Sayfa 754/952 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7613 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,085
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Net Dönem Karı veya Zararı 395.111.000

KAP: ARCLK [ ] ARÇELİK A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1277826

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f1af42838329f

YTD.
    Portföyde daha 12 aylıkları açıklamamış şirketler varken 3 aylıklar açıklanmaya başladı.
    İyice çorba oldu bu bilanço dönemi
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Portföyde daha 12 aylıkları açıklamamış şirketler varken 3 aylıklar açıklanmaya başladı.
    İyice çorba oldu bu bilanço dönemi
    Arçelik bankalardan önce 2024/1Ç bilançosunu açıkladı.

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Sülük gibi yapıştı, bırakmıyor yakamızı serefsiz
    Yabancının longlarına en az 5 milyar tl kar yazdırmadan durmayacak
    ...na godumun oolları
    Bear_bull abi
    Kıyatları biliyorsun 😎
    Sabancı, koç, garan, thy... nisan vade
    5 milyarlık fişi bekliyoruz
    4.5 çıkarsanda olur... kalanı haftaya tamamlarız 😁😁😁

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Sülük gibi yapıştı, bırakmıyor yakamızı serefsiz
    Yabancının longlarına en az 5 milyar tl kar yazdırmadan durmayacak
    ...na godumun oolları
    Seyri sülük nedir nasıl yapılır?

Özel manada seyri süluk, tasavvuf yolculuğu veya manevi yolculuk anlamına gelir. Batıni-tasavvuf anlayışında hakikat yolculuğu değişik basamaklardan geçilerek gerçekleştirilir. Şeriatte helâl olan tarikatte haram, tarikatte helâl olan hakikatte haramdır. Meselâ kısas şeriatte helâldir, tarikatte haramdır.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Seyri sülük nedir nasıl yapılır?

Özel manada seyri süluk, tasavvuf yolculuğu veya manevi yolculuk anlamına gelir. Batıni-tasavvuf anlayışında hakikat yolculuğu değişik basamaklardan geçilerek gerçekleştirilir. Şeriatte helâl olan tarikatte haram, tarikatte helâl olan hakikatte haramdır. Meselâ kısas şeriatte helâldir, tarikatte haramdır.
    Nohut dayuuuu oldum olası tarikkatlere ısınamadım... görüşleri tam bir saçmalık... Allah helal dediğine tarikat haram diyor... akıllı adam bunların geçtiği yerden geçmez

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Bear_bull abi
    Kıyatları biliyorsun 😎
    Sabancı, koç, garan, thy... nisan vade
    5 milyarlık fişi bekliyoruz
    4.5 çıkarsanda olur... kalanı haftaya tamamlarız 😁😁😁
    Dayuu dün nasıl verdiler,,, bugün aldılar...soru şu 2 gün kaldı viop30 nasıl hareket yapar... akşam seansı da hacimsiz yukarı doğru gidiyor

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Dün gözümden kaçmış ..Klima montaj işindemisin ? soracaklarım var
    Ofisde klimayı yeniledim boru mesafesi uzun olduğu için vakumlayıp gaz bastılar ürün yeni alındı ..mesafe uzayınca performans düşmemesi için extra gaz basılması gerekiyormuş ve tabi borudaki hava tahliyesi vakumlama ..işlem ücretsiz sıfır ürün olduğu için garnti kapsamında
    HocM yeni gördüm, mesafe söyle anlatyim,kapalı devre olduğu için sistem,mesafe aldığınız ürünün kapasitesi jle orantılı,
    İçlerinde sürekli dış ünitede gazli gelir,marka model farketmez,vakum yapılmak zorundadır,yapilmassa eğer ki malesef çok sicak dis ortamda ilave gaz sajinda patlama,bomba gibi ölümlere yol açmaktadır,
    Vakum yapmayıp nemi oksijenini almayan teknisyeni direk mümkünse az..... ortasına
    Neden patladığı nida yazarim ama uzun biraz.
    İlave etmemislerdir sıfır cihaz sanırım, ya size yalan söylediler, yada sizden İlave ücret almak için.
    Her klimanın kılavuzunda basma mesafeyi yazması lazım, yükseklik,uzaklik ve kot farkı nvsvsvs

10 12binlik cihazlar kot farkı 2mt geçmeyecek şekilde 18metr boru uzunluğunda kadar rahat çalışır ,montajını yapmıştım.

Hele şimdiki yeni nesil cihazlar da yanıcı gaz kullanılıyor, daha tehlikelidir.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 754/952 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •