Sayfa 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Sizler çalgıçısinız
    Birilerinin menfaatlerini savunmak icin gerçekleri gizliyorsunuz..
    Şirket sahipleri hepimiziz. Hırsiz diye Yalınkayaları itham ediyorsan suç işliyorsun.Yapma bu cahilliği
    Beni Yalınkayalar ilgilendirmiyor.Beni çalınan param ilgilendiriyor.
    Biz küçük yatirimcilar neden kaybettik.? Goldaş borsadan atıldığı için.
    Goldaş borsadan mahkemenin verdiğı iflas kararı neticesinde atılmadımı?
    Mahkeme defalarca uyarılmasina rağmen yetkisiz olmasına rağmen neden iflas kararı verdi?
    Uyuşmazlıklarin İngiliz mahkemelerinde görüleceği ticaret anlaşmalarinda yazılmasına eağmen Türk mahkemeleri neden ısrarla iflasta direndi?
    Yargıtay iki kez iflas kararıni bozmasına rağmen mahkeme direndi?
    Yabancı bankalar neden İngilterede değilde Türkiye de dava açtı?
    Çalgıcılar
    Biz mahkemenin hukuka aykırı verdiği iflas kararı neticesinde paramizı kaybettik.Bizler bunun bilincindeyiz.
    Çalgıcılar söyleyin bakalım
    Goldaşın altınları nerede?
    Goldaşın parası(biz küçük yatırimciların parası) nerede?
    Goldaşın mal varlığı kimin ellerinde?
    Çalgıcılar
    Küçük beyinlerinizi boşuna bir şeyler uydurmak için zorlamayın.
    Çünkü,
    KRAL ÇİPLAK

2. Arkadaşlar bu umut beyden haber varmı nerelerde

3. Bilgisi olan varsa yazar mı

4. onlar işi halletti herhalde

5. Hiç kimse bir sey halledemez.
    Ya, hepimiz hazirlanan bu tuzaktan birlikte kurtuluruz ya da batarız.
    Ülkede adalet ve hukuk kavramları unutulmuş.İnsan hakkı, kul hakkı kavramı kaybolmuş.
    Birden bire ülkede bütün kurumlar yabancı bankalarla işbirliği içinde birden GOLDAŞ'ın üzerine çullandı.
    Goldaş ta sadece ve sadece küçük yatırımcının parası vardı.
    Yalınkayaların da bu işten zarar ettiklerine inanmıyorum.
    Neden borsaya dönmek için müracaat etsinler ki
    Goldaşın altınları, paraları, gayrimenkulleri, ortaklıkları ve hakları ne oldu kimlerin elinde acaba?
    Merak edenler geçmişten geleceğe Goldaşla birlikte ekonomideki değişikleri şöyle bir inceler.
    Dünya devi kuyumculuk şirketi batıyor.Ama hiçbir borsa yorumcusu bir yorum yapamıyor. İkiden bire inen ekonomi kanalında bile bir ses bir nefes yok.
    Ne diyeyim arkadaşlar adalet olmayan bir ülkede neyin adaletini arayacaksıniz. Utanmazcasına kul hakkı yeniyor.Müracaat edeceğimiz yer varmı ülkede?
    Yalınkayalar bile gitti İngiltere de hak aradı.
    Biz ne yapacağız bilmiyorum.İnsan hakları mahkemesine mi müracaat etsek? O kadar uzun bir süreç ki.
    Ülkemizde insan haklarına değer veren adalet olmadığı ve evrensel hukuk sistemine uygun hareket eden mahkemeler olmadığı sürece hakkımızı almamız çok zor görünüyor sayın arkadaşlarım
    Lanet olsun bize bu sıkıntıları bu acıları çektirenlere..
    Çalgıcılar
    Hadi bir hikaye anlatın bize, Fransız bankasına çatın, İngiliz mahkemesinin goldaş lehine verdiği karara kızın, Goldaşın patronlarına hırsiz deyin, hakkını
    arayan benim gibi küçük yatirimcılara hakaret edin.
    Siz kimsiniz ve kime hizmet ediyorsunuz?
    İstediğinizi yazın ama diyorum ki
    KRAL ÇIPLAK

6. goldaş

Arkadaşlar ne yapmalıyız
    Umut Beylerin grubu vardı bizde vardık parada yatırmıştık masraflar için bizi sildi sanırım. Halkımızı yedi helallik alması lazım
    Bizlerde buluşup birşeyler yapalım Ben hazırım..

7. Arkadaşlar
    Kime ne dava açacaksiniz?
    Halâ goldaşa oynanan oyunların farkında değilmisiniz?
    Açıcağiniz davalardan netice alamazsiniz.Çünkü siz Goldaş ortağısınız.
    Gerek yargıtay Goldaşın iflasıni reddetti, gerekse İngiluz mahkemeleri Goldası haklı buldu.
    Ey Türkiye Cumhuriyeti hükümeti, sen vatandaşının yanında değil misin? Talimat ver sana bağlı kurumlarina bizletden ozür dileyip Goldası borsaya alsınlar.
    Yalınkayalar,
    Tekrar sesleniyorum size, eğer gerçekten dürüst insanlarsaniz şu hırsızları, şu namussuzları açıklayın bize, çoluk çocugumuzun nafakasıni yiyen, kul hakkına göz diken mamussuzlar kimdir?
    Lütfen söyleyin şunları bize.Bir tükürüğümüz kaldı.Tükürelim namuzsuzların yüzüne.Bu fetönün siyasi ayağından mı korkuyorsunuz?
    Arkadaşlar,
    Yazdığımız forumları tek tek kapattılar.Sesimizi duyurmamız gittikçe zorlaştı.Bu forumdan başka yazacağımız yer var mı?
    Sonuna kadar direneceğim.
    Çalgıcılar gelin bir masal anlatın...Sizi gidi siziler...

8. Batmadan önce baya bir hikaye anlattılar;madenler, planlar.. hepsi boş, bir iki daire içinde üretim mi yapıyordu, yapmıyor muydu, hatırlamıyorum bile. Bi ara 1 liradan alıp 2 civarına sattım. Sonra zaten malı verip geçtiler. İçi zaten bomboş olan şirketi de kapatıp gittiler.

Size tavsiyem, akıl sağlığınıza mukayet olun. Daha fazla goldaş demeyin, kapatın bu defteri gitsin. Eski sevgili gibi, unutun.

Yalınların adamları da gelmiş buraya. Dalga geçiyorlar sanırım. Komik. Yazık.

Topiğe girmeyin bile.
    ...

Sayfa 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •