Sayfa 13/1005 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop LVİ

1. KAP: NTGAZ [ ] NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1263534 Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) esas alınarak hazırlanan ve PKF Aday Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından denetlenen, 01.01.2023 - 31.12.2023 hesap dönemine ilişkin finansal tablolar incelenerek kabul edilmiş ve Genel Kurula sunulması uygun görülmüştür.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun ("SPK") 28.12.2023 tarih ve 81/1820 sayılı Kararı ile Türkiye Muhasebe/Finansal Raporlama Standartlarını uygulayan SPK'nın finansal raporlama düzenlemelerine tabi ihraççılar ile sermaye piyasası kurumlarının 31.12.2023 tarihi itibariyle sona eren hesap dönemine ait yıllık finansal raporlarından başlamak üzere TMS 29 hükümlerini uygulamak suretiyle enflasyon muhasebesi uygulamasına karar verilmiştir. Bu kapsamda Şirketimizin 31.12.2023 tarihi itibariyle sona eren hesap dönemine ait yıllık finansal raporlarında enflasyon muhasebesi uygulamasına geçilmiştir.

Şirketimizin 2023 yılına ait finansal tablolarının incelenmesi sonucunda, dönem vergi ve birinci tertip genel kanuni yedek akçe tutarları sonrası, SPK mevzuatı uyarınca hazırlanan finansal tablolara göre 82.857.582,04 TL, Vergi Usul Kanunu (VUK) hükümlerine uygun olarak hazırlanan finansal tablolara göre 259.272.802,30 TL net dağıtılabilir dönem karı bulunduğu görülmüş;

1) 01.01.2023-31.12.2023 hesap dönemine ilişkin olarak, Şirket Esas Sözleşmemizin Karın Tespit ve Tevzii başlıklı 17. maddesi ve Türk Ticaret Kanunu'nun 519. maddesi uyarınca ayrılması gereken tüm genel kanuni yedek akçelerinin ayrılmasına ve pay sahiplerine dönem karı ve dağıtılabilir geçmiş yıl karları ile olağanüstü yedeklerden toplam (brüt) 320.000.000 TL'nin kar payı olarak dağıtılmasına,

2) Kar payı ödeme tarihinin 07.05.2024 olarak belirlenmesine,
    3) Yukarıda yer verilen hususların yapılacak ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda pay sahiplerimizin onayına sunulmasına,
    karar verilmiştir.

Pay sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

NTGAZ, TRENTGZ00014 Peşin Brüt 1,3913043 Net 1,2521738

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Onları mı bize bağlayacak yoksa eğittiği onbinlerce teröristi mi yok edecek o zaman
    Nasıl bize geçecek o bölgeler ondan merak etmiştim...Neyse ileride cevabını bize verirler zaten...

@ConflictTR

Firaz Korkmaz adlı terör örgütü PKK destekçisi Türkiye ye iade edilmek üzere İstanbul a gönderildi.

İade edilmesine karşı çıkan terör örgütü destekçileri Fransız güvenlik güçlerine saldırdı.

https://twitter.com/ConflictTR/statu...71728538759291

3. GARAN almanın çok bir anlamı yok gibi sürekli ABD de 2 USD üzerine çıkınca baskılıyorlar.

Muhtemelen MSCI temsilcisi fiyatları ayarlıyor. KCHOL %7 inmiş tek fiyat kademesinde işlem görmüş. Yerliler müdahale eder ise günlük fiyatta high low arada oluyor.

Döviz bazında artacak hisseleri bulmak gerekiyor.

Son düzenleme : ariston; 28-03-2024 saat: 02:19.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Kaç gündür melodi aklıma takıldı çocuk şarkısı mı yoksa senfonik bir şey mi emin olamadım. Belki zamanında bir düğünde duydum.

Güzel bir Kırım türküsü ve malesef çok kayıt örneği yok.

https://www.youtube.com/watch?v=5FY6JDSirS8
    YILDIZ AYHAN - MENİM ADIM BÜLBÜLDÜR

5. Komplo teorime göre mehdi üst aklın adamı olacak. Herifi görenlerin beynine sinyal gönderecek ve istemsiz bir şekilde adamı sevdirecek.

Bence bunun suni/çakma şeyini yapmaya çalışıyorlar gibi. Bir kadın Hz. Meryem'im diye ortaya çıkmış.

<<<<<<<<<
    https://twitter.com/aykiricomtr/stat...86695765790725

Aykırı
    @aykiricomtr

Bir kadın "Hz. Meryem" olduğunu iddia ederek şeyhliğini ilan edip, sosyal medyadan mürit toplamaya başladı.

Ülke tımarhaneye döndü: Mehdilik, peygamberlik derken sıra Hz. Meryem'de...

Bir kadın Hz. Meryem olduğunu iddia ederek şeyhliğini ilan etti.
    https://twitter.com/recordhaber/stat...VLFVC3dcQ&s=19

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Fed/Waller: Faiz indirmek için acelemiz yok

8. HSBC,
    #SAHOL-Sabancı Holding için hedef fiyatını 95 TL'den 114,4 TL'ye yükseltti, tavsiyesini "al" olarak korudu
    #AKBNK-Akbank için hedef fiyatını 46 TL'den 56,5 TL'ye yükseltti

Sayfa 13/1005 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •