Sayfa 753/949 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7587 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Bugün 10 bin endeks yetişmeyecek gibi.
    Evet yetişmedi. Pazartesi bakacağız artık.

2.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

isctr tahtasındaki kademelerin doluluğu göz yaşartıcı,
    10 kademeye 30 milyon lot alış yazmış bademler
    isctr tüyosunu değerlendirebilen arkadaşları tebrik ediyorum..

13.50 tavan olur derken derin bi satış yedi, ama kapanış başarılı 13.29.. an itibariyle isctr 1.24x defter değerine işlem görüyor, akbank pd/dd 1.45.. ykbnk 1.48x, bankacılık operasyonları açısından üç banka da çok farklı değil, amma velakin isctr yüzde20 daha iskontolu üçünün içinde.. bu işin bankacılık tarafı, bir de işhol hikayesi var, ne zaman fiyatlanacak bunlar, bunlarla ilgilenecek hiç mi yetkili yok, yazıklar olsun

aslında akp ile chp kendi arasında diğer küçükleri dışlayarak bir anayasa değişikliği üzerine uzlaşırlarsa bu tarihi bi iş olur, iş bankası grubu böyle bir işbirliğinden en karlı çıkan grup olur
    .

3. Net Dönem Karı veya Zararı 395.111.000

KAP: ARCLK [ ] ARÇELİK A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1277826

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1af42838329f

YTD.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

sabah fatih altaylı bu biden görüşmesini söylemişti zaten.

abdli yetkilere sorulmuş.. bizim erdoğan ile ilgili bir görüşme programızmız yok demişler . kelime kelimesine .

dünden beri bilinen birşey.

ayrıca kim çıkarmış görüşme olacak falan diye ne idüğü belirsir beklentiler

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Net Dönem Karı veya Zararı 395.111.000

KAP: ARCLK [ ] ARÇELİK A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1277826

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1af42838329f

YTD...
    KAP: ARCLK [ ] ARÇELİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1277831

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1aee9a526ceb

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1aee9c006cec

Şirketimizin 01.01.2024 - 31.03.2024 dönemine ilişkin üç aylık özet konsolide finansal tabloları ile ara dönem faaliyet raporu bugün kamuya açıklanmış olup, bu döneme ilişkin yatırımcı sunumu açıklamamız ekinde yatırımcılarımızın bilgisine sunulmaktadır.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

6. Fitch'ten Türkiye değerlendirmesi:

- "Politika tutarlılığındaki iyileşmenin sürdürülmesi, Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabilir"

NEW YORK (AA) - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, politika tutarlılığındaki iyileşmenin sürdürülmesinin, Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabileceğini bildirdi.

Fitch'ten yapılan açıklamada, Türkiye'de seçim sonrası mali duruşta beklenen sıkılaşmanın, para politikasının etkinliğini güçlendireceği kaydedildi.

Politika tutarlılığındaki bu iyileşmenin sürdürülmesinin daha düşük enflasyonu, daha dar bir cari açığı ve uluslararası rezervlerdeki toparlanmayı destekleyeceğine işaret edilen açıklamada, bunun da Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabileceği vurgulandı.

Açıklamada, yerel seçimler öncesinde kamu harcamalarının bütçe açığının büyümesine neden olduğu belirtilerek, ilk çeyrekteki merkezi bütçe açığının ilk çeyrekte gayrisafi yurt içi hasılanın (GSYH) yüzde 5,2'sine ulaştığının tahmin edildiği aktarıldı.

Faiz dışı açığın da GSYH'nin yüzde 2,6'sı olduğunun öngörüldüğü belirtilen açıklamada, maliye politikasının ilk çeyrekte yurt içi talebin dirençli olmasına katkıda bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, hükümetin, özellikle depremin yeniden inşasıyla ilgisi olmayan harcamalardaki büyümeyi yavaşlatarak yılın geri kalanında mali açığı azaltmasının beklendiği bildirildi.

Yeni gelir artırıcı önlemlerin olası enflasyonist etkileri dikkate alacak şekilde tasarlanmasının muhtemel olduğuna değinilen açıklamada, muhalefetin yerel seçimlerdeki başarısının mali düzenlemelerin hızını, büyüklüğünü ve alanlarını etkileyebileceğine işaret edildi.

Açıklamada, Türkiye'nin kamu maliyesinin; düşük borç seviyeleri, güçlü bir gelir tabanı, yönetilebilir borç amortismanları ve iyileşen finansman koşulları göz önüne alındığında, emsallerine göre kredi gücü olarak kalmaya devam edeceği vurgulandı.

Öte yandan açıklamada, kamu maliyesinin, kur riski, yüksek faiz ve enflasyona maruz kaldığı da anlatıldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sabah sabah gümüş ons ağustos vade yi ŞORTladık........
    Sabah açtığımız gümüş şort u şükür net karla kapadık......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Fitch'ten Türkiye değerlendirmesi:

- "Politika tutarlılığındaki iyileşmenin sürdürülmesi, Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabilir"

NEW YORK (AA) - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, politika tutarlılığındaki iyileşmenin sürdürülmesinin, Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabileceğini bildirdi.

Fitch'ten yapılan açıklamada, Türkiye'de seçim sonrası mali duruşta beklenen sıkılaşmanın, para politikasının etkinliğini güçlendireceği kaydedildi.

Politika tutarlılığındaki bu iyileşmenin sürdürülmesinin daha düşük enflasyonu, daha dar bir cari açığı ve uluslararası rezervlerdeki toparlanmayı destekleyeceğine işaret edilen açıklamada, bunun da Türkiye'nin kredi notu açısından olumlu olabileceği vurgulandı.

Açıklamada, yerel seçimler öncesinde kamu harcamalarının bütçe açığının büyümesine neden olduğu belirtilerek, ilk çeyrekteki merkezi bütçe açığının ilk çeyrekte gayrisafi yurt içi hasılanın (GSYH) yüzde 5,2'sine ulaştığının tahmin edildiği aktarıldı.

Faiz dışı açığın da GSYH'nin yüzde 2,6'sı olduğunun öngörüldüğü belirtilen açıklamada, maliye politikasının ilk çeyrekte yurt içi talebin dirençli olmasına katkıda bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, hükümetin, özellikle depremin yeniden inşasıyla ilgisi olmayan harcamalardaki büyümeyi yavaşlatarak yılın geri kalanında mali açığı azaltmasının beklendiği bildirildi.

Yeni gelir artırıcı önlemlerin olası enflasyonist etkileri dikkate alacak şekilde tasarlanmasının muhtemel olduğuna değinilen açıklamada, muhalefetin yerel seçimlerdeki başarısının mali düzenlemelerin hızını, büyüklüğünü ve alanlarını etkileyebileceğine işaret edildi.

Açıklamada, Türkiye'nin kamu maliyesinin; düşük borç seviyeleri, güçlü bir gelir tabanı, yönetilebilir borç amortismanları ve iyileşen finansman koşulları göz önüne alındığında, emsallerine göre kredi gücü olarak kalmaya devam edeceği vurgulandı.

Öte yandan açıklamada, kamu maliyesinin, kur riski, yüksek faiz ve enflasyona maruz kaldığı da anlatıldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Sülük gibi yapıştı, bırakmıyor yakamızı serefsiz
    Yabancının longlarına en az 5 milyar tl kar yazdırmadan durmayacak
    ...na godumun oolları

Sayfa 753/949 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz