Sayfa 471/853 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Bilançoyu beğenmeyenlerin satması normal, bugüne kadar bekleyenler bilanço için bekledi zaten.

Diğer 3 çeyreğe göre çok kötü bilanço geldi 4. çeyrek için.

2. Bir daha kümese girersem....

3. Algı operasyonu tamamen...kar yüksek çıktı ama genede hisse yükselmedi...Gene tezimi yinelyorum...Bence kağıdı ucuzdan toplama gayreti içindeler.Yoksa yükselirken neden bir hissenin sürekli önü kesilsin yükselir beklersin sonra satarsın elindeki malını giden hissenin önünü kesmezsin sürekli.... YTD

4. Satan satsın s****** olsun çıksın gitsin şu tablodan şüphelenen bi film döndüğünü sezen arkadaşlar ile sessizce beklesek chat sitesi gibi zırt pırt yorum atmasak anlık. Tahta sahibi ve onun yalamaları bütün yorum paylaşım yerlerini takibteler çünkü ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Satan satsın s****** olsun çıksın gitsin şu tablodan şüphelenen bi film döndüğünü sezen arkadaşlar ile sessizce beklesek chat sitesi gibi zırt pırt yorum atmasak anlık. Tahta sahibi ve onun yalamaları bütün yorum paylaşım yerlerini takibteler çünkü ytd
    mantıklı gelmiyor adamlar burayı mı takip edecek diye ama evet ediyorlar hatta ona göre hareket ediyorlar. özellikle sığ hisselerde ...ben de çok konuştum amam artk susmak lazım.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6. Nasip dedik aldik zarar yazdik...
    Artik kelime bulamıyorum

7. Yani , tahta sığ şimdi herkes blanço blanço blanço felan filan al noldu al sana blanço eee hani tawan yok beklenti bitti eee ne bekliycez hiç bi şey ky durur mu kar zarar sat gitsin beklenti yok blanço geldi tık yok trader ciler de soktuğuna bakıyor al sat yani şu tabloda kucağımıza verdi ler çocugu görünüyor

8. biz eskilerin tümünü çok bıktırdı banvit...her çıkışta satış ile baskı kurdular...bıkıp satmak isteyenler önce bir çıkacak bu belki biraz gevşemeye neden olabilir ama sonrasında bilançonun güzelliğini gören yeniler de büyük umutlar ile geleceklerdir...bu arada tavuk fiyatları marketlerde en son hatırladığım kadarıyla 6,5 tl lerden şu anda 8,5 tl lere çıkmıştır...%30 luk bir zam söz konusudur...bu yıldan itibaren çok daha güzel karlar gelecektir...ikinci çeyreklerin satın alınması sırasında bu hissenin çok güzel yerlerde olmasını bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 471/853 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •