Sayfa 166/1005 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,555
    kapıyı araladı yumuşak zemin arıyor

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tombul kuş hiç gevşemedi...
    kuş gevsemez cunku cok ucuz bence bugun gyo ve insaat firmaları borsayı vurdu ki gayet nrmal
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Nüfus artışı durdu ölenlerin evi yeni evlenenlere artık yetebilir.

Çeperde değil merkezde kentsel dönüşüme girecek olanlar değerlenebilir.
    Pakistanlı, Afganistanli, Tacik, Kazak ve bilimum Arap kardeşimiz var daha gelecek.

Sorun konut sahiplik oranı. 2002 de yüzde 72 iken bugün yüzde 54-55 arası. Emlak kral ve kraliçeleri turemis.

9960-9880 gibi long yazıp çıkıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    @memetsimsek
    Mahalli seçim sonuçları milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun.

Eylül 2023’te açıkladığımız Orta Vadeli Programımızı (OVP) güçlendirerek kararlılıkla uygulamaya devam edeceğiz.

Ana hedefimiz olan enflasyonu kalıcı olarak tek haneye düşürmek için sıkı para, seçici kredi ve gelirler politikasına ilaveten kamuda harcama kontrolü yaparak tasarrufu ön planda tutacağız.

OVP’de açıklanan takvime uygun olarak hayata geçireceğimiz yapısal reformlar ile ekonomide dönüşümü gerçekleştirerek verimlilik ve rekabet gücü artışı sağlayacağız.

Böylece sürdürülebilir büyüme amacımıza ulaşarak sağlayacağımız kalıcı refah artışı toplumun tüm kesimlerince paylaşılacaktır.

Başarıya giden yol azim, kararlılık ve sabır ister. Azimliyiz, kararlıyız, başaracağız.
    arkadas zaten şimşek gibi birine kalsaydı ekonomi yani sırtlan ve akbabalar mudahil olmasaydı ulke gayet basit sekilde ekonomik manada sıkıntısız ilerliyordu .
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Diğer konu da kalmış 9950 shortlarla girdim secime
    Sabah ilave ettim
    Hatrı sayılır kardayim
    Birazdan hafifleyecek pozlarim

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Pakistanlı, Afganistanli, Tacik, Kazak ve bilimum Arap kardeşimiz var daha gelecek.

Sorun konut sahiplik oranı. 2002 de yüzde 72 iken bugün yüzde 54-55 arası. Emlak kral ve kraliçeleri turemis.
    Malesef birileri döviz alırken birileri de emlak topladı krizde. Klasörlerce tapusu olanlar var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Şimşek kurtarıcı değil istenen isim olarak geri döndü geldiği günden beri yazıyorum.
    Kemal Derviş=Şimşek ilk önce elinde kalan silahlarla kurtarmaya deniyecek başaramazsa 2024 sonu ımf ,
    Şimşeğin gözünüzde bu kadar büyütmeyin İktidar göreve ilk geldiğinde Kemal Dervişi politikasını alıp ekonomi düzlüğe çıkmaya başladığında tezgahı teslim aldı.Şimşek şimdi ekonomik anlamda bozuk tezgahı aldı aynı şey değil .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 166/1005 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •