Sayfa 133/651 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. AKBNK hariç hocam Nedenini zaten biliyorsunuz

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bugun de Deli Danalar gibi alıma gectiler, Baktılar panik düşüşü yaratamadılar. TEB de bir yere kadar zararına satısları yaptı. Zararı karsılıyacak o Paraları Malum HOCA ‘ dan alıabilirse cok iyi. Bunlar cok alanen yapılacak işlemler Degil. Herkes biliyor. Bu yüzden de Panik olmuyor. Stoplosd larda calısmıyor. Olan KY cıta oluyor

2. Doctor abi malum HOCA kim?

3. an itibari ile bu batık bankanın ben ve benim gibi aptal ve keriz (akbank hissesi alanlar içindir) yatırımcıları; kanserli hasta gibi ölümü bekliyor, her gün eriyip gidiyoruz.
    Borsa da olup da elinde bu batık banka hisse olmayanlar ise; mutlu sevinçli ve ama en önemlisi umutlu her gün yeni yükseliş ve tavanlar ile coşuyorlar.
    Bazı şakşakcılarımızda suçu robota atıyor, petrol yükselsinde? gelsinler bu batık bankayı alsınlar hayali ile bizimle dalga geçiyor.
    Ya aklı olan kişi bu hisseyi alırmı? Bu hisse bitmiş, artık ne kendine ne başkasına hayrı olmaz. Kanser olmuş her gün eriyor
    Uzun zamandır borsadayım değişik hisselerde çok büyük zararlarda ettim. Ben bu batık banka gibi kötüsünü görmedim. Hep düşüyor, borsa yükselirkende düşüyor, bankacılık endeksi yükselişinde de düşüyor, zaten endeks kırmızı iken nasıl şaha kalktığının bahsini bile etmiyorum.
    Bana sorsalar peki uzun zamandır borsadasın kısaca borsayı özetle diye sorulsa vereceğim cevap budur; BORSA AKBANK hissesinin her halükarda satıldığı, geri kalan tüm hisselerin yükseldiği bir kumarhanedir diye veririm cevabımı. Allah bu batık hissede yakalanan ben ve benim gibi yatırımcılara yardım etsin, geri kalanlara yardım etmesine gerek yok zaten diğer hisseler normal mecrasında yürüyor,

4. bu batık hisseyi almamış ama almak isteyen yatırımcılara çağrımdır;
    bırakın bu batık hisseyi almayı, sakın ha "A" harfi ile başlayan hisseye bile bakmayın. Bbu batık hisseyi alan, hep pişmandır, hep umutsuzdur, hep üzgündür, hep bitiktir.
    Bakın bu batık hariç 450 hisse var. Ne alırsanız alın ama buna bulaşmayın!!!!!!!!!

5. ZATEN 3-4 KERİZİZ başımıza kakıp durma. hayat dersi alıyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    Doctor abi malum HOCA kim?
    Amerika'da mukim

7. Hissede benim gibi birinin eksikliği çok bariz girsem mi ki rakı param çıkar belki

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Hissede benim gibi birinin eksikliği çok bariz girsem mi ki rakı param çıkar belki
    Aman Sercan’ kardeşim sakın girme sadece 4.56 iyi alım yeri idi ben girdim aldım . Chivas 25 yıllık parasını aldım.Biraz bekle Sana da Rakı parası benden.

Sayfa 133/651 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •