Sayfa 66/111 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    üç beş kişi arsa rantından para kazanacak diye ankaraya saçma sapan gereksiz kanal yapılacak parası vatandaştan çıkacak buda bizi rahatsız etmeyecek?

bir sürü eksiği var ankaranın gökçek yüzünden önce onlar yapılsın kanal eksik kalsın... bir referandum yapsalar şehrin ezici çoğunluğu kanal, disneyland gibi gökçek'in saçmalıklarını istemez emin olun.
    Biraz olaya mantıkla yaklaşın lütfen ,Parasını merak etme arsa sahiplerinden kat kat çıkartacaklar asfalt vergisi, emlak vergisi, arsaya imar girince %40 kendi payı %5 kamu payı derken bu alana yapılacak yatırımı rahat çıkartabilecek kadar maddi dönüşüm oluyor Büyükşehir e
    Amacınız ne anlam vermek çok zor bu bölge de arsanız olsa ne düşünürdünüz merak ediyorum ben arsamı satın almışım vergisini yıllardır ödemişim çevredeki arsalara göre 2 kat fazla emlak vergi mi vermişim arsamdan %45 gitmiş e hakkım değil mi istemek ?

2.  Alıntı Originally Posted by mem06 Yazıyı Oku
    Biraz olaya mantıkla yaklaşın lütfen ,Parasını merak etme arsa sahiplerinden kat kat çıkartacaklar asfalt vergisi, emlak vergisi, arsaya imar girince %40 kendi payı %5 kamu payı derken bu alana yapılacak yatırımı rahat çıkartabilecek kadar maddi dönüşüm oluyor Büyükşehir e
    Amacınız ne anlam vermek çok zor bu bölge de arsanız olsa ne düşünürdünüz merak ediyorum ben arsamı satın almışım vergisini yıllardır ödemişim çevredeki arsalara göre 2 kat fazla emlak vergi mi vermişim arsamdan %45 gitmiş e hakkım değil mi istemek ?
    Buyuksehire vergiyi birtek orda arsasi olanlarmi veriyor, kimi kandirdiginizi saniyorsunuz? Ya abb’nin merkezi butceden aldigi para? Senin arsan %50 deger kazanacak diye milyarlarca lira Allahin dagina gomulecek, buna itiraz edende “biraz mantikla yaklasacak”. Yok ya? Cin olmadan adam carpacaktiniz ama gokcek hepinizi carpmis anlasilan

Neyse gokcek gitti bu sacmaliklar bitti yeni baskan cukurambarda emsal bile vermiyor sizin arsa yansa ne olur. Esas orda buyuk kayip var ofisin birini 1-2 milyona ittiriyordu muteahitler.

3.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    Buyuksehire vergiyi birtek orda arsasi olanlarmi veriyor, kimi kandirdiginizi saniyorsunuz? Ya abb’nin merkezi butceden aldigi para? Senin arsan %50 deger kazanacak diye milyarlarca lira Allahin dagina gomulecek, buna itiraz edende “biraz mantikla yaklasacak”. Yok ya? Cin olmadan adam carpacaktiniz ama gokcek hepinizi carpmis anlasilan

Neyse gokcek gitti bu sacmaliklar bitti yeni baskan cukurambarda emsal bile vermiyor sizin arsa yansa ne olur. Esas orda buyuk kayip var ofisin birini 1-2 milyona ittiriyordu muteahitler.
    Hahahahaha çok komiksiniz size sadece gülüyorum...
    Arkadaşım emlak vergisi bölge bölge değişiyor bu 1. Ben 1000 m2 yere 2000 tl vergi ödüyorum burda boş laf yapma gölbaşında 10.000 m2 imarlı arsası olan ödemiyor bu vergiyi, ayrıca benim hissemden alınan %45 Büyükşehir e geçiyor ve bu alana yapılacak konutlar ile Büyükşehir kat kat çıkarıyor yatırımı şu an Ankara Boğaz’ı dediğin yer ‘ dağ’dediğin yer Ankara’nın en iyi bölgesi sen git Polatlı ile ilgili haberlere bak bu bölge seni aşar;)

4. Forumda bulunma sebebinin belli olmadigi,forum basligi ile alakali gonderilerde bulunmayan sirf bolgeyi kotuleme amacli yorumlarda bulunan ve bunu benzer araliklarla baska isimler altinda tekrarlayan bazi arkadaslarimiz var.Bu arkadaslarimizinda kendi fikirlerini beyan etme haklari var ama bizim onlari ciddiye almak ivin bir sebebimiz yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Forumda bulunma sebebinin belli olmadigi,forum basligi ile alakali gonderilerde bulunmayan sirf bolgeyi kotuleme amacli yorumlarda bulunan ve bunu benzer araliklarla baska isimler altinda tekrarlayan bazi arkadaslarimiz var.Bu arkadaslarimizinda kendi fikirlerini beyan etme haklari var ama bizim onlari ciddiye almak ivin bir sebebimiz yok.
    tulumbada su bitti artık böyle saçma sapan projeleri geçtim devlet ödemelerini geciktirir hale gelmiş durumda. yani bölge falan kalmamış elinizde patlamış sizde dahil herkes farkında aslında. derdiniz olumlu bikaç haber çıkartıp elinizde patlayan arsaları başkasına ittirmek. memlekette beton işi tam sadet zinciri resmen. emeksiz kazanç...

bide oyla tehdit ediyosunuz sanki milyonlarca insanın orda arsası varmış gibi hey allahım ya

benim ismime tıklayan başka başlıklarda yazdıklarımı görür sizin yönlendirmenize gerek yok. başka isimle yazdığım bişeyde yok ankaranın dağında arsa almak gibi derdimde yok. forum anasayfada görünce tıkladım baktım fadılzede misalinde paylaşımlar baya hoşuma gitti, ava giderken avlanmış gökçekzedeler

6. Bu arsalar iyice dalga konusu olmuş bakıyorum.
    Yazık ya iyi kandırdılar milleti.

7.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    tulumbada su bitti artık böyle saçma sapan projeleri geçtim devlet ödemelerini geciktirir hale gelmiş durumda. yani bölge falan kalmamış elinizde patlamış sizde dahil herkes farkında aslında. derdiniz olumlu bikaç haber çıkartıp elinizde patlayan arsaları başkasına ittirmek. memlekette beton işi tam sadet zinciri resmen. emeksiz kazanç...

bide oyla tehdit ediyosunuz sanki milyonlarca insanın orda arsası varmış gibi hey allahım ya

benim ismime tıklayan başka başlıklarda yazdıklarımı görür sizin yönlendirmenize gerek yok. başka isimle yazdığım bişeyde yok ankaranın dağında arsa almak gibi derdimde yok. forum anasayfada görünce tıkladım baktım fadılzede misalinde paylaşımlar baya hoşuma gitti, ava giderken avlanmış gökçekzedeler
    bölge de kaç bin tane hissedar var bi bak istersen Ankara seçiminde Mansur yavaş aşağı yukarı %1 %2 arası ile kaybetti çok az farkla bu bölgede arsası olan çoğu vatandaş Melih Gökçeğe attı Neden projeleri vardı bölge ile ilgili e şimdi Melih gökçek gitti iş bitti diyorsun Mustafa Tuna öğle demiyor😄 sabahtan beri Ankara Boğaz’ına ayrılan tutar çok diyorsun, onun yerine eksikler giderilsin diyorsun iptal olduğunu öne sürüyorsun , elinizde kaldı diyorsun o zaman bölgeye ayrılan tutarla ne işin var ? (Amacın insanların moralini bozayım, belki ucuza arsa kapatırım...) şimdi senin anlamak istemediğin şey; bölge zaten değerli senin gibi 2 3 kişi yüzünden bölge de fiyat düşmez bu bölgeye kanal yapılmasa bile imar girdi ,tapuları dağıtıldı m2 si 1000 1500 tl arasında yukarısında başkent, Sinpaş vb konut projeleri var bu bölge her türlü dahada değerlencek bu sene değerlenmezse seneye 2 kat daha fazla değerlencek sende bunu forumdan takip edersin artık😄

8.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bu arsalar iyice dalga konusu olmuş bakıyorum.
    Yazık ya iyi kandırdılar milleti.
    Kendini akıllı sanan bi kaç arkadaş dalga geçtiğini sanıyor, kazanan bölgede arsası olanlar olacak sen ve bi kaç arkadaş ise burda yazdıklarınızla kalacaksınız 🙂

Sayfa 66/111 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •