Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 122 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KONTR - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    ABD-Türkiye İş Konseyi yönetim kurulu olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan ve değerli ekiplerinin katılımıyla yaptığımız yuvarlak masa toplantılarından onur duyduk.

https://www.linkedin.com/posts/activ...member_desktop
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    Erdoğan-Biden görüşmesi 9 Mayısta!Kontrolmatik için de olumlu olur inşallah!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Erdoğan-Biden görüşmesi 9 Mayısta!Kontrolmatik için de olumlu olur inşallah!
    Reis iptal etmiş programım yoğun demiş Biden'e!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sn Ata bey ,değerli paylaşımlar yapıyorsunuz, teşekkür ediyorum .......

6. Bir zaman önce burada nazik bir dille uyardım birilerini. Başlarda fark etmemiştim sonra alakalı alakasız her şeyi yazarak katalizör olmaya çalışılıyor gibi bir hava verdi. Sürekli, uçacaz kaçacaz zıplıcaz tarzı şeyler. Benden bir süre sonra bir başka arkadaş da aynı şekilde tepki verdi yanılmıyorsam. Sonra takibi bıraktım. Elimdeki hisse öyle bekliyordu. Aylardır birçok hissede oluşan fırsat maliyetini engelledi buradaki yatırımım. Ha tabi yatırımcı olarak öyle sağdan soldan duyumla gelen bilgilere değil kendi araştırmalarımıza güvenmeliyiz, verdiğimiz kararların sorumluluğu yine bize düşüyor günün sonunda. Ancak burada bir şekilde insanların hakkına giren, mesnetsiz sallayan arkadaşlar hiç mi dert etmiyor birilerini ekmeğinden ettim mi acaba diye ?

7.  Alıntı Originally Posted by Hunlu Yazıyı Oku
    Bir zaman önce burada nazik bir dille uyardım birilerini. Başlarda fark etmemiştim sonra alakalı alakasız her şeyi yazarak katalizör olmaya çalışılıyor gibi bir hava verdi. Sürekli, uçacaz kaçacaz zıplıcaz tarzı şeyler. Benden bir süre sonra bir başka arkadaş da aynı şekilde tepki verdi yanılmıyorsam. Ancak burada bir şekilde insanların hakkına giren, mesnetsiz sallayan arkadaşlar hiç mi dert etmiyor birilerini ekmeğinden ettim mi acaba diye ?
    Kim kimin zararını dert eder hocam bu devirde? Benim de beklentim hala yüksek de babamızın şirketi değil sonuçta körü körüne savunmaya gerek yok. Geçen yıl yatırımcı sunumlarında yazdıkları roportajlarda anlattıkları 2023-2025 arası hızlı büyüme fos çıktı bu bir güven sorunu. Çoğu kişi zaten pomega trdeki bu gecikmeyi tahmin ederdi ama pomega usa de daha temel atılmamış yeni roportaja göre. çok yazık. O kadar borçlan borçlan pomega trde 2.fazın üretimi başlamamış pomega usade temel atılmamış olsun yaani. Geçen yıl yatırımcı sunumunu hazırlayan onaylayan ekibin niyeti kötü bana göre. Ama hala nvidia veya tesla gibi kazandırma ihtimali var bence. 2-3 yıl bedelli bedelsizler dışında hiç ilgilenmemek lazım. İyi akşamlar.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

8.  Alıntı Originally Posted by Hunlu Yazıyı Oku
    Bir zaman önce burada nazik bir dille uyardım birilerini. Başlarda fark etmemiştim sonra alakalı alakasız her şeyi yazarak katalizör olmaya çalışılıyor gibi bir hava verdi. Sürekli, uçacaz kaçacaz zıplıcaz tarzı şeyler. Benden bir süre sonra bir başka arkadaş da aynı şekilde tepki verdi yanılmıyorsam. Sonra takibi bıraktım. Elimdeki hisse öyle bekliyordu. Aylardır birçok hissede oluşan fırsat maliyetini engelledi buradaki yatırımım. Ha tabi yatırımcı olarak öyle sağdan soldan duyumla gelen bilgilere değil kendi araştırmalarımıza güvenmeliyiz, verdiğimiz kararların sorumluluğu yine bize düşüyor günün sonunda. Ancak burada bir şekilde insanların hakkına giren, mesnetsiz sallayan arkadaşlar hiç mi dert etmiyor birilerini ekmeğinden ettim mi acaba diye ?

Buradaki crizma denen pazarlamacı bu patronun saksakcisi. Millete 300 TL üzerinden1.2 milyar Çinli almak için sırada diyerek aldırmaya çalışıyordu. Bu mesaj birkez daha uyarmış olayım.

Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •