Sayfa 312/853 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 6821 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Mesajınızda Türkçe karakterler çıkmadığı için şöyle böyle okuyabildim. Son paragrafın son cümlesinde yazdığınızı yazacaktım bende. Sektördeki bu olumsuzluk banvitin devam eden sözleşmeleri ve kendine ait çiftlikleri sebebiyle banvit için dezavantajdan çok avantaj olarak yansıyabilir. Sektörde diğer firmalar için maliyet artarken banvit için artmaması ve tavuk fiyatlarının artması sebebiyle banvit lehine bilançoya kar artışı olarak yansıyabilir. Yani bu söylenen senaryo ekseninde böyle bir sonuç çıkar. Banvit diğer firmalar gibi taşeron üreticiler ile çalışıp bu eylemlerden etkilenme ihtimali var ise tabiki söylediklerimizin tam tersi olur.

Edt : ekleme yaptım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yazımı tekrarladım şimdi okunabiliyormu

2. O kadar takip ettiğim kagit içindeki tek eksi olan kağıt şu anda. İlginç.

3. Arkadaşlar barışık olduğum ve değer verdiğim hisselerden biri olan banvite sermayemin yarısı ile 21,36 ortalama ile giriş yapmış bulunuyorum....geçmişte yine girmiş ve yukarılardan satmıştım...o sırada gönlümüz başka hisselere kaymış idi...bilançoların yaklaştığı bu dönemde banvitte bulunmak istiyorum..bakalım nasip ne olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar barışık olduğum ve değer verdiğim hisselerden biri olan banvite sermayemin yarısı ile 21,36 ortalama ile giriş yapmış bulunuyorum....geçmişte yine girmiş ve yukarılardan satmıştım...o sırada gönlümüz başka hisselere kaymış idi...bilançoların yaklaştığı bu dönemde banvitte bulunmak istiyorum..bakalım nasip ne olacak ??
    Hoşgeldin kardeş..

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Hoşgeldin kardeş..

hoş bulduk dostum.....şöyle beğendiğim 5-7 adet hisse vardır zaman zaman bunların arasında dolaşırım..fırsat gördüklerimi alırım...şu anda banvit bana fırsat gibi göründü bakalım nasip ne olacak dostlar ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar barışık olduğum ve değer verdiğim hisselerden biri olan banvite sermayemin yarısı ile 21,36 ortalama ile giriş yapmış bulunuyorum....geçmişte yine girmiş ve yukarılardan satmıştım...o sırada gönlümüz başka hisselere kaymış idi...bilançoların yaklaştığı bu dönemde banvitte bulunmak istiyorum..bakalım nasip ne olacak ??
    Hoşgeldin bol kazançlar

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Arkadaşlar boykot ile ilgili bilgi şu anda veremiyorum.müsait olduğunda vereceğim.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun iyi yerden nasiplendin. Diğer hisselerden tahtamıza kar taşıdın inşallah. sakın olaki Banvitten aldığın karı başka tahtalarda vermeyesin.
    Biz burada işkenceye devam.
    ssss

Sayfa 312/853 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •