Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 130 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tigi Yazıyı Oku
    Lodrik Bey yine gereksiz işler peşinde. Yeni olan arkadaşlara hatırlatalım. Bedelsiz ve Lodrik ismini görüp, balıklama atlamayın sonra üstünüze yüzde 20 çökebilir daha önce defalarca olduğu gibi.
    Yaa anlayamadım Adam niye gereksiz işler peşinde lodrik Bey adam sürekli alıyor ve hiç satmıyor ve her fiyattan alıyor Siz buradan ne demek istiyorsunuz anlayamadım ben. Kap haberine gir bak Bugün sadece 30.000 not almış 123 125 aralığından elinde 76 milyon not ver ve uzun zamandır satmıyor ben anlayamadım bu adam nasıl %20 çökecek bir anlatabilir misiniz

2.  Alıntı Originally Posted by Reis51 Yazıyı Oku
    Yaa anlayamadım Adam niye gereksiz işler peşinde lodrik Bey adam sürekli alıyor ve hiç satmıyor ve her fiyattan alıyor Siz buradan ne demek istiyorsunuz anlayamadım ben. Kap haberine gir bak Bugün sadece 30.000 not almış 123 125 aralığından elinde 76 milyon not ver ve uzun zamandır satmıyor ben anlayamadım bu adam nasıl %20 çökecek bir anlatabilir misiniz
    Sen 500 nasıl olacak onu bir anlatsana...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Reis51 Yazıyı Oku
    Normal sirketler geri alim programi yaptiginda genelde orasi o sirket icin dip fiyat olur (bknz:SISE) Ama Lodrik bey 90 dan alir, 60 a duserse hisse 1 lot almaz. sonra 80 e cikinca tekrar alir. sonra yilbasi 118 den alir, 95 e duser 1 lot almaz. 123 den tekrar alir vsvs

Hisseyi begenen girsin alsin tutsun lafimiz yok (ben 10 senedir tutuyorum) ama sirf Lodrik aliyor diye tavandan mal alan, uzulebilir.

4. Tavandan 1m lot malı kafasına yabancıdan yiyen tahtacı vay anam vay diyor. Ama güzel verdi gavur, bunu alan bakalım nereye nasıl sürecek.

Ya daha yukarıdan yine vurursa.. vay vay vay

--benim düşündüğüm boşluk kapandı...

--lodrikin alımları hep mesajdır...KY ya uzun vadeci isen korkma mesajı verdi bugün...bana göre...

7. 130 ve üzerinde kademeli olarak satacağım diye aylar önce belirtmiştim, bugün tavandan (124,40+4,5 temettü) 128,90 dan ilk partiyi verdim. 130 üzerinde satıcı olmaya devam edeceğim, net kar kadar lotu ise paşanın emellerini canlı yaşamak için portföyde bırakacağım.

Vatana millete ve tahtacı kermite hayırlı uğurlu olsun, hareketlerinin devamını dilerim

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    130 ve üzerinde kademeli olarak satacağım diye aylar önce belirtmiştim, bugün tavandan (124,40+4,5 temettü) 128,90 dan ilk partiyi verdim. 130 üzerinde satıcı olmaya devam edeceğim, net kar kadar lotu ise paşanın emellerini canlı yaşamak için portföyde bırakacağım.

Vatana millete ve tahtacı kermite hayırlı uğurlu olsun, hareketlerinin devamını dilerim
    **ben malı kaptırdım...siz de verin diorsun yaniii

**merak ettiğimiz yoktu...

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •