Sayfa 156/651 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keriz Yazıyı Oku
    maliyetim 8,52
    maliyetim sorun değil ki, diğer hisselerde yakalansa idik en azında diğer hisseler de borsanın temel kuralı işleniyor, endeks düşünce hisselerde düşüş oluyor, ama endeks toparladığında hisseler hemen yukarı tepki veriyor.
    Bu batık endeks düşünce zaten lider ona artık tüm bu batık bank yatırımcıları alıştık, ama endeks yükselince de bu batık düşüyor sorun bu.
    Birak bunlari simdi.

Bu maaliyet AKBNK icin kotu bir maaliyet degil.

Eger nakit ayirdiysan, ortalamaya calis ve uzun vadeli dusun.

Zamanla toparlar merak etme.

AKBNK gibi malin olsun.

2. Keriz moralini bozma hareket başlasın zararın çıkar.. Ölümlü dünya bu ruh haliyle kahırdan gidersin..

Geçen hafta Akbankta 3 günde 46m mal boşaltan Credit bugünden itibaren Garan'a (-9,5m) dadanmış durumda. Bu nedenle Garan ile Akbank arasıında ayrışma mevcut. Geçen hafta bize uyguladığı tarifeyi Garan'a uygulayacaksa vay haline.

4.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Keriz moralini bozma hareket başlasın zararın çıkar.. Ölümlü dünya bu ruh haliyle kahırdan gidersin..
    Kardaşım doğru diyonda uzun zamandır borsadayım hep zarar ettim. Bu 2'nci seferdir büyük darbe yiyiyorum. Daha önce endeks 30 binden 2.50 civarı TEKTU almıştım, endeks 100 binlere gitti (not artışları oluyordu) tektu 0.80 civarına geri geldi. Aynı şuan Batık bank gibi borsda tüm hisseler yükseliyordu tektu her gün geriye geliyordu. Artık tövbe endeks harici hisse almayacağım dedim. Yine geldim borsanın en kötü hissesini aldım. BATIK BANK
    Bu kadar talihsizlik olurmu? Gerçekten biz küçük yatırımcılar KERİZ miyiz.
    Maliyet düşür diyorsun da ben bir daha bu batığın 6 civarı bile olacağının HAYALİNİ bile kuramıyorum. Ben hep aklımda ve hayalim de bu batık BANK düşüş hissesi olarak duruyor. Nasıl olurda bu batık bir daha 8 li fiyatlara gelir ?????????

5.  Alıntı Originally Posted by keriz Yazıyı Oku
    Kardaşım doğru diyonda uzun zamandır borsadayım hep zarar ettim. Bu 2'nci seferdir büyük darbe yiyiyorum. Daha önce endeks 30 binden 2.50 civarı TEKTU almıştım, endeks 100 binlere gitti (not artışları oluyordu) tektu 0.80 civarına geri geldi. Aynı şuan Batık bank gibi borsda tüm hisseler yükseliyordu tektu her gün geriye geliyordu. Artık tövbe endeks harici hisse almayacağım dedim. Yine geldim borsanın en kötü hissesini aldım. BATIK BANK
    Bu kadar talihsizlik olurmu? Gerçekten biz küçük yatırımcılar KERİZ miyiz.
    Maliyet düşür diyorsun da ben bir daha bu batığın 6 civarı bile olacağının HAYALİNİ bile kuramıyorum. Ben hep aklımda ve hayalim de bu batık BANK düşüş hissesi olarak duruyor. Nasıl olurda bu batık bir daha 8 li fiyatlara gelir ?????????
    İhtiyacın olmayan bi paraysa moralini bozma.. Garanti iş c akbank olmadan borsa bi yere gidemez.. Tektu kumar kağıdı o bi şanssızlıkmış.. Bu krizde bütün yük bankalara yıkıldı o yüzden ilk etapta diğer hisseler kadar değerlenemediler.. Ancak faizler düşmeye devam ettikçe sıra bankalara gelicek yükseliş devam ettikçe bozma moralini

6. keriz abime saygılarımla.. beyaz yazılar bugünkü fiyatlar ...diğer rakamlar 05/01/2015 tarihini taşıyor .

5 sene evvelki fiatlar yani

4-5 ay da fazlası bile var ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Evet.. bugününe büyük başarıyla kırmızı mum yaparak 5.51 açılıp 5.50 kapatmışlar. 5 günlük ortalama 5.50 olduğundan 5.51 kapatsa al sinyali verecekti onuda istememişler. Endeks 102-103 bindeyken hala al sinyali verdirmemeleri sıkıntının devam edebileceğini gösteriyor. Kabaca 5.60 üstüne dönmedikçe sürünmeye devam.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 156/651 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •