Sayfa 33/133 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 257 - 264 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. bunlar da fetöcü akın gibi ingiliz akrabalarına sığındı .. kankileri sarıgül'le birlikte ortalıktan kayboldular..

ilk şirket battığı zaman borsadaki fetöcüler adliyedeki fetöcüler batırdı dedik ama iş öyle değil gibi

2. Adamlar Goldası iflastan kurtarmak için çok mücadele ettiler. İki kere yargitaydan iflası durdurdular.Gene borsaya aldıramadilar.Senin de dediğin gibi Turkiye de sonuç alamayınca Goldaş icin mücadeleyi İngiltere de sürdürduler. Orada da Goldaş lehine karar aldırdılar. Ama gene Goldaşı borsaya almadılar.
    Fetöcüleri bir türlü geçemiyoruz.
    Ayni görüşteyiz. Hükümet fetöcülerin siyasi ayağını ortaya çikardığı zaman bütün goldaş mağdurları bayram yapacak.
    İhşallah yakın bir zamanda rahatlarız.
    Bizi 5 yıldır mağdur edenlere lanet olsun.Saygılar arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Adamlar Goldası iflastan kurtarmak için çok mücadele ettiler. İki kere yargitaydan iflası durdurdular.Gene borsaya aldıramadilar.Senin de dediğin gibi Turkiye de sonuç alamayınca Goldaş icin mücadeleyi İngiltere de sürdürduler. Orada da Goldaş lehine karar aldırdılar. Ama gene Goldaşı borsaya almadılar.
    Fetöcüleri bir türlü geçemiyoruz.
    Ayni görüşteyiz. Hükümet fetöcülerin siyasi ayağını ortaya çikardığı zaman bütün goldaş mağdurları bayram yapacak.
    İhşallah yakın bir zamanda rahatlarız.
    Bizi 5 yıldır mağdur edenlere lanet olsun.Saygılar arkadaşlar
    herşeyi fetoye yukleyerek kurtulmak istemek moda oldu.
    kardeşim şirketin blançosunu gördünüzmü spk.yı denetçi firmasını uyutmuş yada ortak bilemem.
    ama ortada özkaynağı olmayan bir içi boş şirket kalmış.
    satmaması gereken hisseleri dahi borsada satmış olan sahtekarları savunmanın gereği yok.
    bizim paralar gitti geri gelmez
    bu gerçeği acıda olsa kabul edelim.
    ümit etmek isteyen edebilir mahsuru yok.

4. Sahtekar dediğiniz kişiler sizin ortağınız.Onların yıpranması sirketin yıpranması dolayisiyla sizin yıpranmanız ve paranızı kaybetmeniz. Lütfen kendi ayağınıza kurşun sıkmayın.Algı yönetimi ile bizleri yanlış yönlendiriyorlar.Yalınkayaları günah keçisi ilan ederek bizim paralarımıza konmak adamların amacı. Adamlar kendi kendimizi bitirmemizi sağlıyorlar.Uyanın artık. Arkadaşlar biz yalınkayalarla ayni aracın içindeyiz anlayın bunu artık.Biz hukuken yalınkayalardan alacaklı değiliz. Onlarla beraber goldaşın ortağıyız.Anlayın artık ve Goldaşa yapılan saldırıları görün.Saygılarımla

5. Ben yalınkayaları savunmuyorum.Ben Goldaşı savunuyorum.Goldas kaybettiği an ben de kaybetmiş olacağım.Yalınkayalarin spk nın haberi olmaksızın hisse satması mümkün mu? Ayrıca konu bu değil.Hukukçu arkadaşların bu konuda yorum yapmasını bekliyorum

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Sahtekar dediğiniz kişiler sizin ortağınız.Onların yıpranması sirketin yıpranması dolayisiyla sizin yıpranmanız ve paranızı kaybetmeniz. Lütfen kendi ayağınıza kurşun sıkmayın.Algı yönetimi ile bizleri yanlış yönlendiriyorlar.Yalınkayaları günah keçisi ilan ederek bizim paralarımıza konmak adamların amacı. Adamlar kendi kendimizi bitirmemizi sağlıyorlar.Uyanın artık. Arkadaşlar biz yalınkayalarla ayni aracın içindeyiz anlayın bunu artık.Biz hukuken yalınkayalardan alacaklı değiliz. Onlarla beraber goldaşın ortağıyız.Anlayın artık ve Goldaşa yapılan saldırıları görün.Saygılarımla
    benimle ortak olmaları neticeyi değiştirmez.sahtekar kardeşimde olsa sahtekardır.
    bizi bu hale getirenlere ne demeliyiz.eğer iyi niyetli olsaydı bir açıklama yapardı.
    insan şirketi iyi idare edememiştir iflas edebilir.hangimiz hatalar yapmıyoruz ama burada kimsenin birşeyden haberi yok.durum nedir bilgilendiren varmı yok.sizin varsa bilemem.
    haksızlığı ve hukuksuzluğu savunanın Allah cezasını versin kendi adıma

7. Halâ tuzağa düştüğünüzün farkında değilsiniz.Yalınkayalar suç işlemiş olsa hapiste olurlar.Adamlar Goldaşı kurtarmak için çabalıyorlar.Peki sizler ne yapiyorsunuz Goldaş için? Yaratılan olumsuz algılarla birlikte sanki goldaş ortağı değilmiş gibi peşine takıldığınız kişilerle aslında Yalınkayalar aleyhine değil Goldaş aleyhine yazmış oluyorsunuz. Böylece kendi kendinizi bitirmis oluyorsunuz.
    Son kez yazıyorum Fetönün siyasi ayağı yok edilmediği sürece Goldaş borsaya dönmesi mümkün gözükmemektedir

8.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Halâ tuzağa düştüğünüzün farkında değilsiniz.Yalınkayalar suç işlemiş olsa hapiste olurlar.Adamlar Goldaşı kurtarmak için çabalıyorlar.Peki sizler ne yapiyorsunuz Goldaş için? Yaratılan olumsuz algılarla birlikte sanki goldaş ortağı değilmiş gibi peşine takıldığınız kişilerle aslında Yalınkayalar aleyhine değil Goldaş aleyhine yazmış oluyorsunuz. Böylece kendi kendinizi bitirmis oluyorsunuz.
    Son kez yazıyorum Fetönün siyasi ayağı yok edilmediği sürece Goldaş borsaya dönmesi mümkün gözükmemektedir

madem sahtekar değiller o zaman çıksınlar açıklama yapsınlar gana da ki arazi ne oldu açıklasınlar

Sayfa 33/133 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •