Sayfa 640/652 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

AKBNK günlük, saklamasında sadece 3 bin lotu olan Colendi Menkul 2.2 milyn lot satmış, kimin malını satıyor, saklamasında olmayanı nasıl satıyor, sistemler buna nasıl izin veriyor anlamış değilim,

2. Virmanla mal alıyordur.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AKBNK günlük, saklamasında sadece 3 bin lotu olan Colendi Menkul 2.2 milyn lot satmış, kimin malını satıyor, saklamasında olmayanı nasıl satıyor, sistemler buna nasıl izin veriyor anlamış değilim,

3. 15 Aralık ta Modys in not kararı var. Büyük ihtimalle onlarda notumuzu yükseltecekler.. o zamana kadar AKBANK ın 40 tl li fiatlara gelmesini bekliyorum..

4. Elini korkak alıştırma, yükselt

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    15 Aralık ta Modys in not kararı var. Büyük ihtimalle onlarda notumuzu yükseltecekler.. o zamana kadar
    AKBANK ın 40 tl li fiatlara gelmesini bekliyorum..

5. Hey Cemaat, Akbnk ATH yapmış, bir kişi gelip yazmıyor. Nasıl yerli yatırımcı kendini arzlara ve enerji hisselerine kaptırdıysa banka forumları bomboş. İleride buraları çok hareketli olacak, ben foruma imzamı atayım. Gelenleri ben ağırlarım.

6. Biz buradayızda Bankalarda pek yatırımcı kalmadı herkes yeni trend GES hisselerinde..F/K 30-40 aşmayan hisselere ilgi yok

7. Ybancı günlerdir alıyor satanlar ise bizim emekli ve yatırım fonları.. Aynısını THY görmüştüm 20 tl den 55 tl giderken Yatırım ve emekli fonları tüm mallarını yabancıya boca etmişti.. sonra yabancı bu bizim tosuncuklara malları 200 tl nin üzerinde geri verdi.. Buradada aynı senaryo var 40 ın üzerinde tekrar buraya gelirler..

8. Günlükçü Bofa aldığı malları dün kustu.. Bakalım uzun vadeci coniler ne zaman teşrif edecekler..??

Sayfa 640/652 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •