Sayfa 132/1005 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Benim bildiğim RTE mehmet şimşek'i yakında postalar... faiz sebep seçimde hezimet sonuç der...
    Bendece çok zamanı kalmadı gibi geliyor. Şimdi küçük ortak tehlikeyi görüp gemiden atlar mi sonunun meral gibi olacağını düşünüp. Birde acaba erken seçim yapıp damat Selçuk aday mı olacak...

2. Smile

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    AK PARTİ: Tabanı dinlemedi.Emekli ile alay etti.

AKPARTİ, uygun aday çıkarmadı.REİS adayları dayattı.TURGUT,Ankara için en kötü seçenekti(daha önce yazdım)..Tam benim beklediğim sonuç çıktı.

Umarım akıllanır.Kendi çekridek tabanını küstürmez.ve ASIL GÜÇ OLAN 2028 CB ,seçiminde bu hataları yapmaz.

Ama bu seçimin zaferi CHP-YRP dir..,,Kaybeden ise AKP-MHP ve İP dir.

Çalışanlara verilen seyyanen zam (8 bin tl) emeklilere yansıtılmadığı için , gelir dağılımındaki fark açıldı:meşhur bir atasözümüz var ''Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar'' seçime bu şekilde yansıdı hayret ediyorum o kadar danışmanları var çuvallar dolusu maaş alıyorlar yani niye öngöremediler hayreti mualla.Ben sade vatandaş olarak böyle olacağını öngördüm ve sonuçlar ortada.CNN deki sunucu hakan Bey de aynı yorumu yaptı Ak partinin oy deposu diye nitelendirdiği emeklinin gerçekten zor durumda olduğunu yani bunu dikkate almadıkları şeklinde yorumu oldu.16 milyon emekli var aileleriyle birlikde 30 milyon eder.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. Lafa bak. Gene kendine pay biçmiş..
    Tohummuş..Koltuk meraklısı beceriksiz.
    ......

Kemal Kılıçdaroğlu: Ekilen tohumlar fide oldu, fideler çınar olacak…

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Yahu arkadaş siyaseti bilmiyor muyuz?

Ne erken seçimi...MV,özlük haklarını alması için en az 2 yıl görev yapmalı..Bir de Buna TBMM karar verir veya CB

CB karar verirse kendisi aday olamaz...Ama TBMM karar verirse 5 yıl daha RTE CB olabilir.

Bir de ekonomi düzeltilmeden neden TBMM erken seçim desin ki.ve özlük hakları yanacakken...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. Bakalım Mehmet bey in arkasındayız söylemleri devam edecek mi.....

Evet, emekliler acımadı.
    Ankara 25 puan fark, yutulur gibi değil..
    Mansur Yavaş yeni CB.. Olur..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeni cumhurbaşkanımız Mansur Yavaş
    Hayırlı uğurlu olsun
    4 yıla kalmaz erken seçim kapida

8.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Yeni cumhurbaşkanımız Mansur Yavaş
    Hayırlı uğurlu olsun
    4 yıla kalmaz erken seçim kapida
    Bu işin önünü ilk E.İ. keser

Sayfa 132/1005 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları