Sayfa 818/1005 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,934
    sell in may and go away, başladı mı acaba...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, görüşülmekte olan kanun teklifi ile denizlerde ve göllerde imar planı yapılmaksızın yenilenebilir enerji santrallerinin kurulabileceğini söyledi. Mevcut kanuna göre, denizlerde bu santrallerin kurulabilmesi için deniz imar planı şartı olduğunu hatırlatan Yavuzyılmaz, kanun teklifi ile bu şartın kaldırılmak istendiğini ifade etti.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile 19 Temmuz 2023'te enerji alanında stratejik ortaklık anlaşması imzalandığını ifade eden Yavuzyılmaz, bu anlaşmanın 2. maddesi ile BAE'nin denizlerde 2 bin 500 megavata kadar deniz üstü rüzgar santralleri kurabileceğini söyledi. Yavuzyılmaz, "Bu yüzden alelacele denizlerdeki imar şartı kaldırılmak isteniyor. AK Parti yine bir yabancı devlete ayrıcalık sağlamak istiyor." dedi.

Santrallerin kurulacağı bölgenin de Ege Denizi olduğuna ifade eden Yavuzyılmaz, kanun teklifinin yasalaşması durumunda birçok yerli şirketin enerji sektörünün dışına itileceğini ve yok olacağını iddia etti.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,934
    yeni halka arzla ilgili olumsuz yorumlar var...

https://www.youtube.com/watch?v=R08G02D7xAk
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    sell in may and go away, başladı mı acaba...
    Bizden uzak dursun da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    yeni halka arzla ilgili olumsuz yorumlar var...

https://www.youtube.com/watch?v=R08G02D7xAk
    Halka devir denebilir.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, görüşülmekte olan kanun teklifi ile denizlerde ve göllerde imar planı yapılmaksızın yenilenebilir enerji santrallerinin kurulabileceğini söyledi. Mevcut kanuna göre, denizlerde bu santrallerin kurulabilmesi için deniz imar planı şartı olduğunu hatırlatan Yavuzyılmaz, kanun teklifi ile bu şartın kaldırılmak istendiğini ifade etti.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile 19 Temmuz 2023'te enerji alanında stratejik ortaklık anlaşması imzalandığını ifade eden Yavuzyılmaz, bu anlaşmanın 2. maddesi ile BAE'nin denizlerde 2 bin 500 megavata kadar deniz üstü rüzgar santralleri kurabileceğini söyledi. Yavuzyılmaz, "Bu yüzden alelacele denizlerdeki imar şartı kaldırılmak isteniyor. AK Parti yine bir yabancı devlete ayrıcalık sağlamak istiyor." dedi.

Santrallerin kurulacağı bölgenin de Ege Denizi olduğuna ifade eden Yavuzyılmaz, kanun teklifinin yasalaşması durumunda birçok yerli şirketin enerji sektörünün dışına itileceğini ve yok olacağını iddia etti.

Kıyıya yakın yapılırsa, bu bölgelerdeki yazlık evlerde pervane sesinden uyunmaz ve kıyı yerleşimlerin ekolojisi de kötüleşir.!(bence)

https://www.youtube.com/watch?v=Uyk-JEy-v_w

2.10 dk. ses hk.da
    Son düzenleme : nohut; 01-05-2024 saat: 00:11.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

abka

izle canlı

https://www.youtube.com/watch?v=2i8lfP9oqvk

tr nin geleceğine nasıl atom bombası atılıyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Adamlar piyasanın içinden geçiyor. Hayırlısı..Yarın kapalı olduğumuza sevindim
    Bu not işi olumlu olursa yırtarız

Sayfa 818/1005 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •