Sayfa 43/764 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 6112 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Tekniği küçümseyen arkadaşlar oluyor yeni giren arkadaşlar teknik olayına yönlenin kendinizi geliştirin,
    işinizi düzgün yaparsınız , 2.50 de girdiğimiz malları 3.02 yolladık sonra geldik ne dedik kanal içinde alçalan tepeler dedik bu kanalın içinde badem sporun oynadığı endeks ağırlığı olan tahtalarda kanal dip tepede trade ediyoruz.Ha yeni teknik ve borsaya giren ilk zamanlar bunu yapamaz ama kendinize tahtalar içinde oyun sahası yaratmayı tahtaların karektereslik yapılarını okumaya başlarsınız.Zamanla daha iyi olucaksınız bizim içinde herşey bir anda olmadı üzerine koya koya oyun okumayı öğrendik benim nacizane tavsiyem bu kimseye bakmayın hayatta öyle insanlar varki kendilerinin başaramayacağını başkalarınında yapamayacağına inanıyorlar özellikle böyle arenalarda.Benim sizlere söyleyeceklerim bunlar.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Bütün hepsi tepeden kapandı! ne bu iştah!

SPOT kapanış, +527 m giren Y/F +758 m ile en iyi alıcı çıktı,

4. Bir kaç gün sonra emeklilere verecek bence.

Büyük emekli hisse fonları endeksten az getiriyor gibi. Onlara sürekli yüksekten satıyor olabilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT eşlemede alanlar, QNB, Y/F den de fazlasını almış,

dün elini belli etmişti.

10 bin seviyesine bilmemkaçıncı kere geldik.

bir mancınığın ata ata duvarı tahrip etmesi veya koç başının kapıya vura vura kırması gibi baba bir direnç de denedikçe aşınıyor. savunmasız hale geliyor.

bence 10 binin kırılması bu seçim belirsizliği + bayram tatilinin uzunluğu yüzünden maldan çıkmayı düşünenlerin satışa gelmesi yüzünden artık çok daha olası.

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yaşadığı sıkıntıdan dolayı sitemini dile getiren her vatandaşım sonuna kadar haklıdır.

Emekli maaşlarında, asgari ücrette ara artış istekleriyle karşılaşıyoruz. Yatırım bütçemizin tamamını, eğitime veya sağlığa ayıracağımız bütçenin tamamını tahsis etsek bile yetmeyeceğini takdir edersiniz.

Çalışanların ve emeklilerin kayıplarını daha çok çalışarak, üreterek telafi edeceğiz.

8. Arkamızda Allah var dediler millet güvenip oy verdi.

Üst akıl ülke dibe vurunca kontrolü alır bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 43/764 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •