Sayfa 106/111 İlkİlk ... 65696104105106107108 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. nisanın ilk haftası ne kepçe kalır ne de kamyon. göstermelik icraat, ama adamlar dinazor parkı açtı belki burayada üç beş dinazor koyarlar

2.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    ama adamlar dinazor parkı açtı belki burayada üç beş dinazor koyarlar
    ahahaha

3. Bildiğin muz cumhuriyetlerine benzedi ülke...
    Ama onlar bile daha mutlu ve huzurludur.
    Deniz, güneş, muzlar, ananaslar filan... yaşayıp gidiyorlar öyle...
    Ne stres var ne bişey.
    Ah Türkiye, vah Türkiye...

4. Odurga bölgesi ile ilgili e devlet sorgulamasinda bu kayit var!!!

Diğer (Konusu: 81270 nolu parselasyon planına ilişkin Yürütmeyi Durdurma ve İptal Kararları vardır (Ankara Büyükşehir Belediyesinin 13/03/2019 tarih 23493 sayılı yazısı gereği). )

Tedbir amacli alinmis bir karar olabilir yüklenici firmanin(vadi gurubu) herhangibir usulsüzlük yapmasini önlemek amacli satis tapu devri gibi amacli olabilir diye düsünüyorum arsa sahiplerinin ikinci bir hezimete ugramasida sözkonusu olabilir vadi gurubu devir aldigi yerleri satsa ki sattigi yerler var deniliyor imarin iptali sonuclaninca arsa sahipleri tekrardan kendi yerlerine sahip olamaya bilirmi?? sonucta birileri para ödeyerek bu yerleri aldilarsa haksahibi kim olacak?? resmi bir aciklama olsa en azindan belirsizlik ortadan kalkar herkez kendine göre bir fikirde bulunuyor gerci devletede bir güven kalmadi bugün böyle dedigine yarin öyle degil deyip cikiyor isin icinden arsalarin %60 gitti elimizden hala bir sonuc yok tarim alani ilan edin verin tarlalarimizi bari kurtulalim dünyada emsali görülmemis bir soygun vurgun devletin aymazsizligi ne ankaraya ne baskente nede türkiyeye yakismiyor nereden nereye derken bu durumu güngelip düzeltecek bir iktidar gelirse oda diyecek arsalariniz elinizden aliniyordu ve hicbirsey yapamiyordunuz nereden nereye bak bugün böyle birsey varmi diyecektir diye ümit ediyorum.

en iyisi hobi bahcesi yapalim birtarafi cayyolu birtarafi incek manzarali yakariz mangalimizi caykeyfi yapariz en azindan!!!

5. Orbor ve yandaşları😀
    Forumda durmadan kazıklandınız vs diye yorum yapıyorsunuz arkadaşlar madem buraların olmayacağını düşünüyorsunuz bu forumda işiniz ne? İşsizmisiniz insanların moralini bozmaya çalışıyorsunuz temel atıldığını söyledik, çalışmalar sürüyor dedik; inanmadınız resim gösterdik şimdide seçimden sonra durur diye ortalığı karıştırıyorsunuz...

Arkadaşlar bu ve bunun gibi arkadaşlara inanmayın, arsalarınıza sahip çıkın; gülen siz olacaksınız. bu arkadaşlar ise burda yazdıklarıyla kalacaklar...

http://m.hurriyet.com.tr/yerel-haber...qR8Ex_W6sIdv9s

6. 3 sene önce de yazıyorlardı o haberleri...
    Hiç bişey olmadı.
    Seçimin ertesi günü görürsün proje filan kalıyor mu.

7.  Alıntı Originally Posted by mem06 Yazıyı Oku
    Orbor ve yandaşları��
    Forumda durmadan kazıklandınız vs diye yorum yapıyorsunuz arkadaşlar madem buraların olmayacağını düşünüyorsunuz bu forumda işiniz ne? İşsizmisiniz insanların moralini bozmaya çalışıyorsunuz temel atıldığını söyledik, çalışmalar sürüyor dedik; inanmadınız resim gösterdik şimdide seçimden sonra durur diye ortalığı karıştırıyorsunuz...

Arkadaşlar bu ve bunun gibi arkadaşlara inanmayın, arsalarınıza sahip çıkın; gülen siz olacaksınız. bu arkadaşlar ise burda yazdıklarıyla kalacaklar...

http://m.hurriyet.com.tr/yerel-haber...qR8Ex_W6sIdv9s
    yandaş olarak benide kastediyorsanız öncelikle Şunu belirteyim ben Sn ORBOR un yandaşı değil destekçisiyim. Sn orborla ne tanışıklığım var nede görüşmüşlüğüm. adam sonuna kadar doğruyu söylüyor ama inanmak istemiyorsunuz. Ama üstüne basarak söylüyorum bu bölgeye yatırım yapmış ve binbir kere pişman olmuş birisi olarak hayal aleminde yaşıyorsunuz. ayrıca işsiz güçsüzde değilim bu forumda kimsenin babasının malı değil herkes saygı sınırları içerisinde fikrini beyan edebilir.yandaş diyince aklıma sadece terto ve ekibi geliyor ve onların üfürmeleri

8. Sn. Mavsaro ile bir tanışıklığımız ya da işbirliğimiz yok.
    Sadece bazı konularda hemfikir olduğumuzu görüyorum.
    4-5 senedir bahsi geçen bölgeyi izliyorum ve gayet de iyi tanıyorum.
    Son 3-4 senedir bu bölge sürekli olarak birilerini dolandırma amaçlı kullanılıyor.
    Buradan son 5 senede arsa alıp kar eden 1 tek kişi bulun bana.... Kim kar etmiş?
    Sadece uyutulup kandırılıyorsunuz, bunu fark etmenizi sağlamanın neresi yanlış???

Sayfa 106/111 İlkİlk ... 65696104105106107108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •