Sayfa 588/832 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 6654 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bu arada şimşek abd den eli boş dönerse bankalara sert realizasyon geleceği konuşulanlar arasında........para bulursa durum değişir tabi.....
    16 nisan değilmiydi ? dönmedimi daha

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    16 nisan değilmiydi ? dönmedimi daha
    ABD'nin başkenti Washington'da 20 Nisan'a kadar sürecek.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3. Mb başkanının bu sözleri sabah Piyasaya düştü .Piyasa tepki vermemek istedi ama borsaya olumlu yansıması lazım...

.....

Karahan, "Faiz artırım döngüsünün sonlanmasıyla birlikte artık likidite yönetimine odaklanacağız." diyerek, politika yapıcıların yeni aşamaya geçtiğini ve mevcut ekonomik koşullar altında stabilizasyon çabalarını sürdüreceklerini belirtti.

bugün petkim alacaktım baktım sosyal medyada öneri yapan iki grup görünce alımı mı erteledim.... kısmetse yarın yada pazartesine erteledim.....vakti geldi gibi ....bilmiyorum takip eden arkadaşlar ne der......

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bugün petkim alacaktım baktım sosyal medyada öneri yapan iki grup görünce alımı mı erteledim.... kısmetse yarın yada pazartesine erteledim.....vakti geldi gibi ....bilmiyorum takip eden arkadaşlar ne der......
    Benim ekranımda ve alma niyetim var..
    Şu an 61 cent..58 centten direkt alırım ama gelmezse de alabilirim.Yarın da izleyeceğim

6. Ariston abi o tahtada cemoko varken yükseltmezler dediydi haklı çıktı,kimdi tam hatırlamıyorum şahit abi yada işci abi olabilü o da o tahtada çete var dediydi o da haklı çıktı. Ben sizi etkilemiş olmayımda tahtacisı çok fena ve bi o kadar da tahtaya hakim bir güç, gram koklatmıyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ariston abi o tahtada cemoko varken yükseltmezler dediydi haklı çıktı,kimdi tam hatırlamıyorum şahit abi yada işci abi olabilü o da o tahtada çete var dediydi o da haklı çıktı. Ben sizi etkilemiş olmayımda tahtacisı çok fena ve bi o kadar da tahtaya hakim bir güç, gram koklatmıyor
    1 sene önce 1.1 dolardan almak farklı şimdi 60 centten almak farklı
    Hem 130 tl olacak deniyor..İnandım aldım der, yükselmezse de kandırdılar bunlar beni diyip yaygara yaparım
    Bakalım birkaç gün karar veririz.. Alalım da sonrası ayrı macera.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    1 sene önce 1.1 dolardan almak farklı şimdi 60 centten almak farklı
    Hem 130 tl olacak deniyor..İnandım aldım der, yükselmezse de kandırdılar bunlar beni diyip yaygara yaparım
    Bakalım birkaç gün karar veririz.. Alalım da sonrası ayrı macera.
    Sen niyeti bozmuşun suyuniçine girecen belli oldu
    suçuda 130 tale olucak diyene attıkmı miss gibi tertemiz suçsuz bi şekilde kafa rahatlığı ile 130 tale olmasını bekleriz
    Du o zaman hazır niyetlenmişken sana biraz gaz vereyimde akşam rahat uyu
    Hakkaten borsa bu, olur mu olur belli mi olur.
    Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 588/832 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •