Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 187 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KONTR - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

1. Ama hala nvidia veya tesla gibi kazandırma ihtimali var bence.

dedikten sonra kontr almayın demek olmaz herhalde ...değil mi ?

kontr depolamaya devam

2. günaydın, kendileri kontr alacak ucuzdan. ucuz klaması için de 7 takla atacaklar.. onlar kontr alırken biz tesla mı alacağız ?

tesla gibi kazanabilmek için

bugun ve her gun kontr gunu olsun herkes kontr depolarını doldursun.

3. pomega abd konusunda

abd maalesef turkiye gibi değil. orada kaçak yapı yapılamıyor. resmi yapılması gereken ( çed raporları gibi ) bir sürü ayrıntılı prosedürler yerine getiriliyor.

gerçi ülkemiz de de böyle değil mi ?

cehalet ülkemin her insanını esir almış , 25 yıllık eğitim zayiatı demek lazım..

4. bu adam yazdıklarını sonradan kendisi okuyup komik olduğunun farkında mı acaba ?
    @ibrahim arkadaş sanırım benim mesajımda değindiğim uyaran diğer arkadaş sendin. nickinden öyle hatırladım
    borsa 10 bini bulmuş, biz neredeyiz ? bu başlık altında güven teşkil etmediğine dair giriler de var bazı sebeplerden. daha nedir bu şakşak ?

5. verdiğiniz bir bilgi paylaşımı olsa uyarılarınızı dikkate alacağım. lakin yok. boş boş sayfa doldurup mesgul etmeyin..

6.  Alıntı Originally Posted by Hunlu Yazıyı Oku
    bu adam yazdıklarını sonradan kendisi okuyup komik olduğunun farkında mı acaba ?
    @ibrahim arkadaş sanırım benim mesajımda değindiğim uyaran diğer arkadaş sendin. nickinden öyle hatırladım
    borsa 10 bini bulmuş, biz neredeyiz ? bu başlık altında güven teşkil etmediğine dair giriler de var bazı sebeplerden. daha nedir bu şakşak ?
    Yine itibar verecektim de biraz bekle diyor. O patorn saksakcisi , görebildiği her sitede patron yalakalogo yapıyor. Pomega da da gelişme yok ama bu adam saksakciligina devam eder.

Dunku HSBC alımları acaba yabancı alımı olabılırmı.
    Ayrıca konu dısı bır haber vereyım
    Fenerbahce kongre uyesınden ogrendıgım kadarıyla Azız Yıldırım aday olabılır
    Yuklu mıktarda para lazımmıs onları halletmeye calısıyor
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,383
    Bir sorum olacak pomega bundan günde kaç tane üretiyor satıyordur sanırım geçmişte zaten ön anlama ile satış sözleşmesi imzaladığı bağlantılar da olmuştu iç piyasada 2000 liradan satılıyor günlük üretim miktarını bilen hatırlayan okuyan var mı fabrika bir yıldır açık hesap yapabilecek kimse yok mu

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •