Sayfa 23/23 İlkİlk ... 13212223
Arama sonucu : 179 madde; 177 - 179 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Sayın T/A eline emeğine sağlık üstadım şahsım adına forumu takip etmemin en büyük sebebi sizin kalav üstadın buço abimizin değerli paylaşımlarından istifade etmek hatta kalavın Gedza forumdaki birçok yorumunu dahi geriye dönük okudum çok da istifade ettim bi arkadaşım akıllı insan başkalarının aklından da istifade edendir demişti ben de bu sözü şiar edindim herkes herkesi sevmek zorunda değil tabii ama bu hakaretlerin bedduaların kabul edilir tarafı yok çocukça işler burada kalavı eleştiren birçok insan bile aslında paylaşım yapmasını bekliyor ben öyle anlıyorum forum'a yazdıkları yazılardan değerli yorumlarınızı istifade etmek için bekliyoruz üstad paylaşmak istemezseniz de Zungur kardeşimin dediği gibi canınız sağolsun yeni haftada bütün paydaşlara bol bereketli kazançlar olur inşaallah hayırlı geceler

2. Sayın T/A üstadım burada size kalav üstada bu kadar ölçüsüz yüklenen insanlar şirketin politikalarını ne kadar eleştiriyorlar spk'ya kaç kere şikayette bulunmuşlar acaba genel kurula gidip Ali yıldız'a bu kadar ciro var kâr yok ortada ne olacak bu işler diye sormuşlar mı mevzusu açılmışken üstat senin nezdinde kalav üstada da sorayım bu konuda senin düşünceleri de merak ediyorum bu bilançolar ne zamana kadar böyle devam eder ortada kâr yok bu iş çözülür mü düğümü çözecek olan bu mu yoksa başka şeyler mi beklemeliyiz

3. Sayın T/A uzun zamandır bu hissede olup forumu takip edenlerdenim, en çok da sizin paylaşımlarınızı bekliyorum ve çok değerli buluyorum. Aslında verdiğiniz bilgilere tek tek ulaşılması mümkün gibi görünse de, bir araya getirerek derlemek ve karşılaştırma imkanı sunabilmek hem çok değerli hem de çok emek istiyor, maalesef bir çoğumuz da bu bilgi ve teknik birikim yok. Sitem ve kızgınlığınızda haklısınız. Ancak şunu bilmeliyiz ki bu mecralarda iyi niyeti, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilme becerisine sahip olabilmemiz, değerlendirmemizi yapıp kendi kararımızı verebilmemiz ve aldığımız kararların sorumluluğunu üstlenebilmemiz gerek. Ben kendi adıma paylaşımlarınızdan çok istifade ettim. Emekleriniz ve paylaşımlarınız için size içtenlikle teşekkür ediyorum. ☺

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 13212223

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •