Sayfa 62/772 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 6175 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Viop LVİ

Kardeşim işin artık iyice cılkı çıktı. İsteyen parti istediği şekilde seçime girer. Seçmen de istediği adaya özgürce oyunu kullanır, sandıktan çıkan sonuca da herkes saygı duyar. O seçmenin oyuna talipsen hak edeceksin o oyu gidip oy vereceği partiye saldırmayacaksın. Zıvanadan çıkmaya gerek yok.

2. akşama doğru sağlam bir volatilite beklemek lazım.
    tercihimi yukarı olarak kullanıyorum

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ben ekonomistimden buraya geldik başkan.Yanlış yönetimi onlar yaptı bedeli 1 nisandan itibaren halk ödeyecek ne kadar Şimşeğin dediğine göre 1.5 sene ben daha fazla diyorum .
    Yanlış değil hocam bile isteye. Daha 2019 senesiydi pandemi vs yoktu. Dolar topiğinde bir üye, ismini hatırlamıyorum, ülkeyi hiperenflasyona sokacaklar, şirketlerin bu borç yükünü hafifletmenin, bankaları kurtarmanın başka yolu yok diyordu. Adam haklı çıktı.

4. Spot ile oyunu viop'da ekmeğe çevirdi..
    Bir aylık takasta sadece toplamın %0,6 hisse alarak %25 yükselenler var, %1 yapsa %50 yükselir..
    100 hissem olacak ve sadece 100,6 yapınca toplamı param 100 liradan 125 lira olacak..
    Aylık %25 faiz veren yer varsa görmedim..

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    tokatçı aferin tebrikler %700 bedelsiz açıklamış tezgah aynı tezgahta bu hareketini beğendim dediğini yaptıysan.
    sindo kimseye yalan borcumuz yok....reel ve anlık birebir yazıyorum.....formda bir kaç kişi anlık yazabiliyor......varsa buyursun yazsın.... Şükür palayı tırtıklamaya devam......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sindo kimseye yalan borcumuz yok....reel ve anlık birebir yazıyorum.....formda bir kaç kişi anlık yazabiliyor......varsa buyursun yazsın.... Şükür palayı tırtıklamaya devam......
    reel ve anlık topik içinde hikaye o bir ölçü değil.
    bir sürü atraksiyon deniyebilirsin pozisyon taşırken.
    apko gibi sendemi ekstre gösterecen şimdi yoksa
    benim anlatmak istediğim sasa yı böyle haberden sonra kimse kolay kolay şortlamaz oradaki cesaretinden dolayı tebrik ettim.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yanlış değil hocam bile isteye. Daha 2019 senesiydi pandemi vs yoktu. Dolar topiğinde bir üye, ismini hatırlamıyorum, ülkeyi hiperenflasyona sokacaklar, şirketlerin bu borç yükünü hafifletmenin, bankaları kurtarmanın başka yolu yok diyordu. Adam haklı çıktı.
    Şirketleri tam bilmiyorum karışıktır ama bankaların borç yükü türk lirası değil ki. Mevduatları saymıyorum onlar kredi fiyatına yansıyor.

Şirket bilançolarını da incelemek lazım.

8. Vade sonu tacirlerin kapanış hikayesini yaşıyoruz 780 milyon sattı ,
    badem bofası yok ortalarda oda dün aldıklarını traşlıyor.
    haber kaynaklı 1-2 günlük yükselişlerle devam ediyor piyasa kanal bantı içinde.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 62/772 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •