Sayfa 61/133 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 481 - 488 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Çalgıcı
    Hadi yeni bir masal anlat.Gercekleri gizlemek için bir şeyler söyle. Noldu söyleyecek bir şeyin kalmadımı? Zurnacıyı, kemancıyı çağır istersen, onlar bir şey bulurlar nasılsa..Hadi yeni bir masal anlatında eğlenelim.
    Nasılsa alınterimiz üzerine oturuldu.Ama er veya geç kıçlarına batacak. Gerçekler ortada, güneş balcıkla sıvanmaz.Ne yazık ki kanunlar bizden yana değil.
    Olsun bakalım. Biz her iki cihanda da haramzadelerin gırtlağına çökeceğiz.
    Çünkü,
    KRAL ÇIPLAK diyorum

2. Komik bir mahkeme kararı sonucu Goldaş borsadan atıldı.
    Bu komik karar sonucu bizim hisselerimiz, çoluk çocuğumuzun nafakası utanmazca hiç edildi. Başka hiç kimsenin zararı olmadı.
    Çalgıcı kimin borusunu çalarsan çal..
    KRAL ÇIPLAK diyorum.

Sen kotu birisin. Burdaki bu sirketin ortaklarina ileri geri laf ediyorsun. Herkes parasini kurtarsa bile, sen bir kurusunu kurtaramayacaksin, sabah aksam zirlayacaksin. Not al bunu, beni hatirlarsin.

anelt sayfasında mahoney rumuzlu yatırımcı goldaşta dava açtım hakkımı aldım diyor bilgisi olan varmı

5. Yalandır

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çalgıcı
    Sen benim yazdiklarımı nerenle okuyorsun.Ben burada şirket ortakları aleyhine bir tek yazı yazmadim.Çünkü ben de bir şirket ortağıyım.Benim de Goldaş hissem var.
    Siz çalgıcılar diğer forumlarda da yaziyorsunuz ve yazdıklarınızla kücük yatırımcılarin yanında yer almıyorsunuz.
    Çalgıcılar
    Siz kimler için yazıyorsunuz?
    Hadi açıklayın artık..
    Bir yere kaçamazsınız
    Çünkü,
    KRAL ÇIPLAK

7. O umut'gilin ekipten olmasın

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Çalgıcı
    Sen benim yazdiklarımı nerenle okuyorsun.Ben burada şirket ortakları aleyhine bir tek yazı yazmadim.Çünkü ben de bir şirket ortağıyım.Benim de Goldaş hissem var.
    Siz çalgıcılar diğer forumlarda da yaziyorsunuz ve yazdıklarınızla kücük yatırımcılarin yanında yer almıyorsunuz.
    Çalgıcılar
    Siz kimler için yazıyorsunuz?
    Hadi açıklayın artık..
    Bir yere kaçamazsınız
    Çünkü,
    KRAL ÇIPLAK
    20 senedir buraya yaziyoruz, embesil 2 ay once gelip bize laf soyluyor burda. Yazma diyor.

Dedigim gibi. Sen kotu kalpli birisin. Burdaki butun yazan arkadaslara ileri geri laf ediyorsun 2 bitlik aklinla, sirketin hirsiz sahiplerini savunuyorsun. Burada herkes parasini kurtarsa da, sen sabah aksam zirlayacaksin, bir kurus alamayacaksin. Beni hatirla 10 sene sonra o "yazilarimi nerenle okuyorsun" dedigin yerine girenle beraber, dangalak. Hirsizi savunacaksin bize ha. Calgici da babandir.

Sayfa 61/133 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •