Sayfa 88/111 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. adamlar aklımızla dalga gecmeye devam ediyorlar.nasıl olsa oylar cepte.sızcede bu şımarıklara ders vermenin zamanı gelmedi mi?uyuyamaya devam mı edelim?herkes şapkasını önüne koysun düşünsün.......

2. Seçime kadar somut adımlar atıldı atıldı yoksa sandıkta görüşürüz

3. Arkadaşlar kanal diye tuıtturdunuz arsaların imarı daha önemli değil mi?? öncelikle imar olayının bitirilmesi gerekli bence... Kanalı daha çok bekleriz kriz var para yok durumlar çok kötü önce imar için uğraşılmalı...

4.  Alıntı Originally Posted by Ezgül Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kanal diye tuıtturdunuz arsaların imarı daha önemli değil mi?? öncelikle imar olayının bitirilmesi gerekli bence... Kanalı daha çok bekleriz kriz var para yok durumlar çok kötü önce imar için uğraşılmalı...
    İmardan kastınız nedir alt yapı mı ?

5. dodurganin imarini durdurdular Ankara BB en yetkili kisileriyle görüstüm donduruldu buzdolabinda diyorlar ne anlama geliyorsa kime karsi koz olarak buzdolabinda kimi tehdit amacli dondurdular tahmin edebiliyorum varsa bir haksizlik yolsuzluk bozun yoksa milletle dalgami geciyorsunuz bizi sizin ic hesaplasmaniza neden alet ediyorsunuz kimin hesabina calistiginizi anlayamadim bir türlü.

6. [QUOTE=mem06;2660977]İmardan kastınız nedir alt yapı mı ?[/QUOT

BEN PEK ANLAMAM AMA ALT YAPI DA OLABILIR İÇERİĞİNDE HANI TARLA TAPUNUZ ARSA OLUYOR DEĞERİ ARTIYOR KONUT YAPABİLİYORSUNUZ YA ONU DİYORUM BUNLAR YILLARDIR İNSANLARI OYALIYOR SON TAKTİKLERİ DE KANAL PROJESİYDİ AMAÇ OY DEVŞİRMEK BENCE O YÜZDEN ÖNCELİK İMAR ÇALIŞMALARINA VERİLMELİ İMAR OLURSA YAPILAŞMADA OLACAKTIR KISA ZAMANDA BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM

7.  Alıntı Originally Posted by Panda06 Yazıyı Oku
    ankapark yanılmıyorsam 3 kez ihale edildi ....ihaleye giren yok.4. ihale olurmu bilmem.kanal ankara ihalesi umarım ve dilerim aynı kaderi paylaşmaz.bu gidişle ihaleye çıkılıp çıkılmayacağı bile belli değil.aylar önce bazı muhalif arkadaşları pembe gözlüğü çıkarıp dinleseydik şu an strese girip beklemezdim.umut dağıtan arkadaşlardan geriye kim kaldı diye bakmadan edemiyor insan .haksızmıyım sn tertip ve diğerleri
    tertip ve avanesi eskiden ne güzel anlatırlardı, aşağı solak, yukarı solak biraz da yakupabdal yol kenarı.... kendisinin kanadada ikamet ettiğini kanadadaki tomruk işinden tomarla dolar kazanıp foruma iyilik olsun diye katkı sunduğunu çok duyduk. Foruma katkısı gerçekten unutulmaz. sahi şimdi nerede???

8. [QUOTE=Ezgül;2663218]
     Alıntı Originally Posted by mem06 Yazıyı Oku
    İmardan kastınız nedir alt yapı mı ?[/QUOT

BEN PEK ANLAMAM AMA ALT YAPI DA OLABILIR İÇERİĞİNDE HANI TARLA TAPUNUZ ARSA OLUYOR DEĞERİ ARTIYOR KONUT YAPABİLİYORSUNUZ YA ONU DİYORUM BUNLAR YILLARDIR İNSANLARI OYALIYOR SON TAKTİKLERİ DE KANAL PROJESİYDİ AMAÇ OY DEVŞİRMEK BENCE O YÜZDEN ÖNCELİK İMAR ÇALIŞMALARINA VERİLMELİ İMAR OLURSA YAPILAŞMADA OLACAKTIR KISA ZAMANDA BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM

Bölge zaten imarlı da o yüzden sordum, alt yapı sorunu var onu da yakında çözerler; fakat kanal ihalesi olmadan müteahhit girmek istemiyor...

Sayfa 88/111 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •