Sayfa 955/955 İlkİlk ... 455855905945953954955
Arama sonucu : 7638 madde; 7,633 - 7,638 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    eylul 2023 teki xbank grafiginin güncel hali altta.. ben şahsen dün defansif bölgeye geçmeyi tercih ettim.. hayırlısı.. herşey olası... herkese bol şans ytd.

yatırım tavsiyesi değildir ..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tarkan abinin o gün bu gün mü dediğini özledik be
    as hemserim.. ogün bugün değil bence...bugün ve yarın tutup black friday yapabilirler...ardındandan kara pzrtesiyle işi 2 günde bitiririler gibi....

3. Tavuğa bak sen,mal satmadan bile kar ediliyormuş,tavuk ihracat yasaklandı kar katlandı

Neymiş, bilanço minareye uyduruluyormuş
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Adam zaten Petrol zengini reize yakışır ama Kandura nasıl durur üstünde görmek lazım
    Yapma abi o zaman Bozkurt reis petoş dilber olur. Reis kafayı yer arsa parasını gömdü oraya reis

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    20 ye yazdım, 18 e gelirse bir kademe daha alırım . Ytd
    Hepiniz reise düşman mı oldunuz ya. Adamın her yanı petoş oldu ha bire oraya düşer buraya düşer diyonuz. Oraya inerse reisim de pavyonda dilber lik yapar gayrı

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hepiniz reise düşman mı oldunuz ya. Adamın her yanı petoş oldu ha bire oraya düşer buraya düşer diyonuz. Oraya inerse reisim de pavyonda dilber lik yapar gayrı
    Her yanımdan petrol fışkırıyor Ayasofya abi, paraları koyucak yer bulamıyok

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 955/955 İlkİlk ... 455855905945953954955

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •