Sayfa 958/958 İlkİlk ... 458858908948956957958
Arama sonucu : 7664 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Dayı hakketten petkoya girdin mi?
    Yok abi reis için yazmisdim. Ereyl gibin ralliye başlamış olabilir dün. Sımsıkı dimdik.

2.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Yok abi reis için yazmisdim. Ereyl gibin ralliye başlamış olabilir dün. Sımsıkı dimdik.
    aman bizim tahtalara bulaşma azeri petkm de kal
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    İki şartım var
    Biri simsek görevde kalacak
    İkincisi sen yazmicaksin
    Bak sabah geldin zictin formasyonu eyledin viran
    Sen yazarsan surekli hedef 25 usd
    Asel 70 e yakındı iddialastin 50 mi 10 a mi ne düştü 10 gunde hala konuşuyorsun
    Sen özünde borsa çok iyi ben cacigiz diyordum
    Şimdi roller değişiyor
    Bir şart daha 3 usd alta kaymamasi
    Unutmayalım 11 yıl öncesinin usd bazinda yarisindayiz neredeyse
    Evet çok haklısın ben ASELS e ilk kez o gün yazdım beni çok fena yakaladın. Bak o zaman sana beni biraz anlayabildiğinde garip gelmeyecek bir yazı yazayım. Bende ASELS de sat tuşu yıllardır kapalı ne kadar daha kapalı kalır Allah bilir. Ben ne iddiası yapmışım senle? ASELS topiğine 7-8 sene içinde 3. gelişim. Son yazmaya başladığım yerin maliyeti 0,72 USD. Orada hani gelip bana giydiren arkadaş vardı ya o da o sıralar sat kurtul modundaydı. İnan bana ASELS fiyatı 70 olmuş 50 olmuş zerre umrumda değil.

Sabah yazdığım yazı bile değil.Artık dayanamadım buradaki bazı arkadaşları Ti ye aldım.

Sana tavsiye her gördüğün sakallıyı deden sanma. Hayırlı bol kazançların olsun.

Oldu ki PİST 100 endeksi 300 USD altına sarktı yaya kalanlara sadece alım fırsatı olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    aman bizim tahtalara bulaşma azeri petkm de kal
    Fedoramca 4 nisanda bi gamyon ereğli satınca tahta hafifledi, ondan ralli kolay oluyor ereğlide
    Bizim tahtada spenc hc verse lotlarını tahta kuş gibi hafifliycek, inat etti vermiyo
    Napalım bekliycez suyuniçinde

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fedoramca 4 nisanda bi gamyon ereğli satınca tahta hafifledi, ondan ralli kolay oluyor ereğlide
    Bizim tahtada spenc hc verse lotlarını tahta kuş gibi hafifliycek, inat etti vermiyo
    Napalım bekliycez suyuniçinde
    Bozkurtum be bence EREGL işinin heç alakası yok. Yani mln lot verse en az 3 mln lot alan olmuştur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Altındaki trade imkanı mükemmel...

her gün 100 pips yakalanıyor oda insana yetiyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Dayı maden fiyatları artacak görünüyor bu ne demek araba fiyatlarında artacak bunu gören ereyli aliyor niye maden yapiyirr.

Altın gümüş demir çelik vs dayı bu fiyata şuan arabaya burun kiviranlar bizimde zamanımız gelicik bekleyin Mehdi geldiğinde maden metal vs fiyatlarını.

8.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Dayı maden fiyatları artacak görünüyor bu ne demek araba fiyatlarında artacak bunu gören ereyli aliyor niye maden yapiyirr.

Altın gümüş demir çelik vs dayı bu fiyata şuan arabaya burun kiviranlar bizimde zamanımız gelicik bekleyin Mehdi geldiğinde maden metal vs fiyatlarını.
    Mehdi gelişine oynuyorsan git zeytinlik al. Elindeki değerli metalin fiyatı uçsuz bucaksız olsa ne yapacaksın yiyeceğin olmadıktan sonra. Altını mı kemireceksin...

Sayfa 958/958 İlkİlk ... 458858908948956957958

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •