Sayfa 706/887 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7090 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    CVKMD patronu arz sonrası 1 senelik süresi dolar dolmaz 1,2 milyon lotu borsada satılabilir hale dönüştürme başvurusu yapmış..
    Ne acelen vardı be arkadaş...Gün mü saydın..
    Geçen hafta son 2 senede halka arz olmuş tahtalar üzerinde incelemeler yaptım çoğu tahta kısa vade borçlarını döndürmek için halka arz olmuş , ayrıca belli tahtalar iktidarla bağlantılı şirketler .bunların içinde güzel olanları şartları bana uyanları ekranlardan bir tanesine sabitledim.Bunlarda badem spor oyun düzeneğinde bofa üzerinden hacimde kullanıyorlar şirket haberlerini daha önce bilen sistem bunu graflara zaten yansıtıyor .Bu tahtalarda trade edip ana tahtalarda pozisyon devamla hareket ediyorum
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Geçen hafta son 2 senede halka arz olmuş tahtalar üzerinde incelemeler yaptım çoğu tahta kısa vade borçlarını döndürmek için halka arz olmuş , ayrıca belli tahtalar iktidarla bağlantılı şirketler .bunların içinde güzel olanları şartları bana uyanları ekranlardan bir tanesine sabitledim.Bunlarda badem spor oyun düzeneğinde bofa üzerinden hacimde kullanıyorlar şirket haberlerini daha önce bilen sistem bunu graflara zaten yansıtıyor .Bu tahtalarda trade edip ana tahtalarda pozisyon devamla hareket ediyorum
    Çoğu at hırsızı..Hele yeni gyo lar felaket zaten

3. Yarın MB faiz arttırmazsa bankalarda dikkat etmek lazım. Satış gelebilir

4. Hamas yetkilisi, iki devletli çözümün uygulanması halinde örgütün silah bırakacağını ve beş yıllık ateşkesi kabul edeceğini söyledi - AP

Hamas'ın üst düzey bir siyasi yetkilisi AP'ye yaptığı açıklamada İsrail ile beş yıllık bir ateşkesi
    kabul etmeye hazır olduklarını ve 1967 öncesi sınırlarda bağımsız bir Filistin devleti kurulması
    halinde silahlarını bırakıp siyasi bir partiye dönüşeceklerini söyledi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yarın MB faiz arttırmazsa bankalarda dikkat etmek lazım. Satış gelebilir
    Tersi değil mi hocam?

Normal bir ekonomide MB faiz artırırsa bankalara satış gelir.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tersi değil mi hocam?

bende öyle biliyorum......ama....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tersi değil mi hocam?

Normalde olması gereken budur tersi olduğu anlarda yok değil
    sıkılaşma adımlarıyla paranın maliyeti ortadayken banka bilançolarında kötüleşme beklenirken hala banka kağıtlarının ivlenmesi de enteresan

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hamas yetkilisi, iki devletli çözümün uygulanması halinde örgütün silah bırakacağını ve beş yıllık ateşkesi kabul edeceğini söyledi - AP

1967 öncesi sınırlarda bağımsız bir Filistin devleti kurulması
    halinde silahlarını bırakıp siyasi bir partiye dönüşeceklerini söyledi.
    Eğer böyle ütopik hayale bağladıysa silah bırakmayı Hamas o iş ham hayal demektir
    Bazen dostlar alışverişte görsün hamleleri yapılır ..bu da onlardan biri

Sayfa 706/887 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •