Sayfa 582/853 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Brezilya kırmızı ve beyaz ette
    Dünyada önemli bir konumda
    Beyaz ette bizim coğrafyalarda
    Önemli bir satıcı.eger haber doğruysa
    AB bir yasak getirirse (bence kısıtlı sure)
    Bu turkiye deki tavuk ihracatını artırır
    Bundan banvitte faydalanir.
    Ha hisse fiyatları ne olur dersen
    Bunu 1.ceyrek karı gösterecek.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Brezilya kırmızı ve beyaz ette
    Dünyada önemli bir konumda
    Beyaz ette bizim coğrafyalarda
    Önemli bir satıcı.eger haber doğruysa
    AB bir yasak getirirse (bence kısıtlı sure)
    Bu turkiye deki tavuk ihracatını artırır
    Bundan banvitte faydalanir.
    Ha hisse fiyatları ne olur dersen
    Bunu 1.ceyrek karı gösterecek.YTD
    sonuçta banvit de brf ye ait değil mi ?? banvit de yasak kapsamına girmez mi ?? bence yatırımcı ilişkilerine sormak lazım...eğer yasaktan banvit etkilenmezse süper olur...o vakit euro bazlı ihracat olur buda çok güzel karların gelmesi demek...tabi yasağın süresini de bilmekte fayda var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bu haberler 2017 mart nisan kaynakli
    2018 nişan ayıyla ilgili bir haber yok
    Kasitlimi yazıyorsunuz asparagas
    Haberleri.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sonuçta banvit de brf ye ait değil mi ?? banvit de yasak kapsamına girmez mi ?? bence yatırımcı ilişkilerine sormak lazım...eğer yasaktan banvit etkilenmezse süper olur...o vakit euro bazlı ihracat olur buda çok güzel karların gelmesi demek...tabi yasağın süresini de bilmekte fayda var...
    Bu olay Brezilya da hijyen olmayan üretim dedikoduları ile ilgili.
    Banvitin sahibi BRF de olsa üretim Türkiyede olduğu için etkisi olmaz.
    ssss

5. Kademe 17.30 üzeri kalması önemli
    Bu hafta test edilirse
    Yükselişin devamı gelir.YTD

6. Kıymetli arkadaşlar bu haber 5 gün öncenin asparagas dediğimiz Anadolu haber ajansından yazın Google ab den Brezilyalı et şirketlerine ambargo diye . Kasıtlı yazıyoruz doğru olanı yazmanın her çeşidi bir kasıta delalet eder elbette ama amacımız şirketimizi kötülemek değil aksine madem aynı gemideyiz ortak düşünceler eşliğinde doğruya erişebilirmiyiz diye paylaşmıştım hepsi bu. Amaç üzüm yemek

7.  Alıntı Originally Posted by admirer Yazıyı Oku
    Kıymetli arkadaşlar bu haber 5 gün öncenin asparagas dediğimiz Anadolu haber ajansından yazın Google ab den Brezilyalı et şirketlerine ambargo diye . Kasıtlı yazıyoruz doğru olanı yazmanın her çeşidi bir kasıta delalet eder elbette ama amacımız şirketimizi kötülemek değil aksine madem aynı gemideyiz ortak düşünceler eşliğinde doğruya erişebilirmiyiz diye paylaşmıştım hepsi bu. Amaç üzüm yemek
    Ok.dostum.bizle ilgili bir sıkıntı yok.YTD

8. Beyler asparagas haberler ile suni algilar kurmaya lutfen calismayalim, herkes bildigini yazsin kimseyi uzmeyelim burada.
    Cok sukur bugun guzel bir hareket geldi, bu hareketler ilk ceyrek kokularinin cikmasi nedeni ile geliyor -> demek ki ilk ceyrek guzel bir kar gorecegiz. Garanti Yatirim birinci ceyrek icin 102 milyon TL FAVOK bekliyormus, 102 milyon FAVOK eger ilk 3 ayda gelirse, senelik 550 milyon TL'leri hatta daha ustunu konusuruz. Bu da BANVIT'i BIST'in acik ara en ucuz kagidi yapar :)
    Daha cok ekmek yiecegiz anlasilan. Ancak malesef ulkemizin icinde bulundugu politik konjonktur uzun vadeli yatirim yapmamiza imkan vermiyor o nedenle surekli tetikteyiz..

Sayfa 582/853 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •