Sayfa 70/133 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 553 - 560 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Tekrar ediyorum ve son kez yazıyorum.
    Yalınkayalar iyi niyetle Goldaşın borsaya dönmesi için çaba sarfetmezse ve bizde bu konuda onlara destek vermezsek kaybeden yalnızca biz ķüçük yatırımcılar oluruz.Bizi koruyan hiçbir kanun maddesi yok .Yalınkayaların insafına bırakılmış durumdayız.Yalınkayalara hakaret etmek bizlere yalnızca kendi çıkarlarımızı baltalamaktan öteye gitmez.Allaha emanet olun ihşallah sonunda kazanırız.
    Bana göre KRAL ÇIPLAK.
    Sonunda ihşallah herkes gerçekleri görür.(Böyle dünya çapındaki altın firması herkesin ağzının suyunu akıtır)

2.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Tekrar ediyorum ve son kez yazıyorum.
    Yalınkayalar iyi niyetle Goldaşın borsaya dönmesi için çaba sarfetmezse ve bizde bu konuda onlara destek vermezsek kaybeden yalnızca biz ķüçük yatırımcılar oluruz.Bizi koruyan hiçbir kanun maddesi yok .Yalınkayaların insafına bırakılmış durumdayız.Yalınkayalara hakaret etmek bizlere yalnızca kendi çıkarlarımızı baltalamaktan öteye gitmez.Allaha emanet olun ihşallah sonunda kazanırız.
    Bana göre KRAL ÇIPLAK.
    Sonunda ihşallah herkes gerçekleri görür.(Böyle dünya çapındaki altın firması herkesin ağzının suyunu akıtır)
    Yalınkayalara dürüst insanlar değil borsaya dönmek için hiçbir çabaları yokk açıklama yokk biz nesine destek olalım? AŞŞAGILIK KÖPEKLER memlekete gelmiş geçmiş azılı dolandırıcılar tüm florya biliyor bunların ne mal olduğunu

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş sizde benim deiklerimi çok iyi anlamışsınız maşallah.
    ben yalınkayalarımı savundum ki sadece o yazıdan bunumu anladınız benim 4500 lotum gitti battı yapacak birşey yok uğraşmayada değmez uğraşsanda b,r şey olmaz kimse bana spk.yı savunmasın buraya haksız en az 10 örnek yazarım
    1.finans kiralamada değerleme yuzde 0.80 çıktı itiraz ettik tıs
    2.istediği hisseyi yakın izleme pazarına alıyor birko yu alıyor buna benzer 30 tane şirket var bunları niye almıyorsun.
    3.spor hisselerini alacak cesaretin varmi sıkar biraz4
    4.bimex yüreğin yetiyormu atmaya atamıyor marka değerine bir bak gülerler adama
    5.alyağda ayrılma hakkı komedisine vakıfsan incele
    6.sanelde ayrılma hakkına müdahele ediyorsun alyağda 50 gün neredeydin.
    7.kervanda çağrı kararı var diye karar alıyorsun 5 yıl yatırımcıya kan kusturdun
    8.hürr,yet gazetesinde gerekçe yazmadan çağrıdan muaf tutuyorsun
    9.günde tek fiyatla işlem gören hisselerde eşleşmenin gözükmemesi ve emir iptallerinin olmaması yönünde borsa istanbul 3 maymunu oynuyor.
    10.lütfen 2 örek hisse vereceğim tahtasına bir bak borusan ve derimot kademelerdeki lotlara bak bu tür hisselerde açğa satış olurmu kardeşim.
    11.doğan gazecilikte olan olay yarın bunların bedeli hisse başına kaç tl.dan hesaplarına yatacak biliyormusun yarı fiyatına
    spk.olarak buna bir çözüm getirdinmi
    12.hisselerle ilgili getirdiğin tedbirler hangisi yatırımcı lehine işlemiştir.
    13.önemli nitelikli işlemlerde olayın açıklandığı tarihten bir ay öne gidiyor bunu baskıyla tutmak zormu
    14.ayrılma hakkında ayrılan fon çok düşük tutuluyor ölçü yok.ya
    15.tek fiyatla işlem gören hisselerde gerçek fiyat harketi olurmu buna göre ayrılma hakkı tayin edilirmi.
    16.katarlıların aldığı finans kiralama yeni adı neydi toplam kaç lotu var piyasada böyle borsa olurmu.
    17.seans kapandıktan sonra 18.15 emir veriyorsun bireysel yatırımcı olarak ama kurumsal senin hep önündedir
    yaz yaz bitmez bu spk.ve borsa istanbul neresini savunacaksın 1 ayda dilekçene cevap veriyor oda topu taca atmaktan başka birşey değil.
    birçok yatırımcının mağdur olmasında yalınkayalar hırsız olabilir onu savunanın Allah belasını versin kendi adıma ama cephenin öbür tarafınıda görmeyecek kadar kör duymayacak kadar sağır anlamayacak kadar saf olmayalım.
    sağlıkla kalın
    @cinali

Olayi SPK'ya cekmenin anlami yok. SPK'yi da savunan da yok. Ellerinden geldigini yapiyorlar, ama ulkede adalet yavas isliyor. Veya yapamiyorlar. Ulkenin her tarafi yamuk, bu mu dogru olacak. Tuzugu geregince kurallari uygulamaya calisiyor.

Ortada sirket yok, para yok, birsey yok. Adamlar herseyleri bosaltip tuyduler. Ne yapmalarini bekliyorsun ki? Sirket yok ama olur biz size tahtanizi acalim mi diyecek? Bu ulkede calisan Kepez'in hisselerine el koydu devlet. Kimse birsey alamadi daha.

Yazdigin sirketlerin hicbirini bilmem. Yamuk yumuk duzenbaz seyler muhtemelen. Bu yasadiginiz problemleri bir TAV'da, bir SODA'da, bir Arcelik'te niye yasamiyorum acaba? SPK'ya niye sovmuyorum? Bir dusun.

Ben gelip DENGE forumuna "SPK Bu adamlara degerlendirme raporlari cikaran Alternatif Yeminli Mali Musavirligin lisansini iptal etti, dikkatli olun" diye koymama ragmen sen hala bu hisse ile ilgilenmiyor muydun? 3 ayda hisse 2.75-1.00 yapmadi mi o haberi koyduktan sonra? Yapti. Benim hisseme biri boyle bir haber koysa, ben orda 1 dakika kalmam. Biraz sucu kendinizde de arayin herseyi SPK'ya yikmadan once.

(Son Paragraf Goldas'la alakali degildir)

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    @cinali

Olayi SPK'ya cekmenin anlami yok. SPK'yi da savunan da yok. Ellerinden geldigini yapiyorlar, ama ulkede adalet yavas isliyor. Veya yapamiyorlar. Ulkenin her tarafi yamuk, bu mu dogru olacak. Tuzugu geregince kurallari uygulamaya calisiyor.

Ortada sirket yok, para yok, birsey yok. Adamlar herseyleri bosaltip tuyduler. Ne yapmalarini bekliyorsun ki? Sirket yok ama olur biz size tahtanizi acalim mi diyecek? Bu ulkede calisan Kepez'in hisselerine el koydu devlet. Kimse birsey alamadi daha.

Yazdigin sirketlerin hicbirini bilmem. Yamuk yumuk duzenbaz seyler muhtemelen. Bu yasadiginiz problemleri bir TAV'da, bir SODA'da, bir Arcelik'te niye yasamiyorum acaba? SPK'ya niye sovmuyorum? Bir dusun.

Ben gelip DENGE forumuna "SPK Bu adamlara degerlendirme raporlari cikaran Alternatif Yeminli Mali Musavirligin lisansini iptal etti, dikkatli olun" diye koymama ragmen sen hala bu hisse ile ilgilenmiyor muydun? 3 ayda hisse 2.75-1.00 yapmadi mi o haberi koyduktan sonra? Yapti. Benim hisseme biri boyle bir haber koysa, ben orda 1 dakika kalmam. Biraz sucu kendinizde de arayin herseyi SPK'ya yikmadan once.

(Son Paragraf Goldas'la alakali degildir)
    Dengeyle neden ilgilendigimi genel kurula katilip ayrilma hakkini kullanmak icin ilgilendim ve proplem olmadi .
    Ve hissemi virmanlayip parasini aldim.
    Benim gibi kac tane yatirimci katildi ve paralarini aldilar senin yerin dibine soktugun sirket bile delikanli davrandi.
    Spk.ya yuklenmeyip kime yuklenecegim ben atmasyon yazmam delilleriyle yazarim vede bu formda temel anlamda tespit yaparim.
    Spkanunun 1.maddesi ne der piyasanin adil seffaf duzgun ve adil calismasi icin gerekli tedbirleri alir ve duzenlemeleri yapar bu kuruma yuklenmeyipte kime yuklenecegim.
    Kendime ve yatirimcilara tabiki hisse alirken buyuk gorev dusuyir.
    Gelelim goldas olayina konuya vakif olmadigin belli acaba goldas hic ikaz edilmeden nasil gozaltina alindi ordadanda goz altina alindi surece kadar nerdeydin.
    Ayni sirkette hisseyi satmama karari var buna engel olamamis spk.dan ne hayir gelir mkk.dan hisseleri bloke etmek zormu kardesim bunun hesabini verdilermi cevabin bunlarada varsa pes derim.bende goldasin patronlarinin ahlakli olmadigini biliyorum ama tek taraftan bakmamak ve insanlari rencide etmekle bir yere varamayiz.
    Bu hissede epey para yatirip psikolojisi bozulanda olabilir .biraz hosgorulu olmakla ne kaybederiz.paramizi kaybetsekde insanligimizi kaybetmeyelim genel anlamda soyluyorum sahsinizla alakali degildir.
    Spk.denetim gorevini duzgun yapmiyor uzel bist 100 de degilmiydi simdi nefde
    Saglikla kalin

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Dengeyle neden ilgilendigimi genel kurula katilip ayrilma hakkini kullanmak icin ilgilendim ve proplem olmadi .
    Ve hissemi virmanlayip parasini aldim.
    Benim gibi kac tane yatirimci katildi ve paralarini aldilar senin yerin dibine soktugun sirket bile delikanli davrandi.
    Herhangi bir sirketi yerin dibine sokmadim ben.

1. "SPK degerlendirme raporunu cikaran Yeminli Mali Musavirligin lisansini Marka ve Denge'ye cikardigi degerlendirmelerden dolayi iptal etti" dedim. Sirket yalan dolan degerlendirme cikariyor mallarini basmak icin, suclu olan ben mi oluyor? Ne bicim mantiktir.

2. Borsagundem yalan haber yapiyor dedim ve dogrusunu bilancodan gosterdim.

Delikanli davranan pek olmadi. Ne cabuk unuttun GK'a katilan hissedarlarin GK'da "vermiyoruz" dedikleri icin GK'u terk ettiklerini ve 3-5 kisi kalinca kabul edldigini. Muhtemelen o 700 bin lotun cogu kendilerinindir. Yatirimciyi soguslemek icin alinmis alevera dalavera sirket.

Demek istedigim tahtasi kapansa, yine SPK'ya verip veristireceksiniz (YMM'nin lisansi iptal etmelerine ragmen).

Bunlarin yaptiginin buyuk olceklisini Yalinkalyalar yapti iste 300 milyon dolarlik hikaye altin bulduk haberleri salip ellerindeki mallari bosaltmak icin.

Devlet is yapmak isteyene kucagini aciyor, iyi niyetle yaklasiyor onceleri. Mesela Marka. Ilk tahsislisi 4 milyon lot Kabul edildi. 2. tahsisli 11 milyon lot Kabul edildi. Ama hissede yapilanlar devletin vermis oldugu primi orda bitirdi.

38 milyon lot tahsisliyi fiktif islem yapiyorlar diye reddetti. Ayni duzeni Transturk'te de yapacak olduklarindan, oranin tahsislisini de iptal etti.

Evet her taraf yamuk, ama birseyler yapilmaya calisiliyor. Borsa ile birkac seneden fazla ilgilenenler zaten bunlari, yani borsada tek basina olduklarini biliyor.

Sn.666
    Evet o degerleme sirketinin degerlemeyi marka icin sisirdigi yazildi.ama denge icin aciklanan birsey yazilmadi ikisininde degerlemesini yapmis olmasi dengede fiyat sisirildigi anlami tasirmi.
    Genel kurula katilipta terkedenler 1 saat beklemeyi beceremedilerse ben ne yapayim.kendi yandaslarudir diyerek elnide hic bir done olmadigi halde denge sig bir tahrasi olan bir hisse isteseler futati cok yukarida tutarak genel kurula giremezmiydi bunu bizim piyasada yapmak cok zir degil.
    Son bedelli talebi normalde cagri mecburiyetiyle kabul edilmesi lazim.
    Bak bizim guvenmek zirunda ildugumuz ama benim hic itibar etmedigim kurum kac ay oldu dengenin tuzde 200 bedelli kararini vermedi 3 ayi gecti boylemi sermaye piyasasi gelisecek.
    Benim derdim hisse bazli degil temele oturmamis piyasa ve kurumlardir.
    3 aydan fazla suren bedelli kararimi olur kardesim bu iletisim ve bilisim caginda.
    Ben somut olaylar vererek yazarim ve tezimin arkasindayim
    Spk.1.maddesini yazdim detayli lutfen oku benim derdim aktif hizli adil sefdaf piyasadir
    Saglikla kalin

7. Ne yalama şeylersiniz siz ya
    Ben burada küçük yatırımcıların hangi ayak oyunları ile mal varlığına el konulduğunu anlatıyorum siz olayı sulandırıyorsunuz.
    Yazıklar olsun kul hakkına gözdikenlere ve onlara yalamalık edenlere..Yazıklar olsun Goldaş hissesi olmayıpta burada yalamalık amacı ile bulunanlara.Haram olsun çoluk çocuğumuzun nafakası sizlere..

8. Sizin hiç mi değer yargılarınız yok
    Goldaş mahkemenin verdiği iflas kararı sonucu borsadan atılmadı mi?
    Mahkemenin kararı hukuka aykırı değilmyi di?
    Mahkeme yetkisi olmadığı bir dava hakkında yabancı bankalar lehine karar verip biz küçük yatırımcıların ocaklarını söndürmedi mi?
    Neden bunları konuşmuyorsunuz?
    Siz kimlerin ayaklarını yapıyorsunuz burada?
    Yazıklar olsun sizlere.. Ne utanmaz şeylersiniz siz.Göz göre göre emeğimiz çoluk çocuğumuzun geleceği çalındı.Siz burada geyik muhabbeti yapıp bizle dalga geçiyorsunuz.
    Biraz insan sıfatına girin utanmaz sıkılmaz mahkumlar..

Sayfa 70/133 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •