Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 116 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    **ben malı kaptırdım...siz de verin diorsun yaniii

**merak ettiğimiz yoktu...
    *Bu paragraftan bunu anlayana tek cümle dahi kuramam. Nasıl anladıysan benim için zerre mühim değil.

**Merak ettiğin için yazmadım, daha önce bu beyanım vardı (okumadığın için bilemezsin), dediğimi yaptım diye yazdım. Merak edip soranlar olmuştu o zamanlar, onların bilgisine. Senin değil elbette.

***Buna cevap verme lütfen, verirsen de ben sana cevap vermeyeceğim.

YTD.

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    *Bu paragraftan bunu anlayana tek cümle dahi kuramam. Nasıl anladıysan benim için zerre mühim değil.

**Merak ettiğin için yazmadım, daha önce bu beyanım vardı (okumadığın için bilemezsin), dediğimi yaptım diye yazdım. Merak edip soranlar olmuştu o zamanlar, onların bilgisine. Senin değil elbette.

***Buna cevap verme lütfen, verirsen de ben sana cevap vermeyeceğim.

YTD.
    --ben önceden okumuştum...merak edenlere özelden de yazabilirdiniz...

--açıkça manipülasyon yapıyorsun...ayıp...

3. 1000 adet hissen varsa 12000 olacak ve de bu fiyatlardan bölünürse 9-10 fiyatlarda olur, hadi önceden fiyatlandı diyeceğim ama daha 1 sene önceki fiyatlarda, tahtacı kolay kazandırmaz. Bir ara hedefim 120'lerdi ama artık yukarı yönlü mütevazi bir günceleme yapma gereği duydum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    1000 adet hissen varsa 12000 olacak ve de bu fiyatlardan bölünürse 9-10 fiyatlarda olur, hadi önceden fiyatlandı diyeceğim ama daha 1 sene önceki fiyatlarda, tahtacı kolay kazandırmaz. Bir ara hedefim 120'lerdi ama artık yukarı yönlü mütevazi bir günceleme yapma gereği duydum.

--artık hedef yok...süre var...2-3 yıl daha buradayım...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --artık hedef yok...süre var...2-3 yıl daha buradayım...
    Teksti sektörde toparlanma başlarsa iyi yerlere gider bence, DowAksa zaten yok satıyor, kazandığının çoğunu da temettü olarak dağıtıyor zaten.
    Tahta için bir şey diyemiyor insan, şahsen bugün için tavan bozulmaz hatta yarın da devam eder diye düşünürken durum ortada, 120 kapatsa bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Elimdekilerin çoğunu 1-2 ay önce sattım, portföye göre eser miktarda kaldı.

Çok fazla bir heyecan beklemiyordum, beklediğim gibi de oldu..

Şimdi onaya gidecek gelecek flan desek 1 ay sürer onaylandığında ufak yukarı yönlü bir hareket başka bir olay yok.

Sektör hala kötü, ortaklar hala sessiz lodrik alıma devam ediyor.

ACN fiyatları hafif yukarı gitse de pazarın durumu pek iç açıcı değil.

Hepsini toplayınca Hazirana 140-150 aralığı hayırlı olsun diyoruz.
    Bana balık tutmayı öğretme, balık ver.

7. azmı hocam haziran ayı için 140-150

Bu hacim ürkütücü mü olumlu mu? Dolar bazlı değil ama TL bazlı zirveyi patlattı. Zirvede dev hacim için pek iyi şeyler söylenmezdi...

2 milyara dayandı

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •