Sayfa 22/41 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 321 madde; 169 - 176 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

EFG (BURGAN)...

Elinde çok aşırı mal olmamakla birlikte biriktirenler birisi. Buradan birilerinin olma ihtimali kuvvetle muhtemel...

Perşembe günü ilk ciddi satışını yapmış...

Hisseyi güzel tâkip ediyor. Ne zaman alıp, ne zaman satacağını iyi biliyor...

Elinde kalan mallar, bedavaya kalmış durumda...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

OYA..

Elinde kalan son malları da dağıtıyor...

Tren başından bu yana en iyi satıcı olma özelliğini koruyor...!!!

Kabaca 70-100 bin lot daha satış yapması ile trend sonlanacaktır...

OYA bu yükselişten en kârlı çıkan kurum. Tam zamanında yükseliş öncesi topladı ve yükseliş boyunca sattı...!!!

IYM son günlerin en iyi satıcısı konumunda...

Bu kurumdan biri ya da birileri mal çıkışı yapmış, hesabı kapatmışlar gibi görünüyor...

Son 1 yılın en düşüğünün de altına düşmüş. Tabii ki bir bakmışsınız mal başka yerden çıkmış, ya da bir yerlerden virman gelmiş ve T+2 'de takasda durumu toparlamış olabilir...

Takas analizinde kesinlik olmuyor. Virman olayı olduğu sürece takibi çok zor...!!!

Bâriz mal çıkışları olduğu görülüyor. Kimileri mallarını keskin bir şekilde sıfırlarken, kimileri trend boyunca satmışlar...!!!

Net bir şey söylemek zor, o nedenle hisse teknik açıdan da incelenmelidir...

Teknik açıdan kimse yorum yapyor/yapamıyor...!

Dolar bazlı zirvesinde olması hem olumlu, hem olumsuz bir durum...!!!

Daha fazla detaya giremiyorum. Sonra topa tutuyorlar...!!!

Ben bu kadar paylaştım. İstediğiniz bir şey varsa yazarsanız bilgim ve imkanlarım ölçüsünde, şahsi düşüncelerim hariç cevaplamaya çalışırım...

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bâriz mal çıkışları olduğu görülüyor. Kimileri mallarını keskin bir şekilde sıfırlarken, kimileri trend boyunca satmışlar...!!!

Ben bu kadar paylaştım. İstediğiniz bir şey varsa yazarsanız bilgim ve imkanlarım ölçüsünde, şahsi düşüncelerim hariç cevaplamaya çalışırım...
    Teşekkürler

6. Eline sağlık abi yeterli hatta fazlasiyla paylasmissin.
    Açıkçası bu seviyeler beni tedirgin ediyor sosyal medyada da dillenmeye başladı. Amma velakin bu hafta da usd zirvesinin ustunde kaparsak umudum artar. Bedelsiz hisseleri trendine devam edecek gibi o yonden de umutluyum sermaye düşük. Gerisi tahtaci/oyuncuların işi artık...
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Eline sağlık abi yeterli hatta fazlasiyla paylasmissin.
    Açıkçası bu seviyeler beni tedirgin ediyor sosyal medyada da dillenmeye başladı. Amma velakin bu hafta da usd zirvesinin ustunde kaparsak umudum artar. Bedelsiz hisseleri trendine devam edecek gibi o yonden de umutluyum sermaye düşük. Gerisi tahtaci/oyuncuların işi artık...

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim...

Her zaman elimden geleni esirgemem, bilirsiniz...

Keşke grafiklerimi ve şahsi düşüncelerimi de sizlerle paylaşabilsem, ne güel olurdu...

Bir yandan da içimde bir burukluk var. Bazı şeyleri görüp de paylaşamamak...!!!

Artık imkanı yok. Ben dersimi aldım...!!!

Ne pişmanlık, ne özür var...!!! Hâlâ bekliyorum...???

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Her zaman elimden geleni esirgemem, bilirsiniz...

Keşke grafiklerimi ve şahsi düşüncelerimi de sizlerle paylaşabilsem, ne güel olurdu...

Bir yandan da içimde bir burukluk var. Bazı şeyleri görüp de paylaşamamak...!!!

Artık imkanı yok. Ben dersimi aldım...!!!

Ne pişmanlık, ne özür var...!!! Hâlâ bekliyorum...???
    Sayın TA verdiğiniz kıymetli bilgilerden ötürü kendi adıma teşekkür ederim. Göl kıyısında yaşadıklarımızdan ders çıkararak mücadeleye azmetmeye kayıplarımızı kazanca dönüştürerek beklemeye devam ediyoruz. İlk okul hocam sürekli özür dileyen kişilere özür hatalar ve yanlışlıklar karşısında söylenilir der kızardı. Burada size ve calav'a yapılan hakaret ve söylemler bir hata ve yanlışlık neticesinde gerçekleşmiş şeyler değil. Onun için fikirlerinizden faydalanmak isteyen bizleri eğitimlerinizden mahrum etmezseniz şükran duyarım. Yinede yorum yapmak istemezseniz canınız sağolsun. Tüm paydaşlara hayırlı geceler hayırlı kazançlar.

Sayfa 22/41 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •