Sayfa 895/895 İlkİlk ... 395795845885893894895
Arama sonucu : 7157 madde; 7,153 - 7,157 arası.

Konu: Viop LVİ

https://www.instagram.com/reel/C6kzs...EwbHhyN3NyZjBm

Tokqtçı tanrılarınızın kaymağını yiyenler bunlardır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,618
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ayhan , şimdi gerçek Tanrı mı seni yanlış yönlendiriyor....? Eğer bu anlayışta isen işin yaş...Yanlış kader anlayışına sahipsin....Sana tavsiyem KURAN da ki kader anlayışı doğru anlaman....
    Kardeş hiç uğraşma.Peygamber bile sevdiği bazı insanların hidayetine sebep olamamış.Hz. NUH oğlunu ikna edememiş.

''İMAN,nazlı bir nurdur,Tenkit edersen kaçar''...derler.Bir insanın önce İNANMAK İSTEMESİ lazım.

Ben yıllarca en avamından en havasına kadar bu muzakereleri yaptım.Bazen istediğin kadar ikna edici konuş.Ama olmaz.

KABİL-HABİL den beri 2 akımın müntesipleri olmuştur ve olacaktırda.

İnsanlar belli bir yaşa gelince ikna etmek çok daha zor.Çünkü tüm hayatı o yaşam şekline göre şekillenmiş.

Malesef en büyük yalan.''TÜRKİYEDE İSLAM en güzel yaşanıyor'' yalanıymış.İslami talepler oluşmaması için ölümü gösterip sıtmaya bizi razı etmişler.Üstelik bunu Tesettürün yasak olduğu dönemde söylüyorlardı...ve KATSAYI...

5 nesildir , laik ,faşizm arası kendimizin ürettiği bir din ile büyütüldük.ZAMAN NE KADAR UZUN İSE YANLIŞ o kadar derinlere yerleşir..5 nesil çok uzun zaman.En büyük yanlışlıkları ve tezatları NORMAL kabul ediyoruz.

Geçenlerde bir yerde okudum diyor ki:''Türkler ,en baştan ,tekrar müslüman olmalı...''Ben de türküm...ama cidden düşününce dedikleri doğru...

Malesef, KENDİ YÜRÜYÜŞÜNÜ UNUTTU AMA BAŞKASININ YÜRÜYÜŞÜNÜ DE ÖĞRENEMEDİ...Modundayız..

Geçtim halkı..Namaz kılanlar bile ÜMMET BİLİNCİNE SAHİP değiller.GAZZA varken tüm hac-umre-nafile ibadetler rafa kalkıp tüm enerji onlara yardım etmek üzerinme kurulu olmalıyken......

Dişinde agır enfeksiyon varsa kimse gözün -yüzün makyajıyla uğraşmaz.İSLAMA göre tüm müslümanlar bir bedendir.Bedenin bir yerinde(GAZZA) katliam-tecavüz varken ..siz bedenin makyajı ile(nafile ,umre-rabıta vs.) uğraşamazsınız.

5 vakit namaz kılanlarda bile bu bilinç yok..

Halkımız kimlik arayışında.Ne hristiyan-ne ateist ne de müslüman olarak yola devam ediyoruz..Biz de her şey var ama esasında net kimlik yok.Dolayısıyla bu kimlik karmaşası oldukça biz de ilerleme olmaz.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Millet diyanet işleri başkanının 15 milyonluk audisini sorguluyor. Adamın arkasında devlet var aldırıyor

Yukarıdaki herifin oğlunun 20 milyonluk audisi kendisinin 20 milyonluk mercedesi rqngeroverı ve daha bilumum çeşit aracı var
    Bunları almasında devleyinde katkısı var ama esas katkı tanrısı olan insancıklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,618
    KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK DEĞİLDİR.

''ATATÜRK olmasaydı babanız belli olmazdı ''diyen O ZEVATLAR.70 yaşından sonra ellerinde DNA kitiyle çocuklarının kim olduğunu arıyor.

Sözcü tayfası.....Bu muteber zatlar(!) sekuler kesimin ahlak abidesi-rol modeliydi...

Bu azgın tekelere bakarak LAİK-SEKULER insanları genellemek...veya KAHROLSUN DÜNYEVİ HAYAT diyen oldu mu?

Dünyayı dibine kadar yaşamayı-hedonizm dininin müntesiplerinin hatasını görenler; dünyevi zevkten kaçıp dine mi sığındılar?

''BUNLAR YÜZÜNDEN BİZ SEKULER HAYATTAN UZAKLAŞTIK'' DİYEN GÖRMEDİM.

GÖNÜL BAYIR AŞAĞI olunca her şey bahane.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KÖTÜ ÖRNEK ÖRNEK DEĞİLDİR.

''ATATÜRK olmasaydı babanız belli olmazdı ''diyen O ZEVATLAR.70 yaşından sonra ellerinde DNA kitiyle çocuklarının kim olduğunu arıyor.

Sözcü tayfası.....Bu muteber zatlar(!) sekuler kesimin ahlak abidesi-rol modeliydi...

Bu azgın tekelere bakarak LAİK-SEKULER insanları genellemek...veya KAHROLSUN DÜNYEVİ HAYAT diyen oldu mu?

Dünyayı dibine kadar yaşamayı-hedonizm dininin müntesiplerinin hatasını görenler; dünyevi zevkten kaçıp dine mi sığındılar?

''BUNLAR YÜZÜNDEN BİZ SEKULER HAYATTAN UZAKLAŞTIK'' DİYEN GÖRMEDİM.

GÖNÜL BAYIR AŞAĞI olunca her şey bahane.
    ATATÜRK.ü sen agzına bile alma namkörler..

Sayfa 895/895 İlkİlk ... 395795845885893894895

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •