Sayfa 49/133 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. boş adamsın boş bak yine adamsın diyom elimdeki golds hisselerini burda paylaşırsam burda eşşek gibi anıracağına söz veriyormusun çakal golds borsaya nasıl döner kim bunun için mücadele verecek golds hiç bir zaman kendi kendine borsaya dönmez bunu o küçük aklına sok golds borsaya dönmesi için ne yapılıyor bunu sorgula önce ondan sonra sağa sola saldır

utanmaz gelmişin burda halen hırsız patronları savunuyorsun

2. Edepli ol.Yazılarımı ağzınla oku baska bir yerinle oku.
    Ben hayatımda hırsız savunmadım.Ben kim hırsız kim değil karar veremem. Ona yargı karar verir.
    Ben burada kendi hakkımı savunuyorum.Kişi savunmuyorum. Goldaşı savunuyorum dolayısıyla benim gibi mağdurları savunuyorum.Hukuken goldaş borsada işlem gördüğü taktirde benim gibi mağdurların hakkını alacağını biliyorum.
    Bu konuda engel olan kişilerle sürekli mücadele edeceğim.Yalamalık yapan sahtekar kisilerle de mücadele edeceğim.
    GOLDAŞ BORSAYA DÖNMELİ. KRAL ÇIPLAK DİYORUM.
    Güneş balçıkla sıvanmaz.
    Davulcu, zurnacı, kemancı müzik yapın biraz da neşelenelim. Sizinki kuru gürültü..

3. golds kendi başına borsa başkanlığına gidip te ben geldim açın borsaya demez

tazminat için hemen girişimlere başlayanlara sor bakalım golds tekrar borsaya dönmesi içinde girişimlere başlamışmı

sor bakalım golds yatırımcısına tek kelime açıklama neden yapmıyorlar tazminattan bahsedenler goldas yatırımcısın için neden tek kelime edemiyor tek başına golds bişey ifade etmez

sabah akşam savunalım golds da bi sorun yok neyse ya kime ne anlatıyorum devlet önüne geleni borsaya alıyor zaten ama karşı tarafın yani sizin niyetiniz üzüm yemekmi bağcıyı dövmekmi

sen vuracaksın masaya elini alın temizlendim geldim diyeceksin bunu yaptınızmı golds borsaya dönmesi için siz ne yapıyorsunuz bu de anladın artık sanırım

4. Cahillik başa bela .Yazdıklarının neresini düzelteyim senin ben..
    Sana tavsiyem önce sağa sola saldırmayı bırak.Gerçekleri anlat burada.
    İkincisi biz gercek Goldaş yatırımcıları Goldaşın borsada işlem yapmadığı sürece zırnık alamayacağımızın bilincindeyiz.
    Üçüncüsü benim hakkımı savunacak SPK ve BORSA BAŞKANLIĞI'dır.Ben onlara güvenipte para mı yatırdım.Ben Yalınkayalara güvenipte borsaya girmedim.Bana ne Yalınkayalardan..Suçları varsa devlet cezalandırsın.Ama suçları yok ki devlet cezalandırmıyor. Onun için bu idareler küçük yatırımcılara karşı yapılan hukuki hataları kabul edip özür dileyip bizlerin bütün maddi kayıplarını karşılaması elzemdir.
    Ama sen Goldaşa saldırarak bu gerçekleri kapatamazsın.Biz yatırımcılara gölge etme bir kenarada dur bakalim.
    KRAL ÇIPLAK diyorum

5. söyleyecek sözü olmayan kıvırır bırak yan yollardan gitmeyi hiç birine cevap veremezsin işte böyle kolay yoldan kıvırtma hareketlerine başlarsın devlet tüm desteği verdi teşfik etti sizde tık yoksa kim ne yapsın borsada sizi borsada tekrar işleme açılması için siz ne yapıyorsunuz şartları yerine getirdinizmi zamanı geldimi elbet hesap vereceksiniz golds madurlarına yok öğle tazminatı alıp işi karanbole getirmek hadi ordan yapılan pislikler spk kararlarında ortada baş vurdunuzmu borsaya tekrar işlem görmek için yok ne gerek varki zaten dimi

6. İnsanlara hakaret ederek haklarını aramaktan vazgeçiremezsiniz.Çalgıcılar sizin hicbir hisse senediniz yok.Sizler nereden ve kimlerden besleniyorsunuz?
    Hiçbir zaman Goldaşı savunmadınız.Küçük yatırımcının lehine gelişen her olayı kötülediniz, aleyhimize gelişen hukuki olayları ise sevinç çığlıkları ile karşıladınız.
    Sizin ipliğinizi pazara çıkardım.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM.

7. Atalarımız her şeyi kısa ve net anlatılmışCapture%2B_2018-08-27-19-12-13~2.jpg

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 500 milyon sterlin kaç tl yapıyor ortaklar yaklaşık yanlışım yoksa 4.5 kat trilyon

bence 500 milyon sterlin den fazla tazminattan bahsediyoruz

adam çıkmış boş gevezelik yapıyor hımmına ky daha bir tane şuraya olumlu bişey bulupta yapıştırmamış konuşuyor işte
    Son düzenleme : tusubu34; 02-09-2018 saat: 23:06.

Sayfa 49/133 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •