Sayfa 643/898 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7179 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    teşekkür ederim abi...
    Bilmukabil hürmetler ederim. Seviliyorsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Geçenler de burda da yazıyor trolcan zdx
    Borsa mükemmel borsa şahane en iyi borsa guzelliyordu
    Ana kagidi da aselsan
    Bir güreşe tutulduk.
    6 7 yıl önce aselsanin 40 civarı olduğunu hatırlıyorum
    6 7 önce dolar 4 fln Di
    Aselsan 3 hafta önce yine neredeyse 40 lira düşecekti
    Aselsan 400 üzerine çıkacak da dolara karşı kayıplarını telafi edecek ölme eşeğim ölme
    Borsa en iyi muhteşem
    Yersen
    Trolcan bisti övmeye başladı ve anında çakmaya başladılar dikkat edin
    Terlik ile vurur gibi anında etki gosteriyor

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hazır topic boşken bir anımı yazayım. ISCTR 2-3 sene önce 5 lere demir atmışken topicte ederi 2 tl diye hararetli yazılar oldu.Bir gün bu 2 tl yi savunan arkadaşın birinden özel mesaj geldi ;

ISCTR nin ederi bence yarım kilo patates. Patateste 4 lira olduğuna göre ISCTR 2 tl olana kadar yapılacak yatırımlar bana göre pahalı.

Bu kişi hala bazı topiclerde Ahkam kesiyor. yine de 1 kere bile ifşalamadım mesaj özelime atıldığı için.

kilosu 8 tl. olan patetes nerede satılıyor ?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Bahçeli ağa açmış ağzını

5. Devlet Bahçeli:

“Türk milletini 'yerel halk' ifadesiyle değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin son günlerde maruz kaldığımız skandalların asal sorumlusu olduğunu hiç kimse inkar edemeyecektir.”

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sana o zaman ben iki tane anımı anlatayım. 5 lira maliyetli İSCTR de tam 8 ay yaprak kıpırdamadı. Zira 8 liralarda aldığım bir yazılım şirketinde 6 ay yaprak kıpırdamadı? Ben de ne olur yok istediğim olana kadar beklemek var. Asla tek hisse almam portföy yaparım.Misal 2022 Haziran aldığım ASELS lerde fiyat bile bakmıyorum.

FROTo da 3 ay önce hiçbirşey olmamıştı 1 sene. Topiğine bak ne zaman teknik olumluya döndü yazmışım bir daha da konuşmamışım.
    Tebrik ediyorum kazançlarınız için Bu yazınızdan eregl özünde nasıl bir mana çıkarmam lazım anlamadım ama.

7. Bahçeli bir partiyi daha bitirdi. Gelsin sıradaki...
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Devlet Bahçeli:

“Türk milletini 'yerel halk' ifadesiyle değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin son günlerde maruz kaldığımız skandalların asal sorumlusu olduğunu hiç kimse inkar edemeyecektir.”
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Mehmet Bey 'in yerel halk demesine niye takılındı bu kadar ya?

Bu ifadede ne var ki . Ülkede yaşayan insanların gibi bir anlamı var ben öyle anladım.

Konuya uygun

https://www.youtube.com/shorts/_uxXLzQarfM

Sayfa 643/898 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •