Sayfa 28/111 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Merhabalar bizim arsamız mühye köyünün girişindeki yıldız tabelasının tahmini 200 m. sağ çaprazında açılan yolun ilk kıvrımının altındadır(Boğaz’ın hemen yanındadır) size detaylı fotoğrafta gönderebilirdim ama hepsi bozulan telefonumda kaldı...Biz sözleşme yapmadığımız halde emsalimiz kot payı terkiyle 2.20 olmuştur çünkü bizim yerimiz 30 dönüm üzeri parsele çıktı, normalde 30 dönüm altı olsaydı sözleşme yapmadığımız için kot farkıyla 1.6 emsal olacaktı sözleşme yapmış olsaydıkta 2.20 emsal olacaktı...Benim verdiğim fiyatlar ihalenin ardından çok ama çok hızlı artacaktır bu yüzden şuan için benim arsamın m2 si ne kadar demeyin (bilinki arsanız çok değerli) sadece çok az bekleyin lütfen...Arsa yerini merak edenler playstoredan tkgm proğramını indirsin arsasının tam yerini ve kaç parsele çıktığını görürler bu adres resmî bi adrestir...

2. Birde şöyle bi durum var adamın proje içinde yeri var ama sözleşmeden haberi bile olmamış kimse bilgilendirmemiş bile adamı, adam bu durumu öğrendikten sonra düşünmüş taşınmış ve firmayı aramış; kardeşim bende sözleşmeli olmak istiyorum demiş ama adamlar demişki süre bitti... Bu durumda olan çok kişide var, bu durumda ne gibi hukuki işlemler olabilir bilen varsa yazarsa sevinirim...

3.  Alıntı Originally Posted by y@kupp Yazıyı Oku
    Caner1983;Merhaba; Benimde 29526/1 parselde 500 m2 yerim var.Konut alanı.. şuan m2 fiyatları ortalama ne kadar acaba bilginiz var mı? ayrıca kanal ankara projesi bu parselin neresinden geçmekte? ya da bu parseli etkiler mi? Sizin ve diğer arkadaşların tavsiyelerini rica ediyorum. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler
    Arsanızın konumu ve mtrekaresi...

4. Merhabalar, birkaç arsa inceliyorum. Sizce hangi arsaya yatırım yapmak daha doğru olur. İlgililere şimdiden teşekkür ederim.,

karataş 153 parsel m2si 250tl
    karataş 230 parsel m2si 175tl
    karataş 239 parsel m2si 160tl
    y.abdal 31 parsel m2si 163tl
    y.abdal 413 parsel m2si 75tl
    y.abdal 1720 parsel m2si 120tl

Sizce fiyatlar nasıldır? Yorum yapabilir misiniz?

5. Merhabalar kıymetli forum üyeleri,

Bugün bölgemiz için çok önemli olan ihale gerçekleştirilmiştir. İhaleyi İncekaya İnşaat ve Enam İnşaat ortaklığı aldı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel günlerde burada mutlu mesajları paylaşmaya devam edeceğiz.

Selam ve saygılarımla,

Haber linki: http://www.haberankara.com/kanal-ank...tirildi/62634/

6. *Tesekkurler Sayin Gulbay bilgilendirmeniz icin. Artik haberleri olusmadan once sayenizde aliyoruz,
    Bu arada Incekaya Insaat ve Enam Insaata da ihaleyi aldiniz, sizde kaldi diye bir bilgi verdiniz mi? Belki hala haberleri yoktur Kalin saglicakla

7. * Melih Gokcegin istifa ettirilecegi veya ayrilacagi konusunu topige tasiyali 2 hafta oldu, bu zaman zarfinda epey bir haber trafigi yasandi,artik Gokcegin gidecegine kesin gozuyle bakiliyor. Soru artik Gokcegin gidip gitmeyecegi degil ne zaman gidecegi. Boylelikle artik Guzel Ankara da Gokcek devri sona eriyor. Sirbistan donusu ucakta sorulari yanitlayan Cumhurbaskani, genisletilmis Il Baskanlari toplantisinda isim vermeden, ve eliyle gostermeden Gokcege atif yaparak cok onemli seyler soyledi. 20, 23 yil bir makamda oturmaninartik yeter oldugunu, makamlarin sonsuza dek isgal edilmesinin mumkun olmadiginin, partiye hizmet etmenin cesitli pek cok yollarinin oldugunu , herkesin Kadir Topbas nezeketini ornek alarak istifa etmesinin beklendigini anlatti.
    Bundan sonra isi daha fazla uzatmadan ve luzumsuz yere yipranmadan ayrilmak Gokcegin yararina olacak.Herhalde onumuzdeki iki hafta icinde gorevden ayrilma gerceklesir/ Yeni gelecek baskanin mevcut Ilce Belediye Baskanlari arasindan biri olma ihtimali cok yuksek, adaylar arasinda ismi en fazla gecen isim ise Veysel Tiryaki.
    Gokcegin ayrilmasi ile Kanal Ankara gibi temel projelerde bir aksama olmayacaktir, bu projeler artik topluma mal olmus projeler olup kisi tercihlerinden uzaktir. Gerek Karatas taki ve gerekse Yakupabdal daki imar calismalari daha hizli bir sekilde gerceklesecektir. Gelecek kisi bir yerde 2019 secimleri icin Ankarayi yeniden kazanmak icin calisacagi icin, hizmet odakli olarak imar calismalarini bitirmek isteyecektir.Bence Gokcegin ayrilmasi ile hem Karatas hemde Yakupabdal da daha hizli bir imar calismasi gorecegiz.
    Herkese yeni donem hayirli olsun

8. Originally Posted by Gülbay 21/07/2015 30 yıldır yatırımcısını üzen ve bu bölgeye hizmet getirmeyenlere yazıklar olsun diyorum. İzmir Aliağa da zeytinlik bölgesinden bile imar geçiyor, şu anda m2 1.000,00 TL ediyor. Alıcısı hazır, Ankara da Çankaya’nın göbeğinde Yakupabdal, Karataş bölgesinde hala 70-80 TL’ye arsalar var ise ben buralara değerlendi diyemem. 25 yıldır belediyemizi idare eden Başkanlara ve Yöneticilerimize sesleniyorum; 2005 yılında Çankaya Yakupabdal, Karataş, Bursal’ı kentsel dönüşüm projesi kapsamına aldım, hemen seçimden sonra imarını yapacağım vaatleri verildi. 2 dönem geçti hala imar yok. Geçen seçimde Ankara benim rüyam hayalim dedin, Ankara’ya boğazı getireceğim dedin hala ses yok. İnsan ömrü kaç yıl arkadaş. Bir an evvel imarı geçireceksen geçir de herkes rahatlasın. Söz vermek sorumluluğu gerektirir (Kuran ı Kerim İsra Suresi 34. Ayet) diyor. Onun için verilen sözler ve vaatler bir an evvel tutulmalı. Yoksa bu bile kul hakkına girer ki , günahı çok büyüktür. Siz Belediye Başkanlarımıza sesleniyorum, vermiş olduğunuz sözler ve vaatlerinizi tutun. İnsan ömrü çok kısa hiç olmazsa imar bekleyen insanların biraz olsun yüzü gülsün.

Originally Posted by GÜLBAY 03/09/2016 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih GÖKÇEK Kanal Ankara (Ankara Boğazı) Projesi ve Mamak'daki yeni otogar ihalesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. http://www.haberankara.com/melih-gok...katacak/53233/
    Sayın Melih GÖKÇEK yapmış oldukları açıklamalarında, İmrahor Vadisi'ni içine alan Ankara Boğazı Projesi'nin de hem yeşil alan, hem de kentsel dönüşüm projesi olarak, Dikmen Vadisi gibi vazgeçilmez ve Ankara'ya renk katacak yeni bir alan olacağını, 2 ay içinde projeye başlamayı planladıklarını ve 6-7 yıl sürebileceğini,rekreasyon alanını ise 3 yıl içinde bitirmeyi planladıklarını ifade etti.
    Sayın Başkan'a teşekkür ediyoruz. Fakat, devamlı 2-3 ay içerisinde Ankara Boğazı projesine başlanacağını söylemesine rağmen bir türlü başlanamadı. Keza seçim çalışmalarında da Sayın Başkan ''Ankara benim rüyam hayalim, Ankara ya denizi getireceğim'' demişti. 2,5 yıl geçti, halen projeye başlanamadı. Daha evvel de (02 Mart 2016 Sabah Gazetesi Ankara sayfasında) Ankara Büyükşehir Belediyesinin Mega Projesi Kanal Ankara (Ankara Boğazı ) ile ilgili saha çalışmalarının Mart 2016‘da başlayacağını, Eymir'in Mogan ile birleşeceğini beyan ettiler. Ayrıca kendisi Twitter hesabında da paylaştı. Mart 2016 geçti, Eylül 2016'ya geldik. Halen projeye bir türlü başlanamadı. Bugün ki yapmış olduğu açıklamaların da yine 2-3 ay içerisinde Ankara Boğazı projesine başlanacağını söyledi. İki ay sonra kış geliyor, önümüz kış ne zaman başlanacak? Hep söz veriliyor ama bir türlü başlanamıyor. Sabırsızız çünkü; 30 yıldır bekliyoruz. İnsan ömrü kaç yıl? Sayın Başkan'dan forum aracılığıyla rica edelim, Kanal Ankara (Ankara Boğazı) Projesi ve Viyadüğü projelerine söz verildiği gibi bir an evvel başlansın. Sayın Başkan'a teşekkür ediyoruz. Verilen sözlerin ve vaatlerin bir an evvel yerine getirilmesini istiyoruz. Daha önce de söylediğim gibi KURAN-I KERİM İSRA SURESİ 34.AYET: Verdiğiniz sözü yerine getirin, söz vermek sorumluluğu gerektirir.

Originally Posted by GÜLBAY 02/03/2017 Değerli forum üyeleri, yukarıda ki yazımı Eylül 2016 tarihinde yazmıştım.2016 yılı bitti, 2017 Mart ayına geldik. Başbakan'a ve Bakanlara verilen brifinglerde, söyleşilerde, basın ve televizyon açıklamalarında plan ve projeler hazır diye söz verilmesine, 2016 yılında 2,5 yıl geçmesine rağmen Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesi çalışmalarına başlanmadı. Geldik 2017 mart ayına 3. Yıla girdik ve halen Kanal Ankara Boğazı projesine başlanamadı.

Değerli forum üyeleri,yukarıdaki yazılarımı 21/07/2015-23/09/2016-02/03/2017 tarihlerinde paylaşarak Hisse Net aracılığı ve basın yayın gazete haberleriyle Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Melih GÖKÇEK'i uyardık. ''Söz vermek sorumluluğu gerektirir, kul hakkına girer. İnsan ömrü çok kısa '' diye diye uyardık. Ama maalesef kendi 70 yaşına gelene kadar Ankara'ya hizmeti ağır ağır ilerledi. Yakupabdal, Karataş'ın imar çalışmalarını, Kanal Ankara Boğaz ve Viyadük projelerini iki dönemdir söz vermesine rağmen bu sözlerini yerine getirmeden , vaatlerini yapmadan gidecek. Bu da kul hakkına girer ki , kul hakkıyla gidecek. Selamlar

Sayfa 28/111 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •