Sayfa 779/1005 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Kalan sağlarla devam edin girmek istemeyen girmez kimseyi zorla burada tutmuyor.
    kimisi pozisyonunu başka enstrümana bağlamıştır, jas sağlık probleri vardı burada konuştuğumuzda , caho süresiz kadro dışı kaldı ,
    sonuç ta herkesin kendine göre bir sıkıntısı mevcut , teknik yorumlama yapan bir çok kişi twetere geçti burada bir yorumlama yapılıyor anlayanda konuşu anlamayanda orada engelliyorsun adamla muhattap olmuyorsun.Laguna teknikçiydi bir sürü adamla uğraşıyordu
    belki kimisi bu dünyadan göç etti gidenler varsa Allah rahmet eylesin
    FORMASYON AVCISI -53

2. Sasa vakti geliyor mu?

Ama aşağı kayarsa öttürür..

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kalan sağlarla devam edin girmek istemeyen girmez kimseyi zorla burada tutmuyor.
    kimisi pozisyonunu başka enstrümana bağlamıştır, jas sağlık probleri vardı burada konuştuğumuzda , caho süresiz kadro dışı kaldı ,
    sonuç ta herkesin kendine göre bir sıkıntısı mevcut , teknik yorumlama yapan bir çok kişi twetere geçti burada bir yorumlama yapılıyor anlayanda konuşu anlamayanda orada engelliyorsun adamla muhattap olmuyorsun.Laguna teknikçiydi bir sürü adamla uğraşıyordu
    belki kimisi bu dünyadan göç etti gidenler varsa Allah rahmet eylesin
    lagunaydı sanırım banka diye diye kendini yedi bitirdi...

umarım ekmeğini yemiştir...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    lagunaydı sanırım banka diye diye kendini yedi bitirdi...

umarım ekmeğini yemiştir...
    o kadar sabır varsa helal olsun
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

bulut abi konuyu açıklamadın diye özelden çok soru geliyor .
    olay bu tam net değil.
    cuma günü piyasadan bazı dostlarım attı bilgi amaçlı ne kadar doğru bilmiyorum
    bunun sağlaması yapılıyor cds 300 altına indi devamı gelirse bugun yabancı alışlarıda mevcut
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hergün yazan ariston bile kayboldu...

Birileri sürekli laf soktu diye hatırlıyorum, emeklerine karşılık gücenmiş olabilir,

Pandemi döneminde çok kötü videolar paylaşmıştı, düşüş devam edecek düşüncesiyle maalesef etkilenmiş ve 10 tl dan aldığım THYAO nı 8 tl dan satmıştım, alttan almak istemiştim, satmakta geç kalmış almam gereken yerde satmıştım, gördüğü dip fiyat 7.41 den mal almış panikle onu da 2 kademeye satmıştım, o 20 bin lot kalsaydı bugün 6.5 milyon tl para ediyor
    Buna rağmen Aristona ben çok da gücenmemiştim!

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    https://www.medyatava.com/gundem/alm...u-haber-372605

medya tava yazmadıysa, doğru değildir

tvitrede görmüştüm ama şimdi baktım ana akım medya görmemiş gibi.. yoğunluktan dolayı diyor zaten, gayrıresmi olarak fiiliyatı söylüyor olabilir.. türkler avrupa tatiline gidebilmek iin konsoloksluk duvarlarına tırmanıyor kapıdan kovuyosun camdan giriyo millet.. tr çok pahalı, avrupa daja ucuz

eskiden türkiye daha ucuz diye edirneye gelen yunan-bulgarı konuşuyoduk şimdi ucuz avrupa seyahati peşinde koşan türkleri konuşur olduk.. bu emeklinin hali ne olacak ??
    Ben anladım konuyu, evet, Türkiye ahlaksızlık derecesinde pahalı, türkiye Almanya'dan çok daha pahalı, Fransa italya ispanya TR den çok çok daha ucuz.

Türkler de bu nedenle yaz için vizelere hücum etmiş, konsolosluk vermicem demiyor, işlem yapacak kapasitem doldu randevuları dondurdum az nefes alın diyor :D

Bu olayda, halkımızı kazıklayan esnaf da, kazığı yemek istemeyen vatandaş da %100 haklıdır.

Randevulara yetişemeyen otoriteler de haklıdır.

Kıyak emeklilik kapan %100 haklıdır. Bana gelse ben de acımazdım.

Sadece internette veirlmiş hak ot bok diyen haksızdır sus da paranı ye ne hakkı Allahını seversen, beklentiden hak mı oluşur... Verdiler de... yiyoz de... beğenmeyen s..sin gitsin de defolsun gitsin evet bana 43 sana 65 zoruna gidiyorsa harbi çek de. delikanlı olalım ya

Oynaya oynaya atariyi bozanlar kimse, o da herhalde baş ekonomistimiz olsa gerek, bi de o haksızdır.

8. kurulduğundan beri bir çok olay yaşadım normal iş esnasında aşağıda burayı takip eden insanlar oluyor ama devamlı bizim gibi burada yorumlama ve analiz yapan insanlar kavgaya en çok çekilen insanlardır senelerdir böyle olmuştur.BABO,SACRO,MURATTEKNİK,JAS, aklıma gelen hepsi buralarda beraber yazdığımız çizdiğimiz arkadaşlar bakın eski topiklere hep birileri ile dalaşmışlardır çünkü teknik yorumlama yapıyor karşı taraf kendi kafasındaki kurguya göre saldırıyor bunları burada yaşadık eskiden hisse topiklerinde graf paylaşırdım yukarı graf çizdiysem adamsın reis derlerdi elinde olanlar aşağı graf çizdiysem speğin adamı malınıza sahip çıkın naraları gelirdi malda yakalananlardan.
    uysan kavga ediyorsun bıktık ne günlerdi
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 779/1005 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •