Sayfa 623/882 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 7053 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Viop LVİ

beş para etmez adamlara itibar edenlere itibar etmem.

yukardakini yazarken yoruldum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    O görecelidir koç..Senin terörist dediğine başkası MÜCAHİT der..

Senin VATANSEVER -KAHRAMAN dediğine başkası hain der.

Bu konuda uzlaşma niyetimiz de yok.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

sizi ciddiye alanın rabbim ömrüne ömür versin de ömür boyu yiyelim.

ex trolü 3 binde satıp ev aldım dedi.

öbür troll 4 bin aşağısı dedi. amariğa göçecekmiş.

hala utanmadan ahkam kesiyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    3-4 ay hissede sıfır poz. ile gideceğim...SON KARARIMDIR...Umarım 12.000 oluruz..Oradan %20-25 düşünce 9.600 den hisse alırım..ama rahat olurum...

Her rallide olacağız şartı yok..Bazen sakin kafa ile ekranı seyretmek iyi oluyor.

Borsada -BIST100 de-fırsatlar bitmez.
    Bende geceye kaza bela olmaz ise hissesiz gireceğim gün içinde satabileceğim miktar kadar hisse alıp satmayı düşünüyorum strateji o yönde. Bir hafta içinde belli olur. Üç aylık bilançolar gelecek faaliyet raporlarını okuyup borcu az iyi bilanço gönderecek kağıtlara bakmak lazım

madem haftasonu yazayım.

bu sıfatlara eşşek demek yetmez. eşşek oğlu eşşek, bir tane şirket bilançosu, raporu okudun mu? grafik analiz ettin mi? senin neyin var?

aynen böyle devam edin de dibi görün.

6. Ben kendi adıma yazayım ben bilançolar da faaliyet raporlarında anlamadığım noktaları yeminli Mali müşavir abime sorarım o der zaten bunun satır aralarında ki risklerini o şekilde daha güvenli mantıklı. Spekülatif hisseye %100 garanti verseler bulaşmam. Bankalar bademler spekülatif hisseler ilgi alanımın dışında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    Şirket raporu-Bilanço okumayı borsa sanan eşşeeeekler..Hem de MERZİFON eşşekleri...Onu vasat bir üniversitede 1. sınıfta yapıyorlar.

Yani öyle matah bir olay değil.Biz onu 23 yıl önce çok yaptık.Sonra anladıkki bu yüzden ekonomistler batıyormuş.

Ama onun yerine biraz teknik öğrenseydin ...mesela VİOB da 2. ayında ensene tokat yiyip kaçmazdın.

Sonradan ukala ukala ,bilanço-faliyet raporu(gören bir halt sanacak) diyerek şekil yapmazdın.

Vay anasına VİOB da ,analitik-oyun teorisi olan alanda 2. ayda naşşşşşşş olan gelip posta koyuyor...

Bu ülkenin en büyük meselesi TEMELSİZ GÜVENDİR.

O zaman eşşeklere ZİYA PAŞA seslensin

Ziya Paşa ne diyordu;
    ''Ne günlere kaldık ey Gazi Hünkar,
    Katır mühürdar oldu eşek defterdar!''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben kendi adıma yazayım ben bilançolar da faaliyet raporlarında anlamadığım noktaları yeminli Mali müşavir abime sorarım o der zaten bunun satır aralarında ki risklerini o şekilde daha güvenli mantıklı. Spekülatif hisseye %100 garanti verseler bulaşmam. Bankalar bademler spekülatif hisseler ilgi alanımın dışında
    MGROSU 36 dan aldım..BİLANÇO berbattı...sonra 450 gördü ..ama bilanço mükemmel..Bu fiyattan alınır mı?

Mesele batmayacak değeri kötü bilançoda almaktır..EREĞLİ,bilançosu kötü..ama zaten bilanço iyi olduğunda 200 tl olur.

O açıdan bilanço,zırto vs..hikaye...En azından çok takmamak lazım.Öğretmenler odasında-doktor odasında 3 aylık borsacılar bunlara bakıp tepeden hisse alıyorlar.

Yıllarca düzenli haftalık borsa dergisi alırdım..tüm bilanço -içeriğe bakardım..Diğer arkadaşlarda...Sonra endeks tepede iken -hisse zirvelerdeyken gidip GÜZEL BİLANÇOLU hisseyi aldık...

Bilanço okumakta öyle okulu vs. yok..3-4 saatte işi öğrenirsin.

MESELA diyelim SP500 de sert düşüş oldu.%25-35 arası düşüş ve biz de %30 düştük..Hangi kral bilançolu(zaten güzel bilanço olduğundan zirvededir) ayakta kalır?

BEN KAÇAR...

Sayfa 623/882 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •