Sayfa 344/652 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bilmeden yazmayın BDDK denilen baş belası tavsiye falan vermedi banka karlarını dağıtmayı yasakladı.
    Sn.Bozoklu bu yıl için sadece yasaklandı diye biliyorum doğru mu?Daha sonraki yıllar için belirsiz.?

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bilmeden yazmayın BDDK denilen baş belası tavsiye falan vermedi banka karlarını dağıtmayı yasakladı.
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    tavsiye değil izin vermedi temettüye, hiçbir banka veremedi temettü.
    BDDK tarafından bankalara gönderilen tavsiye niteliğindeki kararda bankalara 2019 karlarını dağıtmama tavsiyesinde bulunuldu.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Bir de burada bozoklu, şahna gibi eski deneyimli arkadaşlar var.Onlar da terste kalmışsa biz yine iyi sıfırı tuketmemisiz şimdiye kadar.Hele şahna ortak kılı kırk yarardı ama ne yapsınlar kaç yılın dibine inmiş hisse.
    ortak hiç sorma geçen sefer akbanktan kazanmıştık.o zaman tay gibiydi.üstünde durmak zordu depara kalktığında.
    yahu garantiyi bu fiyatlardan görünce aldık bakalım.
    bu pandemi olayları için sıkıyorlar bankaları.sanırım.
    biraz sabır edeceğiz o kadar
    .
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    BDDK tarafından bankalara gönderilen tavsiye niteliğindeki kararda bankalara 2019 karlarını dağıtmama tavsiyesinde bulunuldu.
    çok değerli kardeşim bu tavsiye dediğin şey en katı emirdir. bu kurumlar kendilerini sınırsız yetkiyle donatılmış istediği zulmü yapabilen organlardır bunların rızası hilafına bir iş yaparsanız verecekleri zalimce cezalarla uyduruk minareyi çalan kılıfını hazırlar tavırlarıyla bankayı iflasa sürüklrler. yakın zamanda akbanka 150 milyon cezayı acımasızca uyguladılar bunları yargılıyacak bir merci yok.lütfen biraz gerçekleri görelim .demokratik bir denetim mekanizması yok TÜRKİYEDE.ATANMIŞ BİR ADAM O MAKAMDA İSTEWDİĞİNİ YAPMA YETKİSİNE SAHİPTİR.o 150 milyon cezadan sonra hisse belini doğrultamadı.bu durumu neden görmek istemiyorsunuz.cezadan önce 6 tl üzerinde seyrediyordu.cezayı yedikten sonra yabancı bddk nin boy hedefinin AKBANK olduğu kanatine vardı ve bankayı herfırsatta satmaya başladı ve hala satıyor.unutmayın kesilen cezanın çok büyk bir kısmı akbanka idi diğerlerine sembolik ceza vemişler.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 01-09-2020 saat: 22:00.

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    çok değerli kardeşim bu tavsiye dediğin şey en katı emirdir. bu kurumlar kendilerini sınırsız yetkiyle donatılmış istediği zulmü yapabilen organlardır bunların rızası hilafına bir iş yaparsanız verecekleri zalimce cezalarla uyduruk minareyi çalan kılıfını hazırlar tavırlarıyla bankayı iflasa sürüklrler. yakın zamanda akbanka 150 milyon cezayı acımasızca uyguladılar bunları yargılıyacak bir merci yok.lütfen biraz gerçekleri görelim .demokratik bir denetim mekanizması yok TÜRKİYEDE.ATANMIŞ BİR ADAM O MAKAMDA İSTEWDİĞİNİ YAPMA YETKİSİNE SAHİPTİR.o 150 milyon cezadan sonra hisse belini doğrultamadı.bu durumu neden görmek istemiyorsunuz.
    O konuda hem fikiriz.MB ve BDDK artık bankaları rahat bırakmalı serbest piyasayı,serbest bırakmalılar.Ama demek istediğim BDDK kadar bankalarda suçlu burada hiç sesleri çıkmıyor.Ne bilim madem temettü veremiyorsun,vermen yasaklandı.Hisse geri alımı yap destek çık bir şeyler yap yani ben nasıl izliyorsam bankada aynı şekil izliyor haksız mıyım ?

6. [QUOTE=v**ue;4727443]O konuda hem fikiriz.MB ve BDDK artık bankaları rahat bırakmalı serbest piyasayı,serbest bırakmalılar.Ama demek istediğim BDDK kadar bankalarda suçlu burada hiç sesleri çıkmıyor.Ne bilim madem temettü veremiyorsun,vermen yasaklandı.Hisse geri alımı yap destek çık bir şeyler yap yani ben nasıl izliyorsam bankada aynı şekil izliyor haksız mıyım ?[/QUO

arkadaş nasıl sesi çıkar demekratikbir sistemmi var ki?itiraz edersen bu fetöcü diye ömür boyu hapis yersin.ses çıkaranın soluğunu kesiyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    o basına yansiyan yumuşatılmış hali. temettü için bddkdan izin gerekiyor, vermeyince dagitamiyorsun. verdiğim linki bakın
    https://m.bloomberght.com/haberler/h...u-izni-vermedi

neyse zaten bankaların vereceği temettü yüzde üç beş, birşeye benzemez.

bu arada eski halkbank ekibi burada toplanmış galiba, biraz da burada batalim 🙄

8. Halk gibi yap bi 3 5 de yüzümüz gülsün

Sayfa 344/652 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •