Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1. 30 binlik alım yapan bey efendiyi tebrik etmek lazım, bir kere de aldığı fiyatın üstün kapatsın yahu, ben buradayım demekle olmuyor, tepeden 10 lira aşağı geldi, tradeciler bereket versin derler şimdi, uzuncular da bakmakla yetinmeye devam.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,285
     Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    130 ve üzerinde kademeli olarak satacağım diye aylar önce belirtmiştim, bugün tavandan (124,40+4,5 temettü) 128,90 dan ilk partiyi verdim. 130 üzerinde satıcı olmaya devam edeceğim, net kar kadar lotu ise paşanın emellerini canlı yaşamak için portföyde bırakacağım.

Vatana millete ve tahtacı kermite hayırlı uğurlu olsun, hareketlerinin devamını dilerim
    borsada uzun vadede hedef koymalı mı bilmem ama sn müzikali tebrik etmek lazım... zaman içinde az veya çok bir kazanç veya kazançtan kayıp olsa da sistemli olmak gerekiyor sanırım...

3. Benim fikrime göre 10 küsür senedir bu hisseyi elinde tutan biri olarak 200 den önce satmak enflasyona karşı ihanet olur.Hele ki büyük ortak sürekli piyasadan mal alıyorsa, korkacak bir şey yok demektir. Y. t. d

4.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    borsada uzun vadede hedef koymalı mı bilmem ama sn müzikali tebrik etmek lazım... zaman içinde az veya çok bir kazanç veya kazançtan kayıp olsa da sistemli olmak gerekiyor sanırım...
    Teşekkür ederim. Bu postları atmamdaki sebep tam olarak belirttiğiniz gibi. Aldığım bir kararı uyguladığımı göstermek. Bu karar doğru da olabilir yanlış da. Buna bir önem atfetmiyorum açıkçası. Borsa çok özgür bir yatırım aracı, bunu çok seviyorum.

Benim doğru bulduğumu başkası yanlış bulabilir. Bu asla bir yönlendirme olarak görülmemeli. Şahsi bir karadır. Demek ki yıllar boyunca yatırımcı olup, bu fiyata tamam demişim. Bu kadar.

130 üzerinde satmaya devam edeceğim. Satışım bitince de paylaşırım buradan. O mesaja kadar takipte kalıp, "manipülasyon" yapmayacağım, nasıl bir manipülasyon yaptıysam artık, tdk ya bir bakmak lazım

Herkese bol kazançlar dilerim.

--ne yazarsanız yazınız; bu ayıp ile yaşayacaksınız...

6. Boş adamsın hem de çok boş.

--çok dolu olduğunuz için manipülasyon yaptığınızı idrak edecek yer kalmamış organınızda.

8. 2 ay önceki 130 ile şuanki 130 arasında yüzde 10 fark vardır.

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •