Sayfa 827/1005 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Metropol Haber
    @metropolmedya_
    ·
    2s
    Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: "Türkiye olarak, Güney Afrika'nın İsrail'e karşı açtığı soykırım davasına müdahil olma kararı verdik.â�

Hamas lı yetkililerin Türkiyeye gelmesi devamında ABD gezisi iptal olunca bu hamlelerin gelmesi pazarlıklar sonuçsuz mu kaldı sorusu çıkıyor benim seneryomda.
    Bu haber ilginç...

2.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Öyle bir zaman gelecek ki, afiyetin onda dokuzu insanlardan kaçınmakla, kalan biri ise susmakla olacak..

Hz. Ali

İşte 1400 yıl önce söylenen O zaman ...bu zaman....geldi de çattı bile.!

Sabahattin Ali'nin şiiri ve Sezen'in yorumu.

https://www.youtube.com/watch?v=DgJWuhrv3ZQ
    Ahmet Fatih Hatunoglu
    @a_hatunoglu
    Londra Belediye Başkanı adayı Shyam Batra, Dünya Ekonomik Formunun "15 Dakikalık Şehirler" planını ifşa ediyor.
    ✅Artık benzinli veya dizel araba kullanamayacaksınız.
    ✅Eğer yemek istiyorsanız, size bugün yiyebileceğiniz şeyin bu olduğunu söyleyen, kalori kontrollü bir sistem SMS ile gönderilecek.
    ✅Bunlardan herhangi birini ihlal ederseniz, banka hesabınız doldurulacak, seyahat engeline maruz kalacak ve satın alma yasağı gibi kısıtlamalar getirilecek.

https://twitter.com/a_hatunoglu/stat...89808639959163
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

3. C40 Kentleri İklim Liderliği Ağı

C40 Kentleri İklim Liderliği Ağı, iklim krizi karşısında şu anda ihtiyaç duyulan acil eylemi gerçekleştirmek üzere işbirliği yapan kentlerin belediye başkanlarından oluşan bir ağdır. Grup, dünyadaki her on iki kişiden birine ev sahipliği yapan, aralarında İstanbul un da olduğu, 96 kentten oluşuyor ve küresel ekonomide %20 den fazla bir paya sahip. Bu kentlerden 27si 2050 yılına kadar karbon nötr olmayı halihazırda taahhüt etmiştir. C40 ağı, dünyanın küresel ısınmayı 1,5°C ile sınırlandırmasına ve sağlıklı, adil ve dirençli toplumların inşa edilmesine yardımcı olmak için bilime dayalı ve işbirlikçi bir yaklaşımı benimsemektedir.

Devamı alttaki linkde.
    https://sosyalekonomi.org/c40-kentle...liderligi-agi/
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Ahmet Fatih Hatunoglu
    @a_hatunoglu
    Londra Belediye Başkanı adayı Shyam Batra, Dünya Ekonomik Formunun "15 Dakikalık Şehirler" planını ifşa ediyor.
    ✅Artık benzinli veya dizel araba kullanamayacaksınız.
    ✅Eğer yemek istiyorsanız, size bugün yiyebileceğiniz şeyin bu olduğunu söyleyen, kalori kontrollü bir sistem SMS ile gönderilecek.
    ✅Bunlardan herhangi birini ihlal ederseniz, banka hesabınız doldurulacak, seyahat engeline maruz kalacak ve satın alma yasağı gibi kısıtlamalar getirilecek.

https://twitter.com/a_hatunoglu/stat...89808639959163
    Güzel. Az yesin oç.
    Biz mi çok yiyoruz, avrupalılar mı? Amerikalılar mı?, Afrikalılar mı?
    Bence Amerika ve Avrupalılar ortadan kalkarsa sorun kalmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Güzel. Az yesin oç.
    Biz mi çok yiyoruz, avrupalılar mı? Amerikalılar mı?, Afrikalılar mı?
    Bence Amerika ve Avrupalılar ortadan kalkarsa sorun kalmaz.

Şimdiden hazırlık yaparak,5-10 aile bir araya gelip C40 dışında yeni yaşam alanları kurulmalı...(bence)

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu haber ilginç...
    Hulk olumsuz etkilenir mi... yarın için

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Ben yinede enerji diyorum, sene sonu bakacug Salih abi, garanti para,istersen ödeme faturayı
    Bu 150 tl fark muhabbeti dogalgaz da.dogru sanırım,
    Bizim essegin bi tanesinin 2mlyn abone si var,100tl net buna kalsa ayda temiz 200mlyn tl keş cepte aylikx3 desen 600mlyon bakkal hesabı,birazda üstüne cikarsa manyak kar demek yazın sıcağında, kışın daha fazla olur..
    Salih abiye al dedim haziran dedi ,bence şu kriz ortamında risksizi maxsmm kazanç,
    Ekmek ankarada zamlı istanbulda niye yapılmadı onu anlamadım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. ABD Merkez Bankası (Fed), politika faizini beklentiler dahilinde değiştirmeyerek 23 yılın en yüksek seviyesi olan yüzde 5,25-5,50 aralığında sabit tuttu.

Sayfa 827/1005 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •