Sayfa 74/133 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 585 - 592 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Bu nasıl iş anlamıyorum..
    Biz nasıl bir ülkede yaşıyoruz?
    Emeğimizle para biriktiriyoruz.Devlet diyorki tasarruflarınızi borsaya getirin diyor.Tamam diyoruz.Uluslararası kuyumculuk şirketi ve borsada 100 endekste işlem gören goldaşın hisse senetlerine paramızı yatırıyoruz. Sonra çeşitli hile ve desiselerle soyuluyoruz.
    Arkama dönüp bakıyorum, beni borsaya davet eden devlet arkamda durmuyor..
    Çoluk çocuğumun geleceğini kaybettim.
    Biriniz söylesin artık..Ben kimin gelmiş geçmişine rahmet okuyayım şimdi.
    Bu nasıl vicdan.Nasıl boğazınızdan geçiyor benim çocuklarımın nafakası..
    Nasıl bir oyuna geldim?

2. Bakalım seçimlerin bir faydası olacak mı?

3. Golds Hiç bir yerde haber yok..borsamiz papayenigine borsası gibi.olan ky ya oldu.ingiltere davasını kazanali tam 2 sene oldu.

4. Goldaş şirket olarak üretim tesisi olarak kayboldu gitti.Belkide başka bir şirket ismi ile üretimine devam ediyorda olabilir.Şirket çalışıyor olsa bile ki çalışan aktif bir şirket tok ortada borsaya geri dönüp dönmeme kararı patronun elinde.Borsada bu durumda olan onlarca şirket var.O şirketlerin madur durumda olan yatırımcıları da bizim gibi umutsuzca bekliyorlar.Bu bize ders olsun.Borsada öyle her şirkete yatırım yapılmaz.Örnek ortada.

5. Laf söyledin bal kabağı!!
    Bütün gerçekler ve hukuka aykırı işlemler ortada sırıtmakta iken sen gelip küçük yatırımcıyı suçluyorsun.
    Sen kimin aklına hizmet ediyorsun, Yeterin artık bırakın bu oyunları..

6. dümtek kardeş burayı parsellemişsin kendin çalıp söylüyon başka biri fikrini yazsa direk saldırıya geçiyon.Sakin dümtek daha sakin
    Ben sizin hilelerinizle oyunlarınızla baş edemedim, bu bana dert oldu; ben de size boyun eğmedim, bu da size dert olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Laf söyledin bal kabağı!!
    Bütün gerçekler ve hukuka aykırı işlemler ortada sırıtmakta iken sen gelip küçük yatırımcıyı suçluyorsun.
    Sen kimin aklına hizmet ediyorsun, Yeterin artık bırakın bu oyunları..
    Bu benim kişisel görüş ve yorumum.Kimseye hizmet ettiğim yok.Görünen köy kılavuz istemez.Ufacık somut bir umut ışığı bile yok ortada.Buradaki herkes senin ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlayamadı.

8. Ben kimseye bir sey yapmiyorum.spk nin bistin ve mahkemelerin yaptığı hatadan geri dönmelerini , biz kücük yatırımcılardan özür dileyerek zararımızı tazmin etmelerini bekliyorum.
    Herkesin burada fikrini yazma hakkı vardir ama kimsenin bizi başkalarının aklı ile hareket ederek aptal yerine koymasına tahammül edemem.
    Ben burayı parsellemiyorum sadece bu formun büyüyerek devam etmesini istiyorum.Bu formun kapanmasını istemiyorum. Çünkü biz magdurlarin sesini kısmak içın heryerde forumlar kapatıldı.
    Keşki sizlerde sık sık yazsaniz.Düşüncelerinizi gerçeğe uygun ifade edebilseniz.
    Sizler burada yazmadığınız sürece yalamalarla uğraşmak zorunda kalacağım.
    Bu kadar zavallı değilsiniz, birazcık cesaret, gelin bir seyler karalayın.Gelin umutlarımızı tazeleyelim.Umutlarını kaybeden herşeyini kaybeder..

Sayfa 74/133 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •