Sayfa 892/892 İlkİlk ... 392792842882890891892
Arama sonucu : 7134 madde; 7,129 - 7,134 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Piyasa Gündem ✮
    @Piyasaturkiye1
    #İSCTR İş Bankası Genel Müdürü Hakan Kara: "Bilançosunu yönetemeyen 2027’yi göremeyecek"

Ekonomik şartların en ağır olduğu bir döneme giriyoruz.

Geçtiğimiz yıl tüm şirket bilançoları tarihinin en iyi durumuna ulaştı.

Tarihinin en iyi durumuna ulaşan şirket bilançolarının bu kadar kısa sürede bozulması eşyanın tabiatına aykırı.

Ancak şunu söylemek isterim o en iyi noktadan geriye dönüyoruz.

Bundan sonra bilançosunu iyi yöneten ve verimlilik artışını sağlayan şirketler 2027 yılını görebilecekler.

Bunu başaramayanlar oldukça zor günler yaşayacar

Şirketlerin finansman maliyetlerini karşılaması çok zor

Dönem neyi gerektiriyorsa mevzuatın çizdiği sınırlar içerisinde o pozisyonu hiç çekinmeden alacağımızı söylemek istiyorum

İhracatı ve üretimi ön plana çıkarıyoruz ancak maalesef ihracatımız %90 oranında ithalata bağlı.

Önümüzdeki 3 yılda 2 tane temel taşı var, biri dijitalleşme diğeri yeşil dönüşüm. Bu iki dönüşümü de başarmak durumdayız.

Dünya Gazetesi / Birol Bozkurt

2.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku

haziran sonu viop kapanış. cuma günkü uzlaşmanın altında olur.
    Bunu endeks 5500 leri kıramayınca sanırım İSCTR topiğinde yazdım bir araba dolusu laf yedim.Bir kez de burada yazacağım.

5 e 10 a katlamış gerçekten çok yüzdeli yükselmiş hisseler hariç ; bunlardan pistte tonla var.

Gerçekten bir şirketin finansallarında çok büyük sorun yoksa hissesini düşük fiyatlarda tutan tahtacı da ona o icazeti veren patronda gerizekalıdır.

Çünkü akıntıya karşı kürek çekilmez....Ya da ne kadar çekebilirsin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    konuya diyanetten geldik zaten

bugünlük yeterince günah point topladığımı düşünüyorum kotayı doldurdum o nedenle film izlmeye gider ben

Star Wars dan Darth Vader abim bile hidayete erdi ellerini açıp dua ediyor...
    Bir seni cennetin Firdevs kademesine alamayacağız ona yanıyorum...

4. EMLAK üstadım;

Film izlemeyi çok seviyorsun sanırım. "Triple Frontier", izlemediysen öneririm.

5. İçinizdeki o sezginin/ruhun iyi mi kötü mü olduğunu, dünyadaki amacınızın ne olduğunu, bu hediyeleri nasıl kullanmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Dikkatli olun.!

Lucifer
    https://twitter.com/iAmTheReaLKuMaR/...36295680962677

Lilith
    https://twitter.com/iAmTheReaLKuMaR/...59505598824675
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Star Wars dan Darth Vader abim bile hidayete erdi ellerini açıp dua ediyor...
    Bir seni cennetin Firdevs kademesine yanıma alamayacağım ona yanıyorum...

))) alem adamsın.

cennete ne yapacam ben .. sıkılırım hem. elmaya gel diyince geliyor ne anladım ben o işten hiç bir uğraş alanı yok .

yinede vicdanımı rahatlatmak için şunu yazayım. veya burada ki inanç sahibi insanlar için

ben realist biriyim bunu övünmek için demiyorum olması gerektiği için böyleyim doğaya evrene bakarım çünkü buranın bir parçasıyım.

ego peşinde hiç değilim.. öyle olsa gider atayiz forumlarında yazarım öyle bir forum varmı bilmiyorum bile ) abka senelerce yazmış o forumlarda .. nickini söylesede bilsek ..

kısaca atmakla tutmakla yalanın foyası herzaman çıkar. daha da önemlisi bir insan yok yere ve körü körüne birşeyi neden savunur .. türlü türlü yalanıda katarak. bunlar bana göre değil.

ek olarak burada inanç sahibi insanlar var amacım onlarla kafa bulmak veya küçük görmek inandıkları kutsalı yok saymak gibi bir derttede değilim. tam tersine bulundukları dinleri kendileri yok sayıyorlar bunu gününümüzde en başından en sonuna kadar zaten görüyoruz yaşıyoruz.

vicdanen şunu söyleyim. tanrı varsada ( adınıza düşünecek olursam ) insanları umursamıyor bile hiç yoluna pisi pisine ölen tonla insan var ... büyük küçük yaş demeden . evet pisi pisine.. tonlasını sayarım.

yani inandığınız şeyleri çokta abartmayın bence.. sizin ummadığınız şeyler çıkabilir. benim farkında olmasını istediğim şey o.

yani özetle tanrı sizin beklediğiniz umduğunuz gibi birşey çıkmayabilir.

bir yahudi olarakta doğabilirdin... bir budistin çocuğu olarakta.

peki ozaman neleri savunurdun ?

hindistanda kıç yalıyorda olabilirdin. ... ? ne yani.. tanrı sana kıyak mı geçti

doktor fazla içmiştir.. sende önemli ameliyattasındır doktorun eli titrer.. gittin niyazi.

tekrar edeyim.. pisi pisine.. nerede kıyak

tanrı insanların dertlerini.. hayallerini veya canını zerre umursamaz.

atom bombası düştüğünde 100 binlerin canını saniyede umursamadığı gibi.

ve yazamayacağım tonla şey.

insan gibi kalabilenlerin şerefine...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 892/892 İlkİlk ... 392792842882890891892

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •