Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 49 - 56 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Tahtacı tuhaf 97 leri gösterdi hemen 80 yolculuğu, bugün bir yukarı denedi fakat talep gelmedi, ky yı bu kadar yorarsan talep olmaz; bundaki işlemlerin çoğu grup çok belli karşılıklı işlem yapıyorlar, tavanda bekleyen alıcılar bugün neredeler alın aşağıdan görelim , ytd.

2. 97 li fiyatlardan tahtaya atlayanlara Allah sabır versin sopa yemeden para kazanmak yok tabi bizim her yerimiz nasıl tuttu 3 yıldır ne güzel söylemiş söyleyen bedava peynir fare kapanında olurmuş düşe kalka pkartla borsayı öğreniyoruz yatırımı yatırımcı olmayı bütün paydaşlara selamlar

3. Var boyle tahtacilar kront ta aynıydı
    1.5 tl da almistim 4.5 liraya gitti 2.5 tlya salip 1 seneden fazla bekletti sonra 5 tllarda baslayan trend 20 de son bulup 8 e saldi en son aralik 2020 de 26 dan basladi 78 e gitti yeter da diyip 65 lerden verdim geri cekilmede. sonra 32 ye düşmüştü. Sonra duse kalka bölüne bolune devam etti yatirimcisi bir arpa boyu yol alamadi guzelim şirkette.
    Yani 2ye 3 e katla dagit, 1 sene sonra 2ye 3 e katla dağıt tarzi bazi tahtalarin. Düşük sermaye falan olmasa çekilmez Pkartta.

4. Bu kadar az lotla bu fiyatlarda kalan nadir hisselerden biri... Tahtacısı cok zor ama artık yeni kararla az lotla hisseler halka arz edilemeyecek... Tahtacının işi zorlaşacak...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Koca haftasonu geçti yorum yazan yok, spek sığ hissede istediği gibi at koşturuyor, bakalım bu hafta geçen haftaki geri çekilmeyi sindirip yukarıları tekrar deneyecek mi, bütün kylara bol kazançlar dilerim, sabırla beklemeye devam , ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Koca haftasonu geçti yorum yazan yok, spek sığ hissede istediği gibi at koşturuyor, bakalım bu hafta geçen haftaki geri çekilmeyi sindirip yukarıları tekrar deneyecek mi, bütün kylara bol kazançlar dilerim, sabırla beklemeye devam , ytd.
    tahtacı hissenin ceza almasını istiyor sanırım...geçen hafta bu konuda yoğun mücadele verdi....bu hafta sanırım ceza alır...

7. En son birlikte Sakaryada ıslama köfte yemiş tatlı söyleyeyim deyince Kilis de işleri olduğunu artık tatlıyı orada yiyeceğini söyleyip yola çıkmıştı. Cuma günü bist100 e bakınca Gördüğüm kadarı ile Kilis e varmış sağ salim sevindim .
    Bu arada benim burda göl kıyısında da ''üç rakam'' diye bir restaurantın açılışı yapılacakmış tadilat işleri sürüyor öğrendiğim hazirana kalmadan açılacakmış.
    yukarı fiyatlarda iken alışa o kadar lot yazıldı blok mal satan olmadı bi aşağı bi yukarı fiyat hareketi yine bi o kadar alış yazıldı yine satan olmadı , şimdi bu fiyatlara satan olacağımı sanılıyor ...buradaki paydaşlar üç rakam restaurantta şimdiden rezervasyon yaptırmıştır diye düşünüyorum .
    biometrik ödeme , kişiselleştirme makine yatırımı , thales garnti bvva işbirliği ,türkiye kartın kredi kartlarınada tanımlanabilecek olması ...... üç rakam .restauranta ilgiyi arttırıyor.
    saygılarımla

8. Yılın son çeyreğinde, Şirketimiz Kamu bağlantılı bir kimlik kartı projesi kapsamında sözleşme imzalamıştır.
    Bu sözleşmedeki gizlilik yükümlülükleri nedeni ile Şirketimizin ve yatırımcılarımızın menfaatinin korunması
    amacıyla konu hakkında yapılacak açıklama, SPK mevzuatı uyarınca ertelenmiştir. Bu siparişin üretim ve
    gönderilerine 2024 yılının 2. yarısında başlanılacaktır.

faliyet raporunda böyle bir haber var...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •