Sayfa 674/877 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7011 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    #SONDAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel'i çaya davet etti.

Şu anda görüşme gerçekleşiyor.
    Kara kaşı kara gözüne değil bu davet.
    Anayasa değişikliğini gündeme getirecektir.
    Artık konuşacak yeni bir gündemimiz olacak.

Not: Esas görüşme haftay olacakmış.

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Anlamayacak ne var dayu
    Demokrasiden, cumhuriyetten... diktatör rejimine, başkanlık sistemine neden geçtik.
    Başkandan yana isen ağada sensin paşada...
    Denetlenemezsin, sorgulanamazsın, yargılanamazsın
    benim merak ettiğim parlamenter sisteme ola ki geçersek
    sistem değişti diye erdoğan 2 dönem daha aday olabilir mi.?

3. Adalet Bakanı Tunç'tan DEM Parti'ye:

Terörü destekler şekilde politika yaparsanız kapatma davalarıyla baş başa kalırsınız

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Yazmaz
    Çünkü adam müzmin boğa
    Ve endeksin hep yükselmesini istiyor
    İktidar ve bademlerde enflasyonu yükseltip borsayı yükselttiği üçün, ekmeğine yağ sürüyor.
    Altın yımırtlayan tavuğunu neden kessin 😁
    Mesela bir dahaki seçimde anketler falan sallantıda olsun... soul dayu sonuçları, hastane acilinde izler... Allah korusun inme iner, reyiz kaybederse
    Reyizin o zaman aday olmayacağını düşünüyorum. THYAO maaş işinde tartışılacak bir şey yok.Nosfecagri yeteri kadar yazmış. Bir de bende 11 eylül günü Clebi vardı 38 tavandı sonra saldırı oldu seans bitiminde kuleler henüz yıkılmamıştı CLEBİ hala tavandı. SOnra kuleler çöktü hisse 11 de aldı soluğu oradan da aldım.6 ay da zor kurtardım ana paramı. O saldırı başka zaman olsa bir kaç ay sonra mesela çok farklı şeyler yaşardım. Yaşadığım travma sonrası havayolu şirketlerine mesafeliyim. Açıkçası ceo sunu bile bilmiyorum şu an kim.

Birazda vade sonu kontratları etkileyebileceği için birileri tarafından sızdırıldığını düşünüyorum. Ama sızdıran taraf ne taraf çok emin değilim. Ben bazı konularda net reelde bilgim yoksa konuşmam. Siyaset benim işim değil.

Sayın Çıtak'ında haklılık payı var. Beni çözümlemiş ama benim endeksle pek işim yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

#SONDAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel'i çaya davet etti.

Şu anda görüşme gerçekleşiyor.
    Nalet gelsin... 👹
    Tamam beyler, artık tam s2ldiğimizin resmidir bu
    Chp'nin iktidarın yapacaklarını engellemesi gerekiyordu... yardım etmesi değil
    Because : bu iktidardan bu millet hayrına hiçbir iyilik gelmeyeceği üçün (bunu binlerce kez yazdık )
    Amaaaan... canım sıkıdı
    Bu ne arkadaş yaaaa... iktidar ile muhalefet nasıl aynı masaya oturur ?

RÖNESANS GAYRİMENKUL

Şirket halka arzla birlikte şirketin yüzde 10 u halka açılmış olduğuna göre iyi bir fiyattan şirketin yüzde 10 u nu sattı. 1. kısım tamam. Şimdi sırada şirketin kalan kısmının halka arzı var. O da şirketin halka açık olmayan paylarının, piyasada satılabilir paylara dönüştürülmesiyle olacak. Böylece halka arzdan kaynaklanan satış problemleri de çözülmüş olacak. Şirket sürekli bir para kaynağına kavuşmuş oldu çok şükür. Küçük yatırımcı bunları bilse halka arza katılır mı, çok şüpheli.

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Nalet gelsin...
    Tamam beyler, artık tam s2ldiğimizin resmidir bu
    Chp'nin iktidarın yapacaklarını engellemesi gerekiyordu... yardım etmesi değil
    Because : bu iktidardan bu millet hayrına hiçbir iyilik gelmeyeceği üçün (bunu binlerce kez yazdık )
    Amaaaan... canım sıkıdı
    Bu ne arkadaş yaaaa... iktidar ile muhalefet nasıl aynı masaya oturur ?
    Çay içmişler bir şey olmaz
    Daha referanduma götürmeden Anayasa çıkarmak için pazarlıklara başlayacaklar.
    Son düzenleme : emregunes; 24-04-2024 saat: 00:01.

Çay içmişler bir şey olmaz
    Daha referanduma götürmeden Anayasa çıkarmak için pazarlıklara başlayacaklar.
    Akilsiz vicdan, vicdandan yoksun bir akil hic bir halta yaramaz, insan/vatandas namina.

Sayfa 674/877 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •