Sayfa 59/132 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 465 - 472 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Çalgıcı Goldaş borsada mı seni bilgilendirsin
    SPK nın görevi bu..
    Goldaşa yapılan hukuk dışı işlemlerden yalnızca küçük yatırımcılar etkilendi.
    Goldaşın aktifinde olan malvarlıkları sadece küçük yatırımcının birikimleriydi.
    Çalgıcı onun için biz Goldaşız diyorum.
    Peki sen kimsin çalgıcı, sen ne arıyorsun burada?
    Bugüne kadar küçük yatırımcı lehine bir tek yazın yok.Ne olduğunu yazdıklarınla gösterdin zaten.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM.

2. Borsada yatırım yapanın hali. https://m.youtube.com/watch?v=koTr69kTkv8

3. goldaş hissesi olan

Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Borsada yatırım yapanın hali. https://m.youtube.com/watch?v=koTr69kTkv8
    arkadaşlar yeni bir gurubumuz var eskıyız ama bip te toplandık birlikte dava açabilmek için lotunuz varsa ne kadar çoğalırsak o kadar iyi olur 05324914331 telefonum

4.  Alıntı Originally Posted by enamored34 Yazıyı Oku
    arkadaşlar yeni bir gurubumuz var eskıyız ama bip te toplandık birlikte dava açabilmek için lotunuz varsa ne kadar çoğalırsak o kadar iyi olur 05324914331 telefonum
    zaten yeni bi topluluk var niye orda değilsiniz de yeni grup kuruyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by ligarba61 Yazıyı Oku
    zaten yeni bi topluluk var niye orda değilsiniz de yeni grup kuruyorsunuz
    ligarba seni hatırlıyorum.2010-12 forumda çok yazar çok okurduk...goldaşla ilgili bu gurup olayı nedir.varsa güvenilir bi grup ben de geleyim..
    o dönem buluşma bile olmuştu öyle hatırlıyorum...

6. haberborsa da yazıyorduk.sonra o da kapandı sanırım

7. Çalgıcılar unutulmaz.Davulcu gitti zurnacı geldi.
    Nerde bir hak mücadelesi başlarsa ortaya çıkarlar ve engellemek için her pisliği yaparlar.
    Grubu zaten varmışmış. Ne gerek varmışmış. Demek ki senin grubun abudik gubudik.
    Hukuku ayaklar altına alanlar derhal küçük yatırımcıdan özür dileyerek Goldaşı borsada işleme açmalı ve zararlarımızı tazmin etmelidir.
    Ne yaparsanız yapın.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

8. Hukuka aykırı bir sekilde borsadan atılan goldaşın yanında olan hak mücadesi veren ve grup kuran küçük yatırımcı arkadaşlarımı destekliyorum. Hedef saptırmaya çalışan ve sözüm ona grup oldukları imajı veren çalgıcılar arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeye calışıyorlar. Bu kişiler Goldaşın lehine tek laf etmezler.
    Bunların peşine takılmayın.
    Bunlar davulcu zurnacı ve kemancı.Belki aynı kişiler.Kul hakkına düşman kişiler.Bunların foyası zaten ortaya çıktı.
    Bana göre Goldaşta oynanan oyunlar ortada.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM
    Küçük yatırımcıdan özür dileyin ve Goldaşı borsaya alın

Sayfa 59/132 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •