Sayfa 825/1005 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu ay 3.31 i geçmez
    Ama önümüzdeki ay bedava doğalgaz bitti. Ankarada simit 15 e ekmek 10 a vurdu bugün mayıs rakamları baya yukarı gelir
    Haziranda memura az para vermek için eksi çıkartırlar
    bu katakulle işlerini yapan memura yaptırana günahı aynımı.
    sonuçta kul hakkına girmiyor mu
    Son düzenleme : sindoma53; 01-05-2024 saat: 18:11.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu ay 3.31 i geçmez
    Ama önümüzdeki ay bedava doğalgaz bitti. Ankarada simit 15 e ekmek 10 a vurdu bugün mayıs rakamları baya yukarı gelir
    Düşeceği zaten aşikar..Ama enflasyon düşüyor diye fiyatlar düşecek diye düşünenler yanılıyor. Fiyatların artış hızı düşecek sadece.
    Yoksa kışın 40 liraya aldığın domatesi yazın 20 liraya da alırsın. Mevsimsel etki bunlar...Başka bir konu ..Karpuz da ucuzlar. Ben de onu diyeyim..
    Memlekette ekonomi tabi normalleşiyor...Ama bunu yaparken vatandaşın canı çıkıyor.
    Temmuz da zamlar ile ilgili Şimşek in Reis e rapor hazırladığı dedikodular var. Gene beklentiyi karşılamayan, sadece enflasyon farkı vermeyi öngörüyor deniyor...
    2028 i zor görürler bu şekilde ...

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu ay 3.31 i geçmez
    Neden 15 olmuş?
    Una mı zam gelmiş
    Susama mı
    Yoksa elektriğe, asgari ücrete mi?
    Dolar mı uçmuş?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Metropol Haber
    @metropolmedya_

Çin üretimi ileri düzey çeviri (Translation) cihazı sosyal medyada beğeni topladı.

https://twitter.com/metropolmedya_/s...92475902443659

5.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Metropol Haber
    @metropolmedya_

Çin üretimi ileri düzey çeviri (Translation) cihazı sosyal medyada beğeni topladı.

https://twitter.com/metropolmedya_/s...92475902443659

Cidden müthiş bir iş olacak. Senelerce yaşamadığımız ülkelerin dillerini kullanacağız diye öğrenmek için ve daha zoru öğrendiğimizi korumak için uğraştık...

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Cihaz çok iyiymiş ki bu sadece gösterilen..
    Cidden müthiş bir iş olacak. Senelerce yaşamadığımız ülkelerin dillerini kullanacağız diye öğrenmek için ve daha zoru öğrendiğimizi korumak için uğraştık...
    Programı kendi telefonunuza yükleyebiliyorsunuz.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    3 mayıs sp not hikayesinden sonra bankalarda dikkatli olunmalı bu benim düşüncem.
    %200 üzeri hareket etmiş ayrıca bu hareketin seneryosunu yazdıranda oynayanda badem spor biraz hızlı yabancı traderları.
    burada kar realizasyonları ve oynaklık olabilir mayıs ayı içinde.
    tahta değişimleri ile bu pıst 100 oyun değişikliğine gideceğini düşünüyorum sektörlerde.
    Bu msj alıntılanıp bankalarda düşüş mü bekliyorsun diye soruluyor bankalar ben sadece ekonomide program var yabancılar bankalara gelecek muhabbetine bakmıyorum herşeyin bir ederi ve potansiyeli olduğu kadar dış borsalardaki banka endekslerindeki iskontada önemli 18.07.2022 den itibaren xbank dolar bazlı %278 yukarı hareket yaptı.
    5 haziran 2023 Şimşeğin göreve başlama zamanından itibarende xbank %114 dolar bazlı yukarı ralli yapmış ama hala yabancı gelecek banka alıcak vs muhabbetleri dönüyor bunları hepsini birleştirdiğimde kar realizasyonu teknik olraka beklentimi artırıyor.Yabancı daha iskontolu banka endeksleri varken buraya bu saatten sonra biraz daha eleyerek gireceğini düşünüyorum yapılan hamlelerden olumlu gelişmeler gerçek anlamda sonuçlar alınır gelir fiyatına bakmaz yine alır ama bankaların biraz dinlenmeye gireceğini düşünüyorum.ABD banka endeksini grafı paylaşıcam oraya bakılırsa ne demek istediğim daha net anlaşılır.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Görünen şu ki ,ileride pahalı özel okullar çok geride kalacaklar-Farklı eğitim şekilleri geliştirmeliler.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Sayfa 825/1005 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •