Sayfa 826/1005 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: Viop LVİ

1. NASDAQ BANK , mavi ortalama üzeri uzun süreli ralli başlar.
    iskonto olayı burada ortaya çıkacak.yükselen kanalın içinde kalındığı sürece
    1-2 ay içinde burada hareket başlayabilir.
    graf aylık dır.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Görünen şu ki ,ileride pahalı özel okullar çok geride kalacaklar-Farklı eğitim şekilleri geliştirmeliler.
    Belki toprağı iyi bilenler eğitime bile ihtiyaç duymayacaktır
    Yapay zekadaki bu hızlı ilerleme eğitimli insan sayısı ihtiyacını azaltacaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Belki toprağı iyi bilenler eğitime bile ihtiyaç duymayacaktır
    Yapay zekadaki bu hızlı ilerleme eğitimli insan sayısı ihtiyacını azaltacaktır...
    Günümüzde çok değerli görünen 1 çok meslek yapay zeka ile sıradan hale gelebilir.(Avukatlık vb.)
    Yapay zeka ile birlikte gelişmiş akıllı Robotlar da devreye girerse daha çok meslek değersizleşebilir.(Doktorlar-Mühendisler vb. gibi)
    Sonuç:Teknoloji geliştikçe bu kadar insana ihtiyaç kalmayacak,üremeyi azaltacaklar.(günümüzde olduğu gibi-mRNA aşıları)
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

4. Öyle bir zaman gelecek ki, afiyetin onda dokuzu insanlardan kaçınmakla, kalan biri ise susmakla olacak..

Hz. Ali

İşte 1400 yıl önce söylenen O zaman ...bu zaman....geldi de çattı bile.!

Sabahattin Ali'nin şiiri ve Sezen'in yorumu.

https://www.youtube.com/watch?v=DgJWuhrv3ZQ
    Son düzenleme : nohut; 01-05-2024 saat: 19:38.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5. Finansal Juice
    @financialjuice
    ·
    4'ler
    ABD HAZİNESİ, MAYIS- TEMMUZ ÇEYREĞİ İÇİN GERİ ALINIM PROGRAMININ BAŞLADIĞINI DUYURDU, İLK GERİ ALIM OPERASYONLARI 29 MAYIS'TA PLANLANACAK.

2002 den beri ilk defa gerçekleşmiş.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Gönderi
    Yeni gönderileri gör
    Sohbet
    Finansal Juice
    @financialjuice
    ABD HAZİNESİ, TEMMUZ 2024'E KADAR OPERASYON BAŞINA 2 MİLYAR $'A KADAR HAFTALIK LİKİDİTE DESTEK GERİ ALIMI VE 500 MİLYON $'A KADAR İPUÇLARI TUTMAYI PLANLADIĞINI SÖYLÜYOR.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Finansal Juice
    @financialjuice
    FED, FDIC VE OCC, TEMMUZ 2023 TEKLİFİNİ TAMAMEN YENİLEMEYECEK, YETKİLİLER PLANDA PİYASA RİSKİNİN DEĞERLENDİRİLMESİNE YÖNELİK DEĞİŞİKLİKLERİ AĞIRLIKLIYOR VE ABD, BANKA SERMAYE KURALLARININ AĞUSTOS AYINDA SONUÇLANDIRILMASINI TARTIŞIYOR.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Metropol Haber
    @metropolmedya_
    ·
    2s
    Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: "Türkiye olarak, Güney Afrika'nın İsrail'e karşı açtığı soykırım davasına müdahil olma kararı verdik.â€

Hamas lı yetkililerin Türkiyeye gelmesi devamında ABD gezisi iptal olunca bu hamlelerin gelmesi pazarlıklar sonuçsuz mu kaldı sorusu çıkıyor benim seneryomda.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 826/1005 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •