Sayfa 96/111 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Değerli Forum katılımcıları, Forum'un konusu " Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri" konuyla ilgili bilgi veren, yorum yapan , seviyeli bir şekilde olumlu veya olumsuz eleştiriler bu Forumda yer almalıdır. Seviyesiz, argo , bilgi sahibi olmadan cahilce yazanlar bilgi kirliliğine yol açıyorlar. Burada da görev Forum yöneticisine düşüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by cevdetpaşa Yazıyı Oku
    bence onun da diğerlerinden bi farkı yok.
    bi insan niye gidip gastecilere bi bölgenin sorunlarıyla ilgili yazı yazdırır
    belediye başkanını konuyla ilgili bilgilendirir
    anlayamıyorum doğrusu
    O da doğru aslında. Ver gazı, ver gazı yapıyor olabilir. Patlak arazileri canlı tutmak için.

3. Bolgede yatirimi olanlarin yapacagi yorumlar degil bunlar.Binlerce insanin paydasi oldugu bir bolgede direkt olarak bolgeyi kotuleyici yorumlarda bulunuyorsunuz.Bolge icin caba sarfedenler hakkinda olumsuz paylasimlarda bulunuyorsunuz.Peki sizin bundan ettiginiz fayda nedir?Eger bolgeden sizler birileri tarafindan zarara ugratildiysaniz bize;sizi zarar ugratanlarin ismini verin,kendi isminizi verin,parsel numaranizi verin ki bizde bilelim.Yoksa cacik bile olmaz dediginiz bolge hakkinda kotulemek icin bu kadar zahmete girip bu kadar zaman harcamazsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Bolgede yatirimi olanlarin yapacagi yorumlar degil bunlar.Binlerce insanin paydasi oldugu bir bolgede direkt olarak bolgeyi kotuleyici yorumlarda bulunuyorsunuz.Bolge icin caba sarfedenler hakkinda olumsuz paylasimlarda bulunuyorsunuz.Peki sizin bundan ettiginiz fayda nedir?Eger bolgeden sizler birileri tarafindan zarara ugratildiysaniz bize;sizi zarar ugratanlarin ismini verin,kendi isminizi verin,parsel numaranizi verin ki bizde bilelim.Yoksa cacik bile olmaz dediginiz bolge hakkinda kotulemek icin bu kadar zahmete girip bu kadar zaman harcamazsiniz.

sadece gerçekleri istiyoruz.
    gerçekdışı, hayal dünyasında, insanları yalan bilgilerle arazi alımına yönlendirici paylaşımların yayılmasını istemiyoruz.
    bölgenin bugünden yarına uzaya gideceğini söyleyip, arada elindeki arazileri boşaltan yamyamların masumca bi arazi alan insanların ellerindeki paraları ham yapmalarını istemiyoruz.
    kimsenin kaale almadığı dandik gazetelerdeki palavra haberlere kanııp insanların emekleriyle kazandıkları, çoluk çocuklarının rızkından keserek yaptıkları birikimlerin birilerinin rakı-karı sofralarında çarçur olmasını istemiyoruz.

çok mu şey istiyoruz?????

5.  Alıntı Originally Posted by angora Yazıyı Oku
    Değerli Forum katılımcıları, Forum'un konusu " Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri" konuyla ilgili bilgi veren, yorum yapan , seviyeli bir şekilde olumlu veya olumsuz eleştiriler bu Forumda yer almalıdır. Seviyesiz, argo , bilgi sahibi olmadan cahilce yazanlar bilgi kirliliğine yol açıyorlar. Burada da görev Forum yöneticisine düşüyor.
    seviyeli, bilgi sahibi, kaliteli yorumdan kastın insanları yalan haberlerle kandırıp elindeki 3 birimlik araziyi 6 birime kakalamaya yarar nitelikteki bilgiyi kasdetmiyorsundur umarım.
    hakkaten forum yöneticisi bu çıkar grubunun yaptığı paylaşımları silmeli.
    insanları yönlendirici değil bilgilendirici ve sadece gerçeklerin yer aldığı paylaşımları istiyoruz.

6. Bir süredir bu Forum'u takip ediyorum. Bölgedeki gelişmeler hakkında bilgi sahibi oluyorum. Normai insanlar gibi bu bilgileri analiz ediyorum , doğruluğunu başka kaynaklardan da araştıyorum. Kimse beni arsa ,arazi almam veya satmam konusunda zorlamıyor . Bölgedeki fiyatları da her normal insan gibi teknolojinin verdiği olanaklarla takip edebiliyorum. Bu Forum'da yazan bölgeyi sürekli karalayıp fiyatları olabildiğince düşürmeye çalışıp arsa ,arazi toplamak isteyenlerin trolleri beyhude bir çaba içinde. Yazmalarına itirazım yok ancak düzgün ve seviyeli yazsınlar Forum'u kirletmesinler.

7. Geçen senelerde bi emlakçı mı, arsa toptancısı mı ne vardı bu forumda, adını hatırlamıyorum.
    Buraların geleceği çok iyi filan diyip diyip, o bölgede elinde ne varsa satmaya çalışıyordu buradan.
    Hatta ben de sormuştum kendisine madem gelecek bu kadar iyi sen niye her şeyi satıyorsun diye.
    Cevap verememişti zırtapoz.
    Kanmayın bunlara.

8. Bu arkadaslarin gayri ciddi ve yakisiksiz ifadeleri forumda dururken benim gonderilerimin forum yonetenleri tarafindan silinmesini de algilamis degilim.

Sayfa 96/111 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •