Sayfa 483/853 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. bu hissenin topiğinde ancak tekrardan yazmam rica edilirse alır ve yazarım veya hakaretler olursa cevap niteliğinde gelir yazarım...onun dışında düşüncelerimi bu topikte paylaşmayacağım...ha bunu da sayın synçelik gibi çok değerli bir dostumuz rica etti diye yapıyorum...yoksa topiğe ilk yazan birisi olsa ve daha önce bizim ile yoldaşlık yapmamış birisi olsa onların söyleyeceklerini takmadan yazmaya devam ederdim...

biliyorsunuz geçmişte yine bir arkadaş ortaya çıkmış ve yazma demişti ve ben de onu takmamış ve topiğe danışmış idim...topik o vakit olumlu düşünce belirtince yazmaya devam etmiştim...ben topikteki emeği geçen dostların görüşlerine son derece değer veririm...

sonuçta takip ettiğimiz ve bildiğim bir çok hisse var...illa ki banvitten kazanacağız diye bir şart yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. iyi niyetli bir çok dostumuz var ve ne yazık ki bu borsa çarkında çok eziliyorlar...bu durumda sorumlusu kimdir diye bakmadan istemeyerek hakketmeyen arkadaşlara sataşıyorlar..bu arkadaş bazen çok değerli emeği geçen insanlar oluyor bazen de benim gibi bir keko oluyor...ben onların acılarını çok iyi anlıyorum çünkü geçmişte o yollardan biz de geçtik...iki adet sermayemi ,eşimin altınlarını bozarak borsaya koyup kayıp etmiş birisiyim...onların canı acımıştır elimizden gelinceye kadar o dostların acısına merhem olmaya çalışıyoruz topiklerde..

şu anda tekrardan topiğe baktığımda arkadaşın o yakışıksız yorumları sildiriğini görüyorum....zaten kendisine de yakıştırmamıştım...kendisine teşekür ediyorum...umarım bir daha bu tür şeyler yaşanmaz....topiklerde bu güne kadar düşüncemiz ne ise samimice paylaştık...

neyse dostlar benim tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...dediğim gibi sataşma olmadığı sürece vede banvit hakkındaki düşüncem sorulmadığı sürece burada kimseyi rahatsız etmem...sağlıcakla kalın dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Keko sen yazma

4. kim yazarsa yazsın değişmiyor şemsiye açıldı yorma kendini b **** ku yedik

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hissenin topiğinde ancak tekrardan yazmam rica edilirse alır ve yazarım veya hakaretler olursa cevap niteliğinde gelir yazarım...onun dışında düşüncelerimi bu topikte paylaşmayacağım...ha bunu da sayın synçelik gibi çok değerli bir dostumuz rica etti diye yapıyorum...yoksa topiğe ilk yazan birisi olsa ve daha önce bizim ile yoldaşlık yapmamış birisi olsa onların söyleyeceklerini takmadan yazmaya devam ederdim...

biliyorsunuz geçmişte yine bir arkadaş ortaya çıkmış ve yazma demişti ve ben de onu takmamış ve topiğe danışmış idim...topik o vakit olumlu düşünce belirtince yazmaya devam etmiştim...ben topikteki emeği geçen dostların görüşlerine son derece değer veririm...

sonuçta takip ettiğimiz ve bildiğim bir çok hisse var...illa ki banvitten kazanacağız diye bir şart yok...
    Lafin banaydi sanirim...Her girdigin topikte milleti gaza verip ilk sen terkediyorsun keko ...silvetde de gördük dayanismanizi ve sonucunu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arkadaşlar buraya yazana kadar bimere, cimere, banvite yazsak belki bir sonuca ulaşırdık gibi. bir senet nasıl 3 ayda 10 tl. değer kaybediyor ve sürekli kaybetmeye devam ediyor? saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    Lafin banaydi sanirim...Her girdigin topikte milleti gaza verip ilk sen terkediyorsun keko ...silvetde de gördük dayanismanizi ve sonucunu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen aklımın ucundan bile geçmemiştin senin ile geçmişte atışmalarımız olmuştu ama bakıyorum ki üstüne alınmışsın..alınmış isen o zaman söylediklerim sana olsun...silverlinede ilk yazışım 2,42 idi benden sonra alanlar çoğu benden ucuz aldı...ben girdikten sonra hisse 2,74 ü gördü satmadım...sonra 2,23 indi gene satmadım bu arada bir çok kişi benden çok daha uygun fiyata maliyetlendi sonra tekrardan 2,74 ü gördü .....en sonda da 2,85 i gördü...bu çıkışlarda sadece bir kere trade yaptım...(2,75) ben perşembe satmıştım ama kimse panik olmasın diye bunu cuma günü seans sonunda açıkladım...

açıkladıktan sonra p.tesi de 2,72 leri gördü...sonra da da bir kaç gün sonra vergi dairesi bilançosu geldi ve millet beğenmeyerek çıkış yaptı...bu çıkış ile hisse soluğu 2,30 larda aldı...şimdi çok güzel bilanço gelseydi ve hisse 5,00 lara çıksaydı ne diyecektiniz ?? aptal keko hisseyi kaçırdı diyecektiniz....:kahkah: o vakit kimse gelip bize ödül de vermeyecekti...

trade herkesin hakkı olduğu kadar bizim de hakkımız...başkası gibi her gün trade de yapmadık silverlinede...sadece bir kere yaptım nedenini de topikte açıkladım...ötv indiriminin kalkmış olması ve çelik hammadde fiyatlarının yükselmiş olmasından dolayı beklentilerimi törpüledim dedim...o yüzden de bilançodan önce o hissede kalmayı uygun görmedim...bilançosu iyi gelirse tekrardan girerim...

şirket iyi yoldadır ama ötv indiriminin sonlanmasının ve çelik fiyatlarının etkilerini tam olarak görmeden hisseye girmek istemiyorum...bir çok kişi de çıktı ama kimse benim gibi gelip saf saf açıklamadı...ama topiklerdeki şefaflığıma istinaden ben aldığımı da sattığımı da aldığım her hissede söylerim..

bana değer verecek ve benim ile hareket etmek isteyeceklerin benim ile alıp benim ile satmaları gerekiyor...yok seninle alırım ama keko sen iyi taşıyamıyorsun ben kendime göre satacam derse o onun bileceği iş...alacağı risk onundur...karı da zararı da onun olur..

8.  Alıntı Originally Posted by mette Yazıyı Oku
    arkadaşlar buraya yazana kadar bimere, cimere, banvite yazsak belki bir sonuca ulaşırdık gibi. bir senet nasıl 3 ayda 10 tl. değer kaybediyor ve sürekli kaybetmeye devam ediyor? saygılar.
    bilançosu ile bu tür hareketler normaldir dostum..bu çeyrekte karı 100 milyon gelseydi hisseyi 25 tl de dahi yakalamak güç olacaktı...ama birileri gerçekten de bu hissede olanları biliyor...mesela iş yatırım...aylardır baskı kurmasının altından bu bilanço çıktı...artık banvitin market fiyatlarına vede iş yatırımın hareketlerine odaklanmak gerekiyor...çünkü bunlar ipucu veriyorlar...

Sayfa 483/853 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •