Sayfa 60/772 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 6174 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tehlike geçti, artık rahatca günün tepesini işaretleyim.

9154

Sıkıyosa Del bunuda herif
    Benim ufak oğlanda
    bunu yapabilirdi ..borsayla uzaktan yakından alakası yok herif işkolik banada kızıyor ne işin var borsalan diye

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Türkiye genelinde iktidarın total bir oy kaybı borsa için sıkıntı olabilir
    Enflasyonla mücadele için belliki el frenini biraz daha sertleştirmek öte çare kalmadı
    Tüm blançolar etkilencektir
    Kalıcı Yabancının gelmesi için şartlar tam olarak oluşmadı biraz zaman alacak gibi
    Bana göre

ha sığ borsamızın herşeye rağmen düşmesi/kalkması başka hikaye onu yabancısızda yapabiliyorlar
    iktidarın kaybetmesi diye bi şey yok, zaten büyük belediyelerin hepsi cehape, kaybetme fiilinin tek unsuru muhalefet.. haa cumhurun oyu 5 puan düştü diyelim, ne olacak ki ?? dört seneden fazla var bi sonraki seçime, dört koca sene.. mesela son 4 seneyi hatırlayalım, önce covid diye bi şey çıkardılar- küresel kapanmalar, aşı pazarlaması vs hemen sonra ukrayna savaşı patladı, bütün emtia fiyatları çıldırdı, doğalgaz bi ara x10 yapmıştı, küresel tedarik zincirleri kırıldı vs.. bizim borsada sahiplik el değiştirdi, 20 senedir takasın yüzde 70+ kısmını elde tutan yabancının payı yüzde 25 e kadar düştü, artık yeni sahipler var, oyun düzeni baştan kruldu, bambaşka bi yer oldu borsa

4 sene seçim yok, bunu abd/nato/ab de biliyor tüsiad da biliyor, buna göre muamele etmek zorunda olduklarının farkındalar.. tabii bizim leş tayfa ikide bir -ülke yönetilemiyor, erken seçim falan diye yaygara kopartacaktır ara sıra, ama onları ciddiye alan kalmadı, istanbul belediye fonlamasını da kaybederlerse tarihin çöplüğüne atılmış olacaklar
    .

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    İTİBAR kazandıracak.
    Tasarruftan itibar olmuyor napsın

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    46,63.......................SASA nisan vade.........ŞORTttttttttttttttttttttttt
    sasa Nisan vade şortlar tamaını 4384 ortalama ile kapadım....................burdaki kar başka yerde yok .....doğru yönde olan için......şükür.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Sildim abi...Çünkü burada kalınca tersi oluyor...

PETKOM-GOODY dedik...(orta-uzun vade); kısa vade de mokoko yaptılar....
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Kısaları 10.010-20 arası kaparım diye emir girdim. Ama 10.000 aşağısına gelirse hızlanır burası. Normalde 10.300-400 arası görüp öyle bir düşüş olursa olur diyordum. Piyasa yapıcının ne yapacağını bilemiyoruz.

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Kısaları 10.010-20 arası kaparım diye emir girdim. Ama 10.000 aşağısına gelirse hızlanır burası. Normalde 10.300-400 arası görüp öyle bir düşüş olursa olur diyordum. Piyasa yapıcının ne yapacağını bilemiyoruz.
    İşte manif dayuu ilmediğin şeyi yapmayacan......yoksa kayıplar çok büyük oluyor.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8. Benim tahtalara devrekesici fiyattan ve tabanlara alış emri girip cumaya gidecem tohatlı dayucuğum.
    Biliyon burda soygun hızlı oluyor, camiden gelene kadar cıscıbıldak kalmıyalım buralar saa emanet

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 60/772 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •